• Informacje na temat:

  sikorski radek

Artykuły na temat: sikorski radek
 • Radek Sikorski przyznał się do błędu! Przyczynił się do tego, że jego syn oblał egzamin na "prawko"

  Radosław Sikorski (52 l.) musi pluć sobie w brodę, że niegdyś głosował za nowymi przepisami dot. zdawania egzaminów na prawo jazdy. Przez to jego syn oblał testy, o czym polityk poinformował na Twitterze.

 • Radek Sikorski promuje Dodę

  Nasz Minister Spraw Zagranicznych lansuje polską gwiazdę w amerykańskiej telewizji!

 • Smutny widok! Radosław Sikorski z rodziną na lotnisku. Wszyscy wpatrzeni w ekrany komórek!

  Były minister spraw zagranicznych Radek Sikorski (53 l.) przyłapany został z żoną Anne Applebaum i synami Olkiem i Tadkiem na lotnisku. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że... nikt ze sobą nie rozmawiał - każdy wpatrzony był w ekran telefonu komórkowego. Niestety, taki widok przestaje już dziwić!

 • Doda jedzie do Afganistanu?

  Jak donosi świetnie poinformowana gazeta codzienna "Fakt", minister obrony narodowej Radek Sikorski jest orędownikiem wysłania Doroty "Dody" Rabczewskiej i zespołu Virgin do Afganistanu. W ten sposób podniosłoby się morale stacjonujących tam polskich oddziałów wojskowych.

 • Magda Wójcik z programu "Big Brother" chce być sławna i bogata. To psiapsia Wieniawy i Maffashion

  ...z plejadą polskich celebrytek, z którymi uczestniczka "Big Brothera" bardzo chętnie się z fotografuje. Była na Open’er Festiwal z Jeremim Sikorskim, Karoliną Gilon, Julią Wieniawą, Maffashion czy Radkiem...

 • Olivia Williams spędzi weekend z królem

  1 marca na ekrany kin wejdzie "Weekend z królem", nowy obraz twórcy "Notting Hill". W filmie, obok nominowanego do Złotego Globu Billa Murraya, zobaczymy Olivię Williams, znaną z roli w "Szóstym zmyśle" i związków, jakie łączą aktorkę z parą sławnych Polaków. Przypomnijmy, że w 2010 roku wystąpiła w "Autorze widmo" Romana Polańskiego, a znacznie wcześniej była... dziewczyną ministra Sikorskiego.

 • Będą wyśmiewać Cichopek i Wiśniewskiego

  Stefan Niesiołowski, minister Radosław "Radek" Sikorski, permanentnie uśmiechnięta Kasia Cichopek i gustowny Michał Wiśniewski, przekonamy się już w marcu. W cyklu "Rozmowy w Tłoku" pojawią się nowe postacie - poseł Palikot, Stefan Niesiołowski, Radosław "Radek" Sikorski, Kasia Cichopek i Michał Wiśniewski - informują Wirtualnemedia.

 • Szymon pośmieje się z Cichopek

  Z wiosną wraca Majewski i wraca jego alter ego - Ędward Ącki. Już w pierwszy poniedziałek marca uderzy z grubej rury. W nowej edycji show, w "Rozmowach w Tłoku" pojawią się m. in. Kasia Cichopek i Michał Wiśniewski.

 • Co obejrzymy w TVN wiosną?

  ...w "Rozmowach w tłoku" pojawią się nowe postacie - wiecznie uśmiechnięta Kasia Cichopek, gustowny Michał Wiśniewski, minister Radek Sikorski, złotousty Stefan Niesiołowski oraz poseł Palikot. Zmieni się...

 • Full Power Spirit rusza w trasę

  Full Power Spirit rusza we wrześniu w trasę koncertową. Zespół podczas trasy będzie promować swoją nadchodzącą płytę, za produkcję której odpowiedzialni będą DJ Haem i Marcin Pospieszalski.

Dyskusje na temat: sikorski radek
 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  Ja ogladam serial "Sowa i przyjaciele". W rolach glownych Donald Tusk, Grzesiek Schetyna, Radek Sikorski, Pawel Gras, Stefan Niesiolowski i reszta cosa nostry. Topowa obsada, niespodziewane zwroty akcji, dialogi na najwyzszym poziomie...

 • Re: Sulejman Wspaniały (Halit Ergenç)...

  Dziś w Polsce by musiało tak by być to przestaliby robić przekręty jak Radek Sikorski czy M Belka oraz inni rozwalać nasze pieniądze na kola cyjki. Sulejman by ich zaraz skrócił o głowę. POZDRAWIAM

 • Re: "Derek": Fajnie być miłym

  Kurde myslałem ze to Radek Sikorski zajął się aktorstwem.

 • Re: Kasia Zielińska wyszła za mąż!

  pewnie że Katarzyna ( to teraz taka moda - Kasia, Radek Sikorski , Małgosia Szumowska itd ) 2. Jaka to GWIAZDA ? od czego ?

 • Re: Nieokrzesani górale, dziwne potrawy. Cała prawda o Zakopanem?

  Najbardziej nieudana jest główna bohaterka: "góralka z Góry Synaj". Jak może w serialu robić za "seksbombę" mając taką boczno-spłaszczoną deformację twarzy i nochal, za którego wizerunek na transparentach kibiców Radek Sikorski i Adam Michnik pozywają do sądu? Główna rola jest fatalnie obsadzona i przez to zupełnie nieprzekonująca...