• Informacje na temat:

  siostra księżnej

Artykuły na temat: siostra księżnej
 • Ciężarna Pippa Middleton w skąpym bikini! Siostra księżnej Kate niedługo rodzi!

  Pippa Middleton (34 l.) właśnie oczekuje na przyjście na świat swojego pierwszego dziecka. Siostra księżnej Kate (36 l.) przygotowuje się do tego wydarzenia, relaksując się na wakacjach z mężem.

 • Urodziła wtedy, co księżna Kate

  Penelope Cruz ponownie została mamą. Laureatka Oscara urodziła tego samego dnia, co księżna Kate. Na razie aktorka nie ujawniła jeszcze płci dziecka.

 • Siostra nie szczędzi Meghan przykrych słów. To może zaboleć księżną...

  Wszystko wskazuje na to, że rodzina księżnej Meghan nie da jej spokoju. Zaledwie pojawiła się wiadomość, że żona księcia Harry’ego zamierza spotkać się z ojcem podczas podróży do Stanów Zjednoczonych zaplanowanej na ten miesiąc, a już odezwała się przyrodnia siostra Meghan, Samantha Markle (53 l.), która twierdzi, że to bzdura. - Rozmawiam z ojcem codziennie i jest smutny - wyznała Samantha...

 • "Grace księżna Monako": "Filmowa katastrofa"

  "Nudny, idiotyczny melodramat", "filmowa katastrofa" - tak określają film "Grace księżna Monako" amerykańskie specjalistyczne pismo "The Hollywood Reporter" oraz brytyjskie dzienniki "The Guardian" i "The Telegraph". Specjalny pokaz obrazu otworzył w środę 67. edycję festiwalu w Cannes.

 • Meghan Markle i siostra księżnej Kate są jak dwie krople wody!

  Kiedy Pippa Middleton (34 l.), a obecnie Matthews pojawiła się w 2011 roku na ślubie swojej starszej siostry księżnej Kate (35 l.), była na ustach całej Wielkiej Brytanii. Poddani zakochali się w niej nie bez powodu, a teraz po pojawieniu się u boku księcia Harrego Meghan Markle (36 l.), można dostrzec zaskakujące podobieństwo między paniami.

 • Książę Monako krytykuje Nicole Kidman

  Książę Monako, Albert i jego dwie siostry skrytykowały najnowszy film Nicole Kidman, pod tytułem "Grace of Monaco". Obraz opowiada o Grace Kelly - amerykańskiej aktorce i księżnej Monako.

 • To okropne, jak rodzice księżnej Kate potraktowali Meghan! Dopiero teraz to wyszło!

  Rodzice księżnej Kate zachowali się nagannie. Jak tak można?

 • Książę Albert przeciwnikiem filmu o Grace Kelly

  Premierze produkcji "Grace księżna Monako", która zostanie zaprezentowana podczas festiwalu filmowego w Cannes, towarzyszą kontrowersje. Syn Grace, książę Albert, ma zastrzeżenia co do filmu i prawdopodobnie nie pojawi się na jego premierze.

 • Księżna Victoria urodziła! Syn czy córka?

  Na szczęście ciąża szwedzkiej księżniczki nie wzbudzała takich sensacji jak to miało miejsce w przypadku księżnej Kate. Dzięki temu Victoria i jej mąż książę Daniel mogli w spokoju oczekiwać(...) książęcej pary. W domu na braciszka wyczekuje jego starsza siostra 4-letnia Estelle. Imię małego księcia nie jest na razie znane. Gratulujemy!

 • Nicole Kidman jako Grace Kelly w Cannes

  Projekcja biograficznego obrazu o Grace Kelly, hollywoodzkiej aktorce, która została księżną Monako otworzy tegoroczny festiwal filmowy w Cannes. W tytułową rolę w "Grace of Monaco" wcieliła się Australijka z Oscarem na koncie - Nicole Kidman.

Zdjęcia na temat: siostra księżnej