• Informacje na temat:

  silesia

Artykuły na temat: silesia
 • Będą razem pracować! Poprowadzą pokazy mody w Katowicach

  Joanna Koroniewska, czyli Małgosia z "M jak miłość", będzie niewątpliwie największą gwiazdą dwudniowych pokazów mody w katowickim Silesia City Center, które poprowadzi razem z... Maciejem Dowborem!

 • "Furia" przedpremierowo

  "Furia" to historia oddziału czołgistów, którzy w obliczu nawet największego zagrożenia stają do walki. Zobacz największą potyczkę pancerną od czasu "Kompanii braci" podczas pokazów przedpremierowych 22 października!

 • Jarosińska nie odnalazła bezdomnego ojca

  Monika Jarosińska po tym, jak telewizja Silesia nagłośniła bezdomność jej ojca, postanowiła go odnaleźć i mu pomóc. Niestety, bezskutecznie.

 • "Baranek Shaun" przedpremierowo

  Już w najbliższy weekend, 7 i 8 lutego, będzie można obejrzeć przedpremierowo pierwszą kinową odsłonę przygód sympatycznego Baranka Shaun. Pokazy odbędą się między innymi w kinach sieci Cinema City.

 • Katowice szukają dawcy szpiku dla Nergala

  Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach oraz Silesia City Center zorganizowały akcję, która ma pomóc w znalezieniu dawcy szpiku kostnego dla chorego na białaczkę Nergala .

 • Producent Larsa von Triera na festiwalu Regiofun

  Rusza piąta edycja Międzynarodowego Festiwalu Producentów Filmowych Regiofun w Katowicach, przez sześć dni będzie można obejrzeć prawie 80 filmów. Na przeglądzie pojawią się m.in. duński producent Peter Aalbaek Jensen oraz aktorka z Indii Tisca Chopra.

 • Marianna Dufek i Kamil Durczok znów spotkają się w sądzie!

  Odbierając niedawno wyróżnienie w konkursie "Silesia Press", zwanym "śląskim Pulitzerem", nie kryła dumy, że jej praca została doceniona.  Marianna Dufek, autorka programu "Bilans Zdrowia" TVP Katowice, wie, że ma rzesze wiernych widzów, ceniących jej profesjonalizm w prezentowaniu zagadnień medycznych. Jednak nazwisko Marianny nadal kojarzy się fanom z Kamilem Durczokiem, z którym rozwiodła się...

 • Rusza TV Silesia

  Jednoprocentowy udział w rynku telewizyjnym w Polsce i ośmioprocentowy w woj. śląskim chcą zdobyć do końca przyszłego roku twórcy rozpoczynającej nadawanie w sobotę Telewizji Silesia (TVS).

 • Gabi Gold: Co się stało z piękną Czeszką z kabaretu Drozdy?

  ...się lubić”, „Dwa fortepiany”, „Kabaretowy Klub Dwójki”.  W Polsce Gabi Gold nagrała też trzy płyty, a dziś współpracuje z katowicką stacją TV Silesia. Praca była ważna, ale miłość i rodzina ważniejsze...

 • Festiwal Silesia

  W dniach 14 - 15 lipca br w czeskim miasteczku Opawa, niedaleko Ostrawy, odbędzie się festiwal muzyki ekstremalnej. W pierwszym dniu królować będzie black metal i gatunki pokrewne, drugi należał będzie do zespołów deathmetalowych.

Dyskusje na temat: silesia