• Informacje na temat:

  silvio

Artykuły na temat: silvio
 • Silvio i Ralph starają się, aby tegoroczna parada z okazji Dnia Kolumba odbyła się bez przeszkód. Głównym gościem przyjęcia zorganizowanego przez klub...

 • Nie zagra Silvio Berlusconiego

  Wbrew medialnym pogłoskom gwiazdor francuskiego kina Alain Delon nie zagra Silvio Berlusconiego w filmie, jaki ma zostać nakręcony na podstawie książki kochanki szefa rządu Patrizii D'Addario pod tytułem "Bardzo proszę, premierze" - podała w piątek "La Repubblica".

 • "Młody papież": HBO pokaże nowy serial z Judem Lawem w roli głównej

  HBO w Polsce pokaże produkcję uznaną za wydarzenie tegorocznego Festiwalu Filmowego w Wenecji – serial "Młody papież" ("The Young Pope") w reżyserii laureata Oscara Paulo Sorrentino. W tej niezwykle wyczekiwanej produkcji występują Jude Law, Diane Keaton, Silvio Orlando, Javier Cámara, Scott Shepherd, Cécile de France, Ludivine Sagnier, Toni Bertorelli oraz James Cromwell. Pierwszy odcinek...

 • Berlusconi przeciwny serialowi o mafii

  Kolejny serial o mafii powstanie we Włoszech: 12 odcinkowy "Klan Casalesi", opowie o najgroźniejszym klanie neapolitańskiej kamorry. Pomysł skrytykował premier Silvio Berlusconi.

 • Berlusconi zaręczył się z 27-latką

  ...76-letni Silvio Berlusconi, były premier Włoch, zaręczył się z 27-letnią byłą radną z Neapolu, niegdyś przewodniczącą klubu jego zwolenników.

 • Berlusconi w "Królewnie Śnieżce"?

  W nowej wersji "Królewny Śnieżki i siedmiu krasnoludków" zła macocha, która dybie na jej życie, przypomina Silvio Berlusconiego- twierdzą media, informując o przeróbce znanej baśni braci Grimm przez księdza Franco Scarmoncina.

 • Trudny rozwód Berlusconiego

  Żona Silvio Berlusconiego (72 l.), Veronica Lario , złożyła w sądzie w Mediolanie nowy pozew o separację, w którym winą za rozpad małżeństwa obarczyła męża.

 • W reality show przeklinają

  Włoskie stowarzyszenie widzów katolickich (Aiart) ostro skrytykowało kolejną edycję reality show "Wielki Brat", nadawanego przez komercyjną telewizję premiera Silvio Berlusconiego i zaapelowało o zawieszenie jego emisji z powodu bluźnierstw.

 • Osaczona

  Paola i Silvia trafiają do aresztu. Silvia prosi o zawiadomienie Diany o jej kłopotach. Camila mówi Marfil, że Fiona wróciła i zamierza jej odebrać Maximiliana....

 • Clooney w obronie Berlusconiego?

  Aktor George Clooney i piłkarz Cristiano Ronaldo są na liście 200 świadków, których chce przesłuchać sąd w Mediolanie, gdzie toczy się proces b. premiera Włoch Silvio Berlusconiego oskarżonego o korzystanie z usług nieletniej prostytutki i nadużycie urzędu.

Zdjęcia na temat: silvio
Wideo na temat: silvio
 • Legenda Kaspara Hausera

  Filmowy Kaspar Hauser, ubrany w dres i słuchawki, pojawia się na prawie bezludnej plaży na wyspie "X" nad morzem "Y" w roku "0". Szeryf (w tej roli Vincenta Gallo), który jest jednocześnie DJ-em, rozpoznaje w nim Mesjasza. Księżna, władająca niewielką społecznością, czuje się zagrożona przez blond chłopca i wysyła przeciw niemu kryminalistę, wielkiego fana disco, o znamiennym imieniu The Pusher (w tej roli także Vincent Gallo) aby rozwiązał problem Kaspara.

 • Goryl Śnieżek w Barcelonie

  Najnowszy familijny hit studia Filmax, które ma na koncie takie przeboje, jak "Stefan Malutki", "Don Chichot" i "Mysi agenci". Bohaterem filmu jest wyjątkowy mieszkaniec ogrodu zoologicznego - jedyny biały goryl na świecie. Jego gęste, śnieżne futro wywołuje zachwyt wszystkich dzieci, ale dla innych człekoształtnych lokatorów zoo małpiszon-albinos jest źródłem wstydu. Odtrącony i wyszydzany przez swoich ziomków, dzielny biały gorylek postanawia wyruszyć w sekretną misję do samego serca...

 • Wideokracja

  Zaczęło się skromnie - w 1976 roku jedna z lokalnych stacji pokazała późnym wieczorem teleturniej, w którym po każdej poprawnej odpowiedzi obecna w studio gospodyni domowa zdejmowała kolejną część swojej garderoby. Następnego dnia do stacji telewizyjnej wpłynęły skargi od miejscowych przedsiębiorców, bo większość oglądających program mężczyzn, nazajutrz spóźniła się do pracy. Wydarzenie to pokazało przyszłość telewizji. Jej głównym przekazem stała się zabawa. A najlepszą zabawę włoskiej...

Dyskusje na temat: silvio