• Informacje na temat:

  singiel wyjdzie

Artykuły na temat: singiel wyjdzie
 • Marina Łuczenko-Szczęsna dzieli fanów na lepszych i gorszych?! Tak promuje swój nowy singiel!

  Wokalistka już od dłuższego czasu przygotowywała się na swój wielki powrót na muzyczną scenę. Jej przerwie w tworzeniu towarzyszyły ciągłe złośliwe komentarze. Marina już nie mogła znieść wiecznych uwag, że nie pracuje, bo utrzymuje ją mąż Wojciech Szczęsny (27 l.). Efektem jej starań jest właśnie nowy singiel i widać, że artystka bardzo przeżywa to, jak zostanie on przyjęty przez media i fanów...

 • "Peter Gabriel wyprzedzał nas o epokę"

  W poniedziałek, 12 maja, w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się koncert legendarnego Petera Gabriela, byłego wokalisty zespołu Genesis. Na stronach INTERIA.PL możecie przeczytać fragment biografii artysty autorstwa Daryla Easlea. Fragment dotyczy trudnych początków Genesis i pierwszych przebłysków geniuszu Petera Gabriela.

 • "Klan": Kaja Paschalska chce grać w "Klanie" do emerytury!

  Kaja Paschalska debiutowała w "Klanie" 20 lat temu. Dziś jest znana wszystkim Polakom jako Ola Lubicz z najdłużej emitowanej polskiej telenoweli. Nie ma nic przeciwko temu, by zestarzeć się razem ze swoją bohaterką i grać ją do emerytury. Jednocześnie podkreśla, że najważniejsza jest dla niej muzyka. Właśnie nagrała singiel "Karma“ zapowiadający jej nową płytę.

 • Supergrupa Jaggera: Czego się spodziewać?

  7 lipca poznamy pierwszy utwór niezwykłego, gwiazdorskiego projektu SuperHeavy, a 19 września ukaże się ich album.

 • Halina Frąckowiak: Chciałabym to wymazać ze swojego życia. To straszne, co się stało!

  Jest pełna ciepła i dobroci, choć życie boleśnie ją doświadczyło. Halina Frąckowiak (69 l.) podjęła niełatwą decyzję: wraca do show-biznesu. Wydała właśnie nowy singiel i wystąpi podczas tegorocznego festiwalu polskiej piosenki w koncercie "Złote Opole". O tragedii jednak nadal nie może zapomnieć.

 • Gitary Manic Street Preachers dla kubańskich muzyków

  Ulubiony walijski zespół Fidela Castro, Manic Street Preachers, wyświadczył kolejną przysługę Kubie. Trzej muzycy z tego kraju otrzymali właśnie gitary ufundowane przez grupę z Blackwood. Brytyjska formacja planuje tymczasem wydanie we wrześniu nowego singla oraz DVD z występu w Hawanie.

 • Wielki powrót Robbiego Williamsa

  Brytyjski piosenkarz Robbie Williams zaprezentował swój pierwszy od dwóch lat singiel "Bodies". Jak twierdzi, to "punkt zwrotny" w jego karierze.

 • Odleci z Oscarem?

  "W chmurach" ("Up in the Air"), reż. Jason Reitman, USA 2009, dystrybutor UIP, premiera kinowa 26 lutego 2010 roku.

 • ...ograniczać do niej swojego życia zawodowego. Niedawno otworzył własny salon stylizacji paznokci, wystąpił w kilku teledyskach, m.in. w wideo promującym kawałek "Mimochodem", pierwszy singiel wokalistki o pseudonimie Lucky. Obecnie postanowił spróbować swoich sił w kolejnej dziedzinie. - Jesień ogólnie zapowiada się trochę serialowo. Chciałem spróbować, jak mi wyjdzie w aktorstwie. To są takie małe...

 • "W komponowaniu czuję się silniejszy"

  Muzyczne wyprawy Rahima od zawsze stanowiły ciekawą alternatywę w polskim bitmejkingu i nie sposób się z tym nie zgodzić. O ile jednak jego produkcje dosyć skutecznie wymykają się szufladkom, o tyle już sam artysta ma z tym dosyć duże problemy. Dlaczego? Odpowiedź jest prosta. Ludzie widzą w Rahimie przede wszystkim rapera i w momencie, gdy nie podoba im się jego rap, z góry skreślają muzykę, która wychodzi spod jego rąk. Czy słusznie? Koniecznie sprawdźcie "DynamoL" - produkcję sygnowaną...

Wideo na temat: singiel wyjdzie
 • Rozgrywka

  Ekranizacja powieści Patricii Highsmith. Bohaterami filmu "Rozgrywka" są charyzmatyczny i elegancki Chester MacFarland (Viggo Mortensen) oraz jego zjawiskowa i uwodzicielska żona Colette (Kirsten Dunst), którzy odbywają podróż po Europie. W jednym z ekskluzywnych hoteli zwracają na siebie uwagę przewodnika wycieczek, błyskotliwego Rydala (Oscar Isaac). Skuszony olśniewającą urodą Colette oraz bogactwem i wytwornością Chestera, Rydal bez wahania przyjmuje od amerykańskiej pary zaproszenie na...

 • Panaceum

  Główną bohaterką filmu Stevena Soderbergha jest Emily Hawkins (Rooney Mara), młoda kobieta z problemami, której mąż (Channing Tatum) właśnie wyszedł z więzienia. Cierpiąca na liczne lęki Emily dostaje od swojego psychiatry (Jude Law) nowy lek, który ma pomóc jej normalnie funkcjonować. Wkrótce okazuje się, że środek wywołuje niespodziewane skutki uboczne.

 • Uwolnić Mikołaja!

  Święty Mikołaj spowodował wypadek swoimi saniami i jest poszukiwany przez policję. Znajduje schronienie u 9-letniego Toma i jego ojca – Steve'a, który niedawno wyszedł z więzienia, nie chce pakować się w kłopoty i trzyma się od stróżów prawa z daleka. Jednak kiedy Mikołaj trafi za kratki, próbując odbić z przytułku dla zwierząt swojego renifera, Tom zmusi tatę do interwencji. Wspólnie postarają się uwolnić Mikołaja i umożliwić mu powrót do Laponii.