• Informacje na temat:

  simpson nosiła

Artykuły na temat: simpson nosiła
 • Ashlee Simpson wymienia się ubraniami z… mężem!

  W domu Ashlee Simpson (30 l.) i Evana Rossa (26 l.) panuje dość nietypowy zwyczaj...

 • Simpson a sprawa mięsna

  Jessica Simpson została mocno skrytykowana przez organizację PETA, zajmującą się ochroną praw zwierząt, za noszenie koszulki z napisem "Prawdziwe kobiety jedzą mięso".

 • Anderson: "Jessica Simpson to k**wa!"

  Pamela Anderson naubliżała Jessice Simpson, ponieważ dotarła do niej informacja, że Simpson nosiła koszulkę z napisem "prawdziwe kobiety jedzą mięso".

 • J. Simpson kontra jubilerzy

  Amerykańska wokalistka Jessica Simpson oskarżyła firmę jubilerską z Kalifornii o bezprawne wykorzystanie jej wizerunku w internetowej reklamie. Popowa piosenkarka, znana także z reality-show "Nowożeńcy", stara się o usunięcie z katalogu wyrobów, wykonanych na podstawie biżuterii przez nią noszonej.

 • Lady Gaga wystąpi w "Simpsonach"

  ...... grillować! Wokalistka jest bardzo zadowolona z udziału w kultowym serialu. Na swoim Twitterze napisała: "Jestem taka podekscytowana! Będę w "Simpsonach!". Chcesz zobaczyć więcej znanych osób występujących w "Simpsonach"? Zagłosuj na swoją ulubioną postać!

 • Nowy chłopak Jessiki Simpson

  To już nie jest tajemnica - gwiazdka pop ma romans z amerykańskim futbolistą Tomo Romo.

 • Jessica Simpson potępiona

  Gwiazdka została mocno skrytykowana przez organizację PETA, zajmującą się ochroną praw zwierząt, za noszenie koszulki z napisem "Prawdziwe kobiety jedzą mięso".

 • Gdzie premiera "Simpsonów"?

  Aż szesnaście miasteczek o nazwie Springfield na terenie Stanów Zjednoczonych walczy o możliwość bycia gospodarzem światowej premiery kinowej wersji "Simpsonów".

 • "Będę nosić stanik", czyli noworoczne postanowienia gwiazd

  ...przestanie jeść mięso. Piosenkarka Fergie jak zwykle postanowiła, że będzie więcej ćwiczyć i zdrowiej się odżywiać. Ashlee Simpson, siostra sławnej Jessiki, skupi się w 2009 roku na swoim synku - mówi...

 • Wyjątkowa premiera "Simpsonów"

  Niedawno pisaliśmy o kilkunastu miasteczkach w USA o nazwie Springfield, które walczą o to, aby premiera filmu "Simpsonowie" odbyła się właśnie tam. Zwycięzca został wyłoniony.

Wideo na temat: simpson nosiła
 • Coco Chanel

  Świat wielkich kreatorów, zawrotnie drogich sukien, uwodzicielsko pięknych modelek i elitarnych pokazów mody. Fascynujący portret legendarnej Coco Chanel, wizjonerki, rewolucyjnej dyktatorki mody, istnej ,,diablicy o ludzkich pragnieniach". To ona pozwoliła kobietom nosić krótkie fryzury, sztuczną biżuterię oraz spodnie. Stworzyła wzór ekstremalnej elegancji z nieśmiertelną małą czarną na czele oraz najbardziej uwodzicielski zapach na świecie - Chanel Nr 5. Szokujące przeżycia pozornie...

 • Geneza Planety Małp

  Will Rodman (James Franco) to naukowiec pracujący w firmie farmaceutycznej Gen-Sys, w której pracuje się nad stworzeniem leku regenerującego tkankę mózgową. Celem naukowca jest wynalezienie leku na chorobę Alzheimera, na którą cierpi jego ojciec, Charles (John Lithgow). Skupiony wyłącznie na pracy, ma problemy z kontaktami z innymi ludźmi, ale choroba ojca zbliża ich do siebie. Badanie leku ALZ-112 na ludziach ujawnia skutek uboczny w postaci wzrostu agresji, więc Will musi zamknąć swój...

 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...