• Informacje na temat:

  siostra john mary

Artykuły na temat: siostra john mary
 • "Pełniejsza chata": Jednak z Michelle Tanner?

  Zdjęcia do kontynuacji kultowego serialu "Pełna chata" ruszyły w zeszłym tygodniu. Tymczasem wczoraj na konferencji prasowej szef serwisu Netflix powiedział, że w serialu mogą pojawić się Ashley i Mary-Kate Olsen.

 • Netflix wyprodukuje sequel "Pełnej chaty"

  Po miesiącach spekulacji - wreszcie oficjalna informacja! "Pełna chata" (Full House) wraca na mały ekran. 13-odcinkowy sequel produkcji Netflix zatytułowany będzie "Fuller House".

 • Weekend w serialach

  ...wiele lat temu założyła dla niego fundusz powierniczy. "Pierwsza miłość" odc. 2398 Oskarżenia Michała dotyczące Melki stają się powodem kłótni Domańskiego z Marysią. Kobieta nie chce uwierzyć, że(...) o Piaseckiego. Twierdzi, że chłopak żeruje na ich rodzinnej tragedii. "Kryminalne zagadki Las Vegas" odc.13 W mieście pojawia się przyjaciel Russella dziennikarz John Merchiston, który zajmuje się...

 • Co nam zostało z Cannes? Ręka w opiekaczu i Salma Hayek z sercem na dłoni

  68. festiwal w Cannes przeszedł do historii. Co nam zostanie po tej imprezie? Historia kina dopisała swoją kolejną kartę. W nowych edycjach podręczników do filmoznawstwa natrafimy na aktualizację filmów, które każdy fan kina musi znać. Będzie wśród nich nagrodzony Złotą Palmą "Dheepan" Jacquesa Audiarda, jak i wyróżniony przez dziennikarzy i nagrodą jury "Syn Szawła" László Nemesa.

 • Weekend w serialach

  .... "Sherlock" odc. 1/3 John i Mary zostają rodzicami. W tym czasie Holmes pomaga Lestrade’owi w rozwiązaniu zagadki śmierci mężczyzny, którego spalone zwłoki znaleziono w samochodzie. Sprawa wiąże się(...) Marysi. Wszyscy, oprócz Klary, są w doskonałych nastrojach. W pewnym momencie żona Huberta odłącza się od towarzystwa. Wkrótce biesiadnicy odkrywają, że dziewczyna zniknęła. "O mnie się nie martw...

 • Koncerty 2015: Ich dawno w Polsce nie było

  Od pewnego czasu Polska już nie jest koncertową białą plamą, a zagraniczne gwiazdy często od naszego kraju zaczynają przygotowywać swoje światowe trasy. W 2015 roku nad Wisłę przyjadą wykonawcy, którzy nie byli u nas jeszcze nigdy lub od dawna.

 • "Pełna chata" wraca na ekran po 15 latach!

  ...producentem, reżyserem i scenarzystą Często występuje jako komik. Po 15 latach rozwiódł się z matką swoich trzech córek. John Stamos (Jesse Katsopolis), aktor i muzyk występował na Broadwayu. Pojawia się(...) Sweetin (Stephanie Tanner) dwukrotnie rozwiedziona gościnnie występuje w serialach. Miała problemy z nadużywaniem narkotyków. Mary-Kate i Ashley Olsen, które na zmianę grały Michelle Tanner, zrobiły...

 • Oscary 2015: Przedstawiamy nominowanych

  Na początku każdego roku Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej nominuje do swojego najbardziej prestiżowego wyróżnienia grono dwudziestu aktorów i aktorek. W tym roku to oni dostąpili tego zaszczytu.

 • "Stumptown", "Prodigal Son", "Evil". Jakie nowości zadebiutują jesienią?

  ...spin-off popularnej (emitowanej również w Polsce) komedii "Czarno to widzę". Akcja serialu rozgrywa się w latach 80., a jego główną bohaterką jest Rainbow Johnson (Arica Himmel) oraz jej rodzina(...) i powrócić do rodzinnego domu. Obsada: Nicholas Pinnock, Indira Varma, Joy Bryant, Boris McGiver, Tyla Harris, Mary Stuart Masterson, Dorian Missick. Emergence Młoda szeryf znajduje porzucone dziecka...

 • Nominacje do nagród Golden Satellite

  Międzynarodowa Akademia Prasowa (International Press Academy) przyznaje swoje nagrody - Golden Satellite Awards - już od pięciu lat. We wtorek,19 grudnia, jej przedstawiciele ogłosili listę filmów i ludzi kina nominowanych do tych wyróżnień. Najwięcej nominacji - aż w 10 kategoriach, otrzymał obraz Ridley'a Scotta "Gladiator", na drugim miejscu, z 9 nominacjami znalazł się "Traffic" Stevena Soderbergha. Uroczystość wręczenia nagród odbędzie się 14 stycznia w hotelu Beverly Hills.