• Informacje na temat:

  simon baker zdjęcia

Artykuły na temat: simon baker zdjęcia
 • W rodzinie siła!

  Nie ma to jak relaks! Kilka tygodni temu gwiazdor serialu "Mentalista" - Simon Baker zrobił sobie krótki urlop i wyskoczył z rodziną do słonecznego Paryża.

 • Winona Ryder decyduje się na seks i śmierć

  Winona Ryder ( "Simone" ) dołączyła do obsady filmu "Sex and Death 101". Na planie towarzyszyć jej będzie Simon Baker ( "The Ring 2" ). Reżyserem obrazu będzie Daniel Waters (scenariusz do "Człowiek Demolka" ).

 • "To tajemniczy facet - zwodniczy charakter"

  Simon Baker, czyli Patrick Jane - medium i główny bohater głośnego serialu "Mentalista", opowiada o swej telewizyjnej karierze oraz początkach jednej z najbardziej popularnych obecnie produkcji.

 • Gwiazdy kontra zombie

  Simon Baker ( "Czerwona planeta" ), John Leguizamo ( "Moulin Rouge" ) i Asia Argento ( "Ginostra" ) dołączyli do obsady najnowszego filmu George'a A. Romero, "Land of the Dead". W filmie zagra także Dennis Hopper ( "Swobodny jeździec" ). George A. Romero jest również autorem scenariusza do "Land of the Dead".

 • Czy złapie w końcu mordercę?

  Simon Baker, czyli Patrick Jane z serialu "Mentalista" mówi o tym, czy jego bohater schwyta w końcu Czerwonego Jasia. Naświetla także kulisy serialu.

 • Oscary 2013: Znamy laureatów

  "Operacja Argo" za najlepszy film, aktorzy Daniel Day-Lewis i Jennifer Lawrence oraz wyróżnione czterema statuetkami, w tym za reżyserię dla Anga Lee, "Życie Pi" - oto najwięksi zwycięzcy 85. gali rozdania Oscarów.

 • Jubileusz "Mentalisty"

  ...nakręcona specjalnie dla fanów. Dzięki niej widzowie dowiedzą się, jak Patrick (Simon Baker) wpadł w obsesję złapania "Czerwonego Johna" i trafił do CBI oraz poznają kilka ciekawostek, m.in. skąd wzięła się słynna skórzana kanapa Jane’a. Zdjęcia były kręcone w Sacramento, w tych samych miejscach, w których powstawał pierwszy odcinek. Robin Tunney (Lisbon) i Baker wyjaśnili, że...

 • Oscary: Triumfatorzy i przegrani

  "Jak zostać królem", który zdobył 4 Oscary, okazał się największym zwycięzcą tegorocznej gali, na której rozdawano nagrody Amerykańskiej Akademii Sztuki i Wiedzy Filmowej. Najbardziej zawiódł nowy film braci Coen - "Prawdziwe męstwo", który mimo dziesięciu nominacji nie otrzymał żadnego Oscara.

 • Nowości w TV: Tego nie możesz przegapić!

  ...powtórki seriali "Mentalista" Od 6 lipca będziemy mogli oglądać od pierwszego odcinka historię czarującego Patricka (Simon Baker), konsultanta pomagającego śledczym rozwiązywać zagadki kryminalne(...) często uciekasz, żeby odpocząć, a tu było odwrotnie - zwierza się aktor i dodaje, że jest gotowy na nowe wyzwania aktorskie. Na dniach startują zdjęcia do nowego serialu "Aquarius", w którym wcieli...

 • Oscary 2013: Znamy nominowanych

  Zgodnie z przewidywaniami, "Lincoln", najnowszy film Stevena Spielberga, zdobył najwięcej - aż 12 nominacji do tegorocznych Oscarów. Bezprecendensowe są także nominacje dla 9-letniej Quvenzhane Wallis i 85-letniej Emanuelle Rivy - obie walczą o statuetkę w kategorii najlepsza aktorka.