• Informacje na temat:

  siostra małgorzaty rozenek

Artykuły na temat: siostra małgorzaty rozenek
 • To Ania Przybylska miała dostać posadę Małgorzaty Rozenek-Majdan!

  Ania Przybylska (†35 l.) była do ostatniego momentu rozchwytywaną aktorką. Teraz wyszło na jaw, że otrzymała również propozycję prowadzenia programu, którego gwiazdą finalnie została Małgorzata Rozenek-Majdan!

 • Rozenek zamartwia się o brata

  Małgorzata Rozenek (20 l. z hakiem) z bratem kiedyś darła koty, dziś żyją w wielkiej przyjaźni. Dlatego martwi się o jego przyszłość we Francji.

 • Małgorzata Rozenek-Majdan jednak musi zmienić życiowe plany! Co na to jej mąż?!

  Chociaż zapewniali, że nadszedł moment na wspólne dziecko, to właśnie wyjechali realizować zdjęcia do kolejnego sekretnego projektu… Małgorzata Rozenek-Majdan (wiek nieznany) i Radek Majdan (46 l.) znów postawili na karierę. Czy jeszcze w ogóle doczekają się wspólnej pociechy?

 • Małgorzata Rozenek i Radek Majdan rozważają zastosowanie metody Kożuchowskiej?

  Radek Majdan (43 l.) i Małgorzata Rozenek (dużo młodsza od ukochanego) nie rezygnują z marzeń o powiększeniu rodziny!

 • "Barwy szczęścia": Marta i Artur pojednają się w Wigilię!

  Artur (Jacek Rozenek) wróci do Marty (Katarzyna Zielińska), Klara (Olga Jankowska) wciąż nie da znaku życia, a Alicja (Monika Dryl) wprosi się na wigilię do Kaśki (Katarzyna Glinka) i Łukasza (Michał Rolnicki).

 • Brat Małgorzaty Rozenek, Michał Kostrzewski (40 l.), w środowisku artystycznym znany jest jako Misha. Skończył szkołę baletową. Obecnie jest solistą...

 • ...o darmowej operacji wady wzroku Małgorzaty Rozenek, którą ta wyżebrała sobie w tabloidach.  Pisaliśmy o tym  TUTAJ. W tym czasie jej synek zdążył z głodu zjeść pół kostki masła! "Mój syn zjadł(...)Siostra Sonii też chciałaby być aktorką, ale niestety nie grywa tak często jak ona. Na szczęście aktorsko Majka może spełniać się na Instagramie. Ostatnio postanowiła pokazać fanom, jak przygotowuje...

 • .... Jeszcze raz gratulujemy! Jeszcze rok temu celebrytki były - delikatnie mówiąc - niezbyt przyjaźnie do siebie nastawione. Zaczęło się od krytyki sukienki Małgorzaty Rozenek, którą miała na sobie(...)Tygodnik "Na Żywo" przypomniał w tym tygodniu tragedię sprzed lat, która wydarzyła się w rodzinie Wojtka Szczęsnego.  W 1987 r. 1,5-roczna siostra bramkarza, Natalia zginęła przygnieciona podwórkowym...

 • Rozenek ma czas na wszystko?

  Już niebawem weźmie udział w finale "Bitwy o dom", a potem zrealizuje kolejne plany. 4 grudnia, tuż przed mikołajkami, Małgorzata Rozenek zaprezentuje swój poradnik dla kobiet. Doskonale zorganizowana gwiazda godzi różne wyzwania zawodowe, dba o dom i poświęca uwagę bliskim. Zdaje się, że ma czas na wszystko.

 • Gwiazdy i ich rodzeństwo

  O artystach wiemy wszystko, a kim jest ich rodzeństwo? Czy utrzymują ze sobą bliskie kontakty? Jakie mają zawody? Jedno jest pewne, więzy krwi dla naszych gwiazd są ogromnie ważne.