• Informacje na temat:

  singiel nosi

Artykuły na temat: singiel nosi
 • "Klan": Kaja Paschalska chce grać w "Klanie" do emerytury!

  Kaja Paschalska debiutowała w "Klanie" 20 lat temu. Dziś jest znana wszystkim Polakom jako Ola Lubicz z najdłużej emitowanej polskiej telenoweli. Nie ma nic przeciwko temu, by zestarzeć się razem ze swoją bohaterką i grać ją do emerytury. Jednocześnie podkreśla, że najważniejsza jest dla niej muzyka. Właśnie nagrała singiel "Karma“ zapowiadający jej nową płytę.

 • Mark Ronson. Tańczmy, jest impreza

  Symbioza. To słowo idealnie definiuje dorobek Marka Ronsona. Z jednej strony - on nie może funkcjonować bez innych artystów, z drugiej - inni zawdzięczają mu muzyczne życie. "Rehab", "Locked out of Heaven", "Uptown Funk", ogromne i kluczowe w swej kategorii kompozycje ostatniego dziesięciolecia, spaja właśnie jego nazwisko. Nazwisko warte trzech nagród Grammy, milionów sprzedanych płyt na całym świecie, zachwytu i nienawiści.

 • Halina Frąckowiak: Chciałabym to wymazać ze swojego życia. To straszne, co się stało!

  Jest pełna ciepła i dobroci, choć życie boleśnie ją doświadczyło. Halina Frąckowiak (69 l.) podjęła niełatwą decyzję: wraca do show-biznesu. Wydała właśnie nowy singiel i wystąpi podczas tegorocznego festiwalu polskiej piosenki w koncercie "Złote Opole". O tragedii jednak nadal nie może zapomnieć.

 • Video: Szminki róż

  W serwisie Muzzo.pl możecie już sprawdzić najnowszą propozycję grupy Video. Piosenka nosi tytuł "Szminki róż".

 • Atak na Dodę?

  Dorota Rabczewska (23 l.) nie rozstała się z zespołem Virgin w serdecznej atmosferze. Dowodem na to jest najnowszy singiel Tomasza Luberta (34 l.), lidera i gitarzysty nieistniejącej już grupy.

 • 4 minuty ciszy przebojem Numer Jeden?!

  O tej akcji (znów) będzie głośno. Już po raz drugi miłośnicy dobrej muzyki z Wielkiej Brytanii, zniesmaczeni okołoświąteczną promocją gwiazd reality show, a konkretnie programu "The X Factor", chcą dać pstryczka w nos Simonowi Cowellowi (twórca i juror show) i jego podopiecznym.

 • Beata Pawlikowska wreszcie odnalazła szczęście w miłości?

  ...szczęśliwy singiel i  niczego nie potrzeba było mi do szczęścia, w dżungli spotkałam kogoś, z kim nie tylko dobrze mi się rozmawia, ale z kim chciałabym dalej być" - miała oświadczyć na Instagramie(...), nosi obrączkę - na lewej ręce, jak ją zwykli nosić żonaci panowie w USA...

 • Ewa Farna: "To ja" przedpremierowo

  Jesienią 2013 roku ukaże się nowa płyta Ewy Farnej. Po sukcesie teledysku "Znak" wokalistka uraczyła swoich fanów kolejnym nowym utworem.

 • Brodka udaje, że nie wie, kim jest Zenek Martyniuk?

  ...edycji koncertów organizowanych przez producenta piwa. Cała trójka zaprezentowała też nowy singiel, który będzie promował trasę.  Z Piotrkiem Roguckim Kuba poruszył niezwykle ważkie tematy pokroju, dlaczego nosi wąsy i maluje rzęsy. Organek był już gościem kilka odcinków wcześniej, dlatego 53-letni showman wręczył mu tylko kartkę z pytaniami, których wtedy mu nie zadał, aby ten sobie je przeczytał...

 • Michał Jurkiewicz na drezynie

  Na naszych stronach możecie posłuchać pięciu piosenek z właśnie wydanej płyty Michała Jurkiewicza, lidera grupy Śrubki, znanego także z zespołów Grzegorza Turnaua i Andrzeja Sikorowskiego.

Wideo na temat: singiel nosi
 • Dlaczego Agnieszka Chylińska ma zły dzień?

  Agnieszka Chylińska wydała nową płytę "Pink Punk". Singiel promujący album nosi tytuł "Mam zły dzień". - Ta płyta jest takim trochę przewrotnym opisem mnie - zdradziła wokalistka. - Niby mam te wszystkie tatuaże, jestem taka straszna, ale gdzieś tam w środku jest bardzo wrażliwa dziewczyna - dodała. Jaka jest prywatnie? (Dzień dobry TVN/x-news)