• Informacje na temat:

  siostra kim

Artykuły na temat: siostra kim
 • Kendall Jenner: Nie tylko siostra Kim

  Modelka, aktorka, influencerka. Kendall Jenner, siostra Kim Kardashian, ma głowę na karku i wydaje się najspokojniejszą członkinią szalonego klanu.

 • Kim Kardashian odwiedza Armenię, kraj swoich przodków

  Czołowa amerykańska celebrytka, Kim Kardashian, w której żyłach płynie armeńska krew, właśnie odwiedza kraj przodków. W podróży do Armenii towarzyszą jej mąż Kanye West, córka North i siostra Khloe.

 • Basia Kurdej-Szatan i jej siostra. Kim jest?

  Blondynka i ruda. Obie prześliczne i uśmiechnięte. Na niedawnym warszawskim pokazie jednej z polskich marek odzieżowych w duecie błyszczały jak niekwestionowane gwiazdy.

 • Kim Kardashian: Kolejna kontrowersyjna okładka

  Nowy rok Kim Kardashian zaczyna od kolejnego skandalu. Celebrytka ubrana w kolekcję Prady na okładce magazynu "LOVE" wygląda jak czarnoskóra kobieta.

 • Małgorzata Kożuchowska i jej siostra są ze sobą bardzo związane. Kim jest Maja?

  Na co dzień Małgorzatą Kożuchowską (47 l.) i jej młodszą siostrę Majkę (41 l. ) dzieli 1600 kilometrów Wakacje postanowiły spędzić razem i nacieszyć się swoją obecnością. Kim jest siostra aktorki? Czym się zajmuje? O 41-latce rozpisuje się „Dobry Tydzień”.

 • Ciąża w finale "Z kamerą u Kardashianów"

  Największa gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" spodziewa się drugiego dziecka ze swoim mężem Kanye'em Westem. Po wielu miesiącach starań North West w końcu zostanie starszą siostrą. Odcinek show, w którym Kim ogłasza nowinę, obejrzymy już 14 czerwca o godz. 20 tylko na kanale E!

 • Natalia Siwiec pokazała mamę Wyglądają jak siostry!

  Natalia Siwiec (36 l.) ma szerokie grono wielbicieli, którzy zachwycają się jej niecodzienną urodą. Teraz już wiadomo, po kim to odziedziczyła!

 • Kim Kardashian : Naga pupa na okładce

  Kim Kardashian słynie z eksponowania swoich wdzięków. Tym razem celebrytka zdecydowała się na odważny krok i pochwaliła się... pupą.

 • Siostra Karinki

  W Londynie zmarła bezdzietnie ciotka Karinki. Dlatego pani doktor wybiera się do Anglii na pogrzeb i otwarcie testamentu. Nie jest jednak wyłączną spadkobierczynią, gdyż posiada rodzoną siostrę. Tuż przed wyjazdem do Londynu siostra Karinki ma się zjawić w szpitalu. Na jej przybycie ostrzy sobie zęby doktor Kidler. Lecz nie tylko jego zaskakuje, kim jest najbliższa krewna Karinki. Co gorsza...

 • Melanie Appleby: Śmierć zastała ją na szczycie

  25 lat temu, 18 stycznia 1990 roku zmarła Melanie Appleby, połowa popularnego w drugiej połowie lat 80. siostrzanego duetu Mel & Kim.

Zdjęcia na temat: siostra kim
Wideo na temat: siostra kim
 • Kim jest 17-letnia siostra Patricii Kazadi? „Nie odziedziczyłam po siostrze..."

  Patricia Kazadi przedstawiła swoją siostrę Victorię, która ma 17 lat i uczęszcza jeszcze do liceum. Jej pasją jest reżyseria i montaż filmów. Patricia ma nadzieję, że wystąpi kiedyś w filmie nakręconym przez Victorię. Dba też o to, aby nie ujawniać zbyt wielu informacji na temat swojego życia prywatnego i rodziny. Victoria pojawiała się sporadycznie wraz z siostrą podczas eventów show-biznesowych. - Nie odziedziczyłam po siostrze tego życia socjalnego na ściankach - wyznała. Patricia Kazadi,...

 • Kendall Jenner przegoniła Kim Kardashian!

  Internetowa sława Kim Kardashian przemija? Wygląda na to, że zaczyna zastępować ją młodsza przyrodnia siostra. Zdjęcie opublikowane na Instagramie przez Kendall Jenner stało się najczęściej "lubianym" w historii portalu. Ten honor należał wcześniej do Kim i ślubnej fotografii, która zdobyła ponad 2,4 miliona "lajków". Kendall udało się pobić ten rekord, bo jej zdjęcie polubiło aż 2,5 miliona osób

 • "Powiedz TAK!": Kim jest serialowa Zofia?

  Zofia (Maria Pakulnis) to siostra Oskara, ojca Basi, głównej bohaterki w serialu "Powiedz TAK!". Zobaczcie, co o swojej bohaterce powiedziała nam Maria Pakulnis!

Dyskusje na temat: siostra kim