• Informacje na temat:

  singiel

Artykuły na temat: singiel
 • Marina Łuczenko-Szczęsna dzieli fanów na lepszych i gorszych?! Tak promuje swój nowy singiel!

  Wokalistka już od dłuższego czasu przygotowywała się na swój wielki powrót na muzyczną scenę. Jej przerwie w tworzeniu towarzyszyły ciągłe złośliwe komentarze. Marina już nie mogła znieść wiecznych uwag, że nie pracuje, bo utrzymuje ją mąż Wojciech Szczęsny (27 l.). Efektem jej starań jest właśnie nowy singiel i widać, że artystka bardzo przeżywa to, jak zostanie on przyjęty przez media i fanów...

 • "Randki w ciemno" : Gruziński singiel szuka żony

  Widzowie rozkochani w "Kebabie i Horoskopie", ale jednocześnie zafascynowani dokumentem "Efekt domina" w "Randkach w ciemno" poczują się jak w domu.

 • Michalina Manios nagrała pierwszy singiel

  Finalistka "Top Model" została zaproszona do współpracy przy muzycznym projekcie młodego producenta Marka "Marco" Siemieraszko. Oto efekt - utwór "GOGO".

 • LemON "Jutro": ...żeby takie numery grało radio

  "Jutro" to najnowszy singiel grupy LemON. Utwór zapowiada płytę "Scarlett", która ukaże się 24 listopada 2014 roku.

 • Nowy singiel Michaela Jacksona

  Duet nagrany przez Michaela Jacksona i rapera Akona od poniedziałku będzie w sprzedaży. Będzie to pierwszy singiel z nową muzyką Króla Popu od jego śmierci w 2009.

 • Donatan ponownie o Słowianach (klip "Brać")

  Najnowszy teledysk Donatana i wokalistki Cleo do utworu "Brać" można już obejrzeć w internecie.

 • Singiel Gagi "hymnem homoseksualistów"

  Artystka stwierdziła w rozmowie z "Vogue", że jej fani zasługują na to. Gwiazda dodała, że nowy album okaże się dużym zaskoczeniem i nie koniecznie będzie w zgodzie z obowiązującymi trendami w muzyce. Będzie tak, jak Lady Gaga potrafi najlepiej - czyli oryginalnie. Pierwszy singiel z nowej płyty piosenkarka określa jako hymn homoseksualistów, który jak dodaje, napisała w zaledwie 10 minut. Na...

 • Gerard Way zaśpiewa w Polsce

  30 stycznia 2015 roku w Warszawie wystąpi Gerard Way, wokalista nieistniejącej już grupy My Chemical Romance.

 • Amy wyda singiel dla Bonda

  Pomimo że szefowie najnowszej produkcji o 007 odrzucili singiel nagrany przez Winehouse w kolaboracji ze znanym producentem muzycznym Markiem Ronsonem, Amy chce udowodnić, że ich wspólne dzieło jest(...) chwilę poczekać. Kusi mnie, żeby wydać mój singiel tego samego dnia - na pewno okazałby się większym hitem. Jeśli zmienią zdanie, ja nadal czekam." Amy była pierwszym wyborem twórców nowego Bonda...

 • L.U.C. ("REFlekcje o miłości apdejtowanej selfie"): Nowy album 10 listopada

  L.U.C powraca autorskim i bardzo osobistym albumem "REFlekcje o miłości apdejtowanej selfie", który ukaże się 10 listopada.

Zdjęcia na temat: singiel
Wideo na temat: singiel
 • Stachursky w "DDTVN" zaprezentował nowy singiel

  W tym roku Stachursky obchodzi 25-lecie działalności muzycznej. Przy okazji tego jubileuszu wypuścił również swój cover piosenki zespołu Dżem "Kim Jestem – Jestem Sobie". O tym utworze i swojej muzycznej karierze opowiedział w "Dzień Dobry TVN". - Jeżeli ktoś chce znaleźć odpowiedź na temat tego, co artystycznie drzemie w mojej duszy, to myślę, że utwory są tego najlepszym przykładem – wyjaśnił. Na scenie Stachursky wykonał również właśnie piosenkę "Kim Jestem - Jestem Sobie". (Dzień dobry...

 • Reni Jusis zrecenzowała najnowszy singiel Edyty Górniak!

  Reni Jusis jest w uprzywilejowanej grupie osób, które słyszały już najnowszy singiel Edyty Górniak. Zobaczycie jak go oceniła w rozmowie z naszym reporterem.

 • Kaja Paschalska: Wydałam singiel. Jestem mega mega dumna

  Kaja Paschalska pochłonięta jest pracą nad swoim nowym albumem. Na początku maja zaprezentowała swój pierwszy od 14 lat singiel pt. "Karma". – Jestem mega, mega dumna. Mam nadzieje, że się podoba wszystkim słuchaczom. Jest to dopiero zapowiedź tego, co będzie za chwilę – mówi agencji Newseria Lifestyle. Słyszeliście już? Nowy singiel tak dobry jak "Mała Chinka"?

Dyskusje na temat: singiel