• Informacje na temat:

  simona monjacka

Artykuły na temat: simona monjacka
 • Znana przyczyna śmierci męża Murphy

  Przyczyna śmierci Simona Monjacka , męża aktorki Brittany Murphy , była ta sama, co w przypadku jego żony. Doniesienia te potwierdził w środę, 21 lipca, koroner w Los Angeles.

 • Nie żyje mąż Brittany Murphy

  Pięć miesięcy po śmierci aktorki Brittany Murphy zmarł jej mąż, brytyjski scenarzysta Simon Monjack . Ciało Monjacka zostało znalezione w niedzielę wieczorem, 23 maja, w hollywoodzkiej posiadłości należącej do pary.

 • Umarła jak Michael Jackson

  ..., 21 grudnia, lub jutro. Brittany Murphy była najbardziej znana z ról w filmach "8 mila", "Przerwana lekcja muzyki" i "Nikomu ani słowa". Od maja 2007 roku była żoną scenarzysty Simona Monjacka.

 • Dlaczego zmarł mąż Murphy?

  Przyczyna śmierci Simona Monjacka - męża aktorki Brittany Murphy - była ta sama, co w przypadku jego żony. Doniesienia te potwierdził w środę koroner w Los Angeles.

 • Mąż Brittany Murphy nie żyje

  Scenarzysta Simon Monjack ("Factory Girl"), mąż tragicznie zmarłej w grudniu 2009 roku aktorki Brittany Murphy, został znaleziony martwy w swoim domu w Los Angeles.

 • Brittany Murphy: Ostatnie chwile życia gwiazdy

  Amerykańska sieć telewizyjna Lifetime pracuje nad dwugodzinnym filmem, opowiadającym o życiu Brittany Murphy. Aktorka, znana z roli w filmie "8. Mila", zmarła w 2009 roku w wyniku zatrzymania akcji serca. Miała 32 lata.

 • Brittany Murphy nie żyje!

  Brittany Murphy, znana z roli w filmie "8. Mila", nie żyje. Jak donosi amerykański serwis TMZ.com, aktorka zmarła w niedzielę rano, 20 grudnia, w Los Angeles w wyniku zatrzymania akcji serca. Miała 32 lata.

 • Co zabiło Brittany Murphy?

  Brittany Murphy zmarła, ponieważ zażywała to samo lekarstwo, które zabiło Michaela Jacksona - uważają przyjaciele aktorki, cytowani przez brytyjski "The Sun".

 • Skandale roku 2007

  Mijający rok był dla zagranicznych gwiazd czasem rozliczania się z przeszłością. Prasa donosiła o odwykach, pozwach, rozwodach i pobytach w więzieniu. Było też trochę sympatyczniejszych wydarzeń - urodziło się sporo dzieci, gwiazdy udzielały się charytatywnie, a na estradę powróciło kilka znanych zespołów.

Wideo na temat: simona monjacka
 • Do Czech razy sztuka

  Śmieszne po czesku! Po "Butelkach zwrotnych" - kolejny sukces czeskiej komedii. "Do Czech razy sztuka" - komedia, która stała się jednym z największych sukcesów cze-skiego kina ostatnich lat. To najnowsza produkcja twórców "Obsługiwałem angielskiego króla". Reżyserem filmu jest specjalista od czeskiego humoru - Jan Hřebejk ("Piękność w opałach", "Niedźwiadek", "Na złamanie karku"). Pełna ironicznych żartów komedia o poszukiwaniu szczęścia w miłości. Autorem scenariusza jest popularny czeski...

 • Demony

  W 1989 roku linia alarmowa 911 otrzymała mrożący krew w żyłach telefon od Marii Rossi (Suzan Crowley) z przyznaniem się do brutalnego morderstwa trzech osób. 20 lat później jej córka Isabella (Fernanda Andrade) chce odkryć całą prawdę, co naprawdę stało się tamtej nocy. W tym celu odbywa podróż do Włoch do szpitala dla umysłowo chorych przestępców, gdzie została zamknięta jej matka. W szpitalu trwają badania czy jest chora psychicznie czy opętana. Izabella postanawia wynająć dwóch młodych...

 • Viviane chce się rozwieść

  Izraelski kandydat do Oscara 2015! Pokazywana na festiwalu w Cannes "Viviane chce się rozwieść" to przejmująca opowieść o walce kobiety o jej godność i niezależność we współczesnym Izraelu. Bohaterką tej historii jest Viviane Amsalem, która próbuje uzyskać rozwód ze swoim mężem Elizeuszem przed jedynym prawnym organem właściwym dla takich spraw w jej ojczyźnie - sądem rabinicznym. Kobieta i jej prawnik muszą zmierzyć się z bezkompromisową postawą Elizeusza, który ignoruje nawet zawiadomienia...