• Informacje na temat:

  simon le bon

Artykuły na temat: simon le bon
 • Kiedyś był niezłym ciachem, a dziś...

  Simon Le Bon z grupą Duran Duran święcił triumfy w latach 80. Zespół powstał w 1978 roku w Birmingham i kojarzony jest ze stylem new romantic. Na swoim koncie ma wiele przebojów z "Come Undone", "Is There Something I Should Know" czy "A View To A Kill" na czele. Ostatnio paparazzi przyłapali lidera grupy na plaży przed występem na festiwalu muzycznym Kaboo. Le Bon, ojciec trójki dzieci, który...

 • Zmarli w ostatnich 12 miesiącach. Została muzyka

  Tradycyjnie 1 listopada wspominamy zmarłych ludzi związanych z muzyką - wokalistów, kompozytorów, instrumentalistów, producentów, autorów piosenek. Swoją twórczością dostarczali słuchaczom wielu emocji.

 • Simon Le Bon, wokalista brytyjskiego zespołu Duran Duran, i jego żona Yasmin, mają wyraźnie dość znajdowania się w centrum uwagi. Ich marzeniem jest odpoczynek od świata show biznesu.

 • Vicious Mary w barwach Frontiers Records

  Specjalizująca się w hard rocku i klasycznym heavy metalu włoska wytwórnia Frontiers z dumą obwieściła podpisanie kontraktu z kolejnym zespołem. Formacja Vicious Mary podpisała niedawno z Włochami wielopłytowy kontrakt. Zespół już rozpoczął prace nad pierwszym albumem dla nowego wydawcy.

 • Duran Duran znów w studio

  Simon Le Bon, Nick Rhodes oraz John i Andy Taylorowie, a więc oryginalni członkowie popularnej w latach 80. angielskiej grupy Duran Duran, po raz pierwszy od 15 lat weszli wspólnie do studia nagraniowego. Efektem prac ma być kolejny album zespołu. Wydawnictwo ukaże się w przyszłym roku i promowane będzie światową trasą koncertową.

 • Duran Duran: Nagroda za całokształt

  Popularny w latach 80. angielski zespół Duran Duran zostanie uhonorowany prestiżową nagrodą Brit Award za całokształt dokonań. Simon Le Bon i spółka dołączą tym samym do zacnego grona laureatów tego wyróżnienia, wśród których są m.in. U2, David Bowie, Elton John oraz The Who. Ceremonia wręczenia statuetek odbędzie się w lutym 2004 roku.

 • Najbardziej wpływowy człowiek w show-biznesie

  Amerykański magazyn "Billboard" opublikował coroczne zestawienie najbardziej wpływowych osobistości rynku muzycznego.

 • Członkowie słynnej w latach 80. angielskiej grupy Duran Duran zapowiadają zmiany personalne. Grupę opuścił już gitarzysta Warren Cuccurullo, który - jak sam stwierdził - nie pasował do zespołu. Okazuje się jednak, iż Simon Le Bon i Nick Rhodes mają zamiar wznowić współpracę z Andym, Johnem i Rogerem Taylorami, którzy grali w Duran Duran od początku ich kariery i odeszli w połowie lat 80.

 • Amerykański "Idol" w polskiej telewizji

  Pod koniec maja nowy kanał telewizyjny TV6 rozpocznie emisję dziewiątego sezonu amerykańskiej wersji "Idola", czyli bardzo popularnego muzycznego show, którego polską edycję mogliśmy oglądać kilka lat temu.

 • "A Tribute To Heroes" gromadzi gwiazdy

  Kilka dni temu informowaliśmy , że wielkie gwiazdy małego i dużego ekranu wystąpią w telewizyjnym programie, mającym wesprzeć ofiary zamachu terrorystycznego w Nowym Jorku. Ostatnio pojawiło się więcej szczegółów na temat audycji.

Wideo na temat: simon le bon
 • Za jakie grzechy, dobry Boże?

  Największy francuski przebój tego roku: 12 milionów widzów nad Sekwaną i kolejne miliony w reszcie Europy! A sale kinowe pękają w szwach i zanoszą się śmiechem. O co chodzi? O cztery piękne córki na wydaniu i jedno marzenie ich poukładanych, konserwatywnych rodziców - żeby dobrze wyszły za mąż. Ale co zrobić, gdy czterech zakochanych mężczyzn to Żyd, Arab, Chińczyk i wesoły chłopak z serca Czarnej Afryki? Każdy z nich pochodzi z innej kultury, ma swoje obyczaje, wierzenia, religię. Jak nie...

 • Matki w mackach Marsa

  Wynieś śmieci! Zjedz brokuły! - po cóż innego potrzebna jest mama, niż po to, żeby stale kazać nam robić coś, na co wcale nie mamy ochoty?! Dziewięcioletni Milo zmienia zdanie na ten temat z chwilą, gdy jego mamę uprowadzają Marsjanie, którzy chcą wykraść jej matczyne instynkty i przekazać je nieporadnym marsjańskim niańkom. Milo ukrywa się na statku kosmicznym zmierzającym w kierunku Marsa. Jego misja ratownicza wymaga przejęcia kontroli nad całą planetą. W tym brawurowym przedsięwzięciu...

 • Niezniszczalni 2

  Największa demolka wszechczasów z jeszcze bardziej zabójczą obsadą! Niezniszczalni powracają ze zdwojoną siłą i jeszcze większą dawką humoru. Mr. Church znów zwołuje najbardziej zabójczą ekipę najemników na świecie. Zadanie jest proste jak dziecinna igraszka: znaleźć, wytropić, zabić! Niestety wkrótce sprawy zaczynają się komplikować, a niezniszczalni po raz pierwszy zaczynają czuć się przyparci do muru. Szczególnie, gdy jeden z nich ginie wciągnięty w pułapkę. "Zemsta" - tego słowa żadnemu...

Dyskusje na temat: simon le bon
 • Re: Gwiazdy po latach: "MacGyver"

  Nie Powerband lecz "The Power Station" - zespól który powstał po chwilowym podzieleniu Duran Duran na Właśnie Power Station (John i Roger Taylor) oraz Arcadia (Simon le Bon, Nick Rhodes)