• Informacje na temat:

  simpson porzucona

Artykuły na temat: simpson porzucona
 • Jessica Simpson porzucona

  Partner amerykańskiej piosenkarki Jessiki Simpson - gwiazdor futbolu Tony Romo - porzucił ją podobno na dzień przed jej 29. urodzinami.

 • Najpierw rzucił, teraz zakazuje

  Piosenkarka Jessica Simpson otrzymała kolejny cios od byłego chłopaka, Tony'ego Romo.

 • Ashlee Simpson nie zazdrości siostrze

  Twierdzą, że nie istnieje między nimi siostrzana rywalizacja, ale faktem jest, że Ashley Simpson uprzedziła swoja starszą siostrę Jessicę i to ona pierwsza została mamą.

 • Znów są razem?

  Piosenkarka Jessica Simpson i wokalista John Mayer znów są parą - donoszą plotka rskie media.

 • Simpsonowie

  Homer zaczął się odchudzać. Marge wróciła do pasji porzuconej w szkole średniej - malowania. Postanawia namalować portret pana Burnsa.

 • Busted: Fatalny weekend

  James Bourne, jeden z członków angielskiego tria Busted, miał fatalną końcówkę minionego tygodnia. W piątek, 14 stycznia, po tym jak Charlie Simpson zdecydował się odejść z Busted, ogłosił wspólnie z kolegami zakończenie działalności tej grupy. A raptem 24 godziny później okazało się, że rzuciła go dziewczyna.

 • Simpsonowie

  Ned Flanders porzucił dotychczasową pracę i postanowił otworzyć sklep. Zazdrosny Homer nie życzy mu powodzenia w przedsięwzięciu.

 • Seth MacFarlane: Pies, który mówi

  Ci, którym nieobce są nazwiska twórców animowanych produkcji dla dorosłych: Matta Groeniga ("Simpsonowie") oraz Treya Parkera i Matta Stone'a ("Miasteczko South Park") - z pewnością słyszeli już o gościu imieniem Seth MacFarlane ("Głowa rodziny"). Do kin trafił właśnie jego fabularny debiut "Ted".

 • Gwiazda szuka inteligentnego mężczyzny

  Jessica Simpson , słynąca z niezbyt elokwentnych wypowiedzi, wie czego chce w swoim kolejnym związku - inteligentnego mężczyzny.

 • Eddie Izzard kontra Uma Thurman

  Brytyjski komik Eddie Izzard ( "Szpiedzy tacy jak oni" ) wystąpi u boku Umy Thurman ( "Be Cool" ) i Luke'a Wilsona ( "Legalna blondynka 2" ) w romantycznej komedii s-f "Super Ex", nad którą pracuje Ivan Reitman ( "Ewolucja" ). Obraz powstaje dla studia Regency Enterprises.

Wideo na temat: simpson porzucona
 • Wiedźma wojny

  14-letnia Kamona opowiada swojemu nienarodzonemu jeszcze dziecku jak nagle zmieniła się z niewinnego dziecka w żołnierza. Pewnego dnia na jej spokojną wioskę napadła grupa partyzantów. Spalili domy, zabili mieszkańców, a ją zmusili do okrutnego zamordowania rodziców. Osierocona trafiła do armii rebeliantów, gdzie matkę i ojca zastąpił karabin, a łzy, żal i smutek treningu psychicznego oraz fizycznego przetrwania. Indoktrynowana i narkotyzowana nauczyła się walczyć w imię idei, której nie...

 • What The Fuck?

  W komedii "What The Fuck?" Rémi Gaillard, pod wpływem swojej narzeczonej, postanawia porzucić zajmowanie się "byle czym" i próbuje zostać - dla odmiany -"na poważnie kimś". Czy powrót na drogę poprawności i norm społecznych stanie się dla Rémiego nowym celem w życiu? Czy znajdzie w sobie siłę, by dla miłości porzucić cząstkę swojej ironicznej natury?

 • Sztanga i cash

  Film opowiada o prawdziwej historii, opisanej w "Miami New Times". Jego bohaterami są dwaj kulturyści z Florydy: Adrian Doorbal (Anthony Mackie) i Daniel Lugo (Mark Wahlberg), którzy porywają bogatego biznesmena. Jednak sytuacja komplikuje się, gdy w cała historię wmieszany zostaje miejscowy barman - Paul Doyle (Dwayne Johnson), a okradzionemu i porzuconemu na pewną śmierć mężczyźnie udaje się przeżyć i zatrudnia prywatnego detektywa, by odnalazł bandytów.