• Informacje na temat:

  silvio berlusconi młody

Artykuły na temat: silvio berlusconi młody
 • .... Muszę chronić siebie. I mam nadzieję zachować moją pracę" - wyznał. Publiczność była zachwycona... O tym, że polityka seksem stoi, przekonaliśmy się już nieraz. Włoski premier Silvio Berlusconi przed sądem tłumaczył się z organizowanych w swojej willi erotycznych imprez - bunga bunga - z udziałem nieletnich. Uczestniczki zabaw w domu Berlusconiego przebierały się za zakonnice, prezydenta...

 • Nie zagra Silvio Berlusconiego

  Wbrew medialnym pogłoskom gwiazdor francuskiego kina Alain Delon nie zagra Silvio Berlusconiego w filmie, jaki ma zostać nakręcony na podstawie książki kochanki szefa rządu Patrizii D'Addario pod tytułem "Bardzo proszę, premierze" - podała w piątek "La Repubblica".

 • Śmierć Berlusconiego na ekranie

  "Shooting Silvio" - surrealistyczny film fabularny, opowiadający o porwaniu i zabiciu Silvio Berlusconiego, wchodzi 4 marca do kin w całych Włoszech. Debiut reżyserski 31-letniego Berardo Carboniego miał premierę na festiwalu filmowym w Berlinie w 2006 roku i już wtedy wywołał we Włoszech ożywioną dyskusję, a także protesty.

 • Clooney w obronie Berlusconiego?

  Aktor George Clooney i piłkarz Cristiano Ronaldo są na liście 200 świadków, których chce przesłuchać sąd w Mediolanie, gdzie toczy się proces b. premiera Włoch Silvio Berlusconiego oskarżonego o korzystanie z usług nieletniej prostytutki i nadużycie urzędu.

 • Polański krytykuje Berlusconiego

  Roman Polański niezwykle krytycznie wypowiedział się na temat premiera Silvio Berlusconiego, wyrażając opinię, że Włosi wybrali "króla cwaniaków".

 • Nanni Moretti kończy 60 lat

  60 lat kończy w poniedziałek, 19 sierpnia, włoski reżyser filmowy Nanni Moretti. Jego"Habemus papam" to proroczy portret papieża, który ustępuje z urzędu. W "Kajmanie" przewidział, że Silvio Berlusconi otrzyma wyrok 7 lat więzienia, co faktycznie niedawno się stało.

 • ENH: Jerzy Stuhr zaprezentował film "Kajman"

  Wydawać się mogło, że wraz z trwającym 11 dni wrocławskim świętem kina, zapomnimy choć na chwilę o polityce i jej bieżących koszmarach, lecz podczas 2. dnia festiwalu Era Nowe Horyzonty zaprezentowano polityczną satyrę Nanniego Morettiego "Kajman". "To przestroga nie tylko dla Włochów" - mówił przed projekcją Jerzy Stuhr, który wystąpił w "Kajmanie" w jednej z ról.

 • Jude Law zagra papieża?

  Jude Law ( "Sztuczna inteligencja" , "Droga do zatracenia" ) przymierza się podobno do roli młodego Karola Wojtyły, czyli późniejszego papieża Jana Pawła II. Gwiazdor miałby się wcielić w postać Ojca Świętego na planie włoskiego filmu telewizyjnego. Producentem obrazu będzie firma medialna MEDIASET, należąca do premiera Italii Silvio Berlusconiego.

 • Irons: Niespodzianka w Rzymie

  Brytyjski aktor Jeremy Irons wyraził we wtorek w Rzymie opinię, że "nie wszystkie osoby, które robią rzeczy straszne, są antypatyczne". "Przykładem tego jest wasz premier" Silvio Berlusconi - mówił podczas spotkania z włoską publicznością w Audytorium Parco della Musica.

 • Włochy: Emisja filmu o Karolu Wojtyle

  W stacji Canale 5 włoskiej telewizji komercyjnej Mediaset, należącej do premiera Silvio Berlusconiego, w najlepszym czasie antenowym - w poniedziałek wieczorem, 18 kwietnia - nadano pierwszą części filmu "Karol - człowiek, który został papieżem" o młodości i krakowskich latach przyszłego biskupa Rzymu. Obraz obejrzało 12 milionów 600 tysięcy widzów.