• Informacje na temat:

  siostra lady gagi

Artykuły na temat: siostra lady gagi
 • Lady GaGa w serialu

  ...studiach na Nowojorskim Uniwersytecie. Dlatego organizuje występ Lady GaGi. Czy wreszcie osiągnie sukces? Celebrytka zaśpiewa utwór "Bad Romance". Sama przyznała, że zgodziła się na udział, ze względu na olbrzymią sympatię, jaką darzy "Plotkarę" jej młodsza siostra. Zobacz występ gwiazdy: Myślę, że 16. listopada przed telewizorami usiądą nie tylko wielbiciele piosenkarki, ale też...

 • Oscary 2015: "Ida" z Oscarem!

  "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego otrzymała nagrodę Akademii w kategorii "najlepszy film nieanglojęzyczny"! Największym triumfatorem oscarowej gali okazał się "Birdman", który zdobył cztery statuetki.

 • Serialowa jesień w Stanach

  ...barwnego musicalu. Serial jest młody - ma dopiero roczek, czyli pierwszy sezon za sobą. Ale za to jaki?! Piosenki Lady Gagi oraz Madonny, i to w nowych, często zaskakujących aranżacjach. Serial...

 • Lady GaGa: Kokaina i tragedia

  Lady GaGa przez długi czas uzależniona była od kokainy.

 • Siostra Kaley Cuoco na castingu do "The Voice"!

  W amerykańskiej edycji programu "The Voice" pojawiła się Briana Cuoco, siostra znanej z serialu "Teoria wielkiego podrywu" ("The Big Bang Theory") Kaley Cuoco.

 • American Film Festival: Jarmusch, Liberace i Lovelace

  "Tylko kochankowie przeżyją" Jima Jarmuscha z Tildą Swinton, "Wielki Liberace" Stevena Soderbergha z Michaelem Douglasem i Mattem Damonem oraz film "Lovelace" o gwieździe porno - z Amandą Seyfried i Jamesem Franco, są w programie 4. American Film Festivalu we Wrocławiu.

 • Rodzinny duet od przeróbek. Sprawdź bliźniaczki!

  Klip do piosenki "Love The Way You Lie" Eminema i Rihanny zbliża się do granicy 50 milionów odtworzeń w internecie. Nic dziwnego, że pojawiło się sporo mniej lub bardziej udanych przeróbek - sprawdźcie wersję duetu HelenaMaria.

 • Susan Boyle odmieniła swoje życie. Ale czy wygrała?

  Minęły ponad dwa lata od finału brytyjskiej edycji "Mam talent" z udziałem Susan Boyle. Jak wykorzystała ten czas kobieta, którą okrzyknięto największym objawieniem muzyki popularnej? Czy dołączyła do najbardziej cenionych wokalistek na świecie?

 • Liberace. I ani słowa więcej

  Biograficzny "Wielki Liberace", dramat "Dziś jestem blondynką", kryminał "Kobieta w klatce", thrillery "Call Girl" i "Ostatnie piętro", komedia "Ani słowa więcej", wojenny "Stalingrad", dokument "Abu Haraz" oraz animacja "Kraina lodu" - w tym tygodniu kinomani mają w czym wybierać.

 • Nikolaj Coster-Waldau wraca do "Gry o tron"

  - Nie chciałem do końca życia być trzymającym się na uboczu europejskim dziwakiem, który z dala od reszty towarzystwa popala własnoręcznie skręcane papierosy i ma wredny wyraz twarzy - śmieje się Nikolaj Coster-Waldau.