• Informacje na temat:

  singiel zespołu

Artykuły na temat: singiel zespołu
 • Żenujący singiel Ich Troje (POSŁUCHAJ)

  ..." - Wiśniewski (36 l.) wylicza na blogu zespoły, które inspirowały go przy tworzeniu pierwszego singla z nowej płyty Ich Troje. "Oddajemy Wam dziś już oficjalnie nasz pierwszy singiel & teledysk do niego(...) najbardziej obciachowego zespołu w historii polskiej muzyki rozrywkowej. Co nie znaczy, że stoi na wyższym poziomie. Kawałek brzmi jak dyskotekowy przebój Mandaryny. Jest właściwie zlepką kilku...

 • LemON "Jutro": ...żeby takie numery grało radio

  "Jutro" to najnowszy singiel grupy LemON. Utwór zapowiada płytę "Scarlett", która ukaże się 24 listopada 2014 roku.

 • Boi się koleżanki z zespołu?!

  Rodzice członkini brytyjskiego zespołu Sugababes - Amelle Berrabah - wezwali ostatnio policję w obawie o to, że ich córka została porwana. Piosenkarka zniknęła po kłótni z koleżanką z zespołu - Keishą Buchanan.

 • Mark Ronson. Tańczmy, jest impreza

  Symbioza. To słowo idealnie definiuje dorobek Marka Ronsona. Z jednej strony - on nie może funkcjonować bez innych artystów, z drugiej - inni zawdzięczają mu muzyczne życie. "Rehab", "Locked out of Heaven", "Uptown Funk", ogromne i kluczowe w swej kategorii kompozycje ostatniego dziesięciolecia, spaja właśnie jego nazwisko. Nazwisko warte trzech nagród Grammy, milionów sprzedanych płyt na całym świecie, zachwytu i nienawiści.

 • "Pierwsza miłość": ​Wojciech Błach z żoną w teledysku

  Aktor Wojciech Błach zagrał w teledysku do singla "Do widzenia" zespołu Element. W produkcji wystąpiła również jego żona Agnieszka. Co ciekawe, wokalistą Elementu jest Krzysztof Łebski, reżyser serialu "Pierwsza miłość", w którego obsadzie jest Błach.

 • "Dobrze się czuję jako singiel"

  Zwyciężczyni programu "American Idol" Kelly Clarkson wyjawia dlaczego nienawidzi programu do obróbki wokalu, jak przyjęła recenzję swojej płyty "My December" i co czuła oglądając siebie w intrygującym filmiku na YouTube. Piosenkarka odpowiada również na pytania dotyczące jej życia prywatnego.

 • Kilka słów zwycięzcy "Jak oni śpiewają"

  W sklepach pojawił się solowy maxi singiel Artura Chamskiego. Czy doczekamy się powołania zespołu muzycznego zwycięzcy show "Jak oni śpiewają"?

 • "Chaos i brutalność" wg Hirax

  Pod koniec września trafi na rynek nowy singiel Hirax, legendarnej crossover / thrashmetalowej grupy z USA. "Chaos And Brutality" wyda polska Selfmadegod Records.

 • Robert Janson przyjaźni się z byłymi wokalistkami Varius Manx? Z wszystkimi?

  Robert Janson (50 l.) po raz kolejny nawiązał współpracę z Kasią Stankiewicz (38 l.), Anną Józefiną Lubieniecką (28 l.) oraz Anitą Lipnicką (40 l.), które były kiedyś gwiazdami zespołu Varius Manx. Czy kiedyś będzie umiał pracować również z Moniką Kuszyńską (36 l.), która ucierpiała w wypadku, który spowodował?

 • Gwyneth Paltrow zaczyna śpiewać

  Gwyneth Paltrow ( "Dowód" , "Zakochany Szekspir" ) w związku z narodzinami swego drugiego dziecka zarzuciła na jakiś czas karierę aktorską, ale według brytyjskiego "The Sun" gwiazda wcale nie zaprzestała artystycznej aktywności. Żona Chrisa Martina, wokalisty zespołu Coldplay, pozazdrościła mężowi i przygotowuje swój pierwszy singiel.

Wideo na temat: singiel zespołu
 • Stachursky w "DDTVN" zaprezentował nowy singiel

  W tym roku Stachursky obchodzi 25-lecie działalności muzycznej. Przy okazji tego jubileuszu wypuścił również swój cover piosenki zespołu Dżem "Kim Jestem – Jestem Sobie". O tym utworze i swojej muzycznej karierze opowiedział w "Dzień Dobry TVN". - Jeżeli ktoś chce znaleźć odpowiedź na temat tego, co artystycznie drzemie w mojej duszy, to myślę, że utwory są tego najlepszym przykładem – wyjaśnił

 • One Direction

  Zapis trasy koncertowej uwielbianego przez nastolatki zespołu "One Direction".

 • Spice girls powracają!

  Gwiazdy planują ponownie połączyć siły, by uczcić 20-lecie zespołu światową trasą koncertową. Niestety nie dołączy do nich Victoria Beckham, znana jako Posh Spice. Żona Davida Beckhama planuje skupić się na swojej prężnie rozwijającej się marce modowej. Mel C, Emma Bunton, Geri Halliwell i Mel B nie mogą za to doczekać się występów. Grupa wydała swój debiutancki singiel w 1996 roku, więc w 2016

 • One Direction

  Zapis trasy koncertowej uwielbianego przez nastolatki zespołu "One Direction".