• Informacje na temat:

  singielki w polsce

Artykuły na temat: singielki w polsce
 • "Singielka": Nowi bohaterowie na nowy sezon!

  Po wakacjach w otoczeniu Elki "Singielki" Kowalik (Paulina Chruściel) pojawi się kilku nowych bohaterów, w tym... adoratorów, na przykład przystojny kucharz Viktor (Artur Bocheński) oraz prawnik Cezary (Andrzej Deskur).

 • Omenaa Mensah: Szczęśliwa singielka

  Z uporem powtarza, że nie należy zawieszać się na drugiej osobie, by być szczęśliwym. Nie trzeba mieć drugiej połówki, by czuć się spełnionym. Szczęście nosimy w sobie. Żaden człowiek, pomimo największych starań, nie zapewni nam tego, jeśli sami nie potrafimy się uporać z traumami i nie chcemy dać sobie szansy. Od jakiegoś czasu jest singelką. Ale ma na kim polegać.

 • "Singielka": Nikodem Rozbicki będzie studiował aktorstwo!

  Nikodem Rozbicki, czyli Igor Górski z "Singielki" i Bartek z "Powiedz tak!", w październiku rozpocznie studia na wydziale aktorskim warszawskiej Akademii Teatralnej. - Egzaminy były przygodą mojego życia, przygodą, która otwiera przede mną jeszcze większą przygodę - napisał na Facebooku.

 • Marta Żmuda Trzebiatowska: Gaz pieprzowy i taniec na rurze

  Często gra słodkie, bezradne kobietki. Prywatnie Marta Żmuda Trzebiatowska jest twardzielką, która gdy trzeba, sama potrafi się obronić. Swoją wiedzą dzieli się w programie "Niepokonane". Jest singielką, ale marzy, by założyć rodzinę.

 • Singielka

  Ela idzie na warsztaty do Coacha. Ten motywuje ją do działania mimo kolejnych porażek. Przy okazji zastanawia się, jak Elki relacje z ojcem wpływają na...

 • Magdalena Cielecka: Matka gwiazdora

  Magdalenę Cielecką ("Wenecja", "Katyń", "S@motność w sieci") znowu zobaczymy na kinowym ekranie. Aktorka pracuje właśnie na planie najnowszego filmu Jana Kidawy-Błońskiego, twórcy słynnej "Różyczki". "Gwiazdy" to - inspirowana prawdziwymi wydarzeniami - opowieść o Janie Banasiu, znakomitym śląskim piłkarzu.

 • "Singielka": Dorota Pomykała jako nadopiekuńcza mama

  ...się pani czuje w tym gatunku? - W Polsce mam taki przedział wojewódzki - mazowieckie rozśmieszam, małopolskie "rozpłakuję". Tam gram dramaty, tutaj rzeczy lekkie. Gościnnie występuję w Och-Teatrze(...) i one tak harmonijnie ze sobą współgrają. Jak się pani odnajduje w roli matki tytułowej bohaterki, singielki Elki, w którą wciela się Paulina Chruściel? - W tym serialu jestem mamą nadopiekuńczą...

 • Kate Rozz życzy szczęścia Adamczykowi i Rosati

  Była żona Piotra Adamczyka, 34-letnia Kate Rozz, deklaruje, że nie czuje do niego żalu, jeśli związał się z Weroniką Rosati. Zakochanej parze życzy szczęścia. A czy jej serce skradł ostatnio jakiś mężczyzna? "Jestem szczęśliwą singielką" - przyznaje.

 • "Singielka": Krzysztof Czeczot namówił 300 gwiazd do udziału w nagraniu Biblii Audio

  Krzysztof Czeczot, czyli Krzysiek Kempa z "Singielki", jest nie tylko świetnym aktorem, ale też jednym z najlepszych w Polsce reżyserów audiobooków i słuchowisk radiowych. Niedawno rozpisał na kilkaset głosów... Biblię! W nagraniu Biblii Audio zgodziło się wziąć udział ponad 300 gwiazd z Małgorzatą Kożuchowską i Krystyną Jandą na czele.

 • Magdalena Cielecka wciąż myśli o dziecku

  Magdalena Cielecka (42) nie rezygnuje z marzeń o dziecku. Podobno aktorka i jej obecny partner Dawid Wajntraub (44) postanowili założyć rodzinę.

Zdjęcia na temat: singielki w polsce