• Informacje na temat:

  siostra orleańska

Artykuły na temat: siostra orleańska
 • Co ją pociąga w czarnych charakterach?

  Startuje nowy sezon "Szpilek na Giewoncie". Joanna Orleańska opowiada, jak potoczą się losy jej bohaterki oraz co ją pociąga w czarnych charakterach.

 • Współczesna rodzina: Tak daleko, tak blisko

  Laureat Złotej Palmy 2014 turecki "Zimowy sen", hollywoodzka "Furia" z Bradem Pittem w roli głównej, włoski dramat "Kapitał ludzki" i polskie "Zbliżenia" to najgłośniejsze spośród aż 10 premier, które wchodzą w piątek, 24 października, na ekrany naszych kin.

 • "Niania w wielkim mieście": Magdalena Lamparska o pracy z dziećmi

  ...kontaktu z najmłodszymi, jej siostra jest bowiem mamą trójki dzieci. Aktorka niejednokrotnie opiekowała się siostrzeńcami i pomagała w ich wychowaniu. Uważa, że dzieci ją lubią i sympatię tę poczuła także(...) Chotecka, Joanna Orleańska i Daria Widawska.

 • Pokaże pazurki

  Startuje nowy sezon "Szpilek na Giewoncie". Joanna Orleańska opowiada, jak potoczą się losy jej bohaterki oraz co ją pociąga w czarnych charakterach.

 • Tragedia w "Galerii"

  ...(Błażej Michalski) śmierć matki umocni w postanowieniu pójścia do zakonu. Tylko Kasia (Paulina Chapko), siostra Fryderyka, choć przeżywa śmierć mamy, stara się pomóc stanąć rodzinie na nogi. Dziewczyna(...) oczywiście oznacza kolejne komplikacje w życiu bohaterów serialu. Nie zabraknie ich u Róży (Joanna Orleańska) i jej męża Jerzego (Andrzej Deskur). Róża wyzwoli się końcu od tego tyrana. Tempa nabierze też...

 • Polski weekend w kinie

  Aż trzy polskie tytuły: mroczny dramat Pawła Sali "Matka Teresa od kotów" i dwie historie o trudnej miłości - "Jestem twój" Mariusza Grzegorzka i "Huśtawka" Tomasza Lewkowicza - trafią w piątek do kin.

 • 2. sezon "Galerii" już w październiku!

  ...wahał, ale ulegnie czarowi pięknej barmanki Kasi (Paulina Chapko). Tymczasem Róża (Joanna Orleańska) będzie miała dość brutalnego zachowania Jerzego (Andrzej Deskur). Przy kolejnej awanturze...

 • Uwielbia plotki

  Prywatnie Olga Borys jest optymistką, której uśmiech nie schodzi z twarzy. Na innych ludzi patrzy z życzliwością. I te właśnie cechy przekazała Beacie, którą gra w serialu "Galeria".

 • Uwielbia plotki

  ...szefowej, bo towar powinien być sprzedany, z drugiej zaś spotyka się z krytyką. Róża (Joanna Orleańska) prowadzi stoisko z ekskluzywną odzieżą i trzeba robić tak, żeby klienci byli zadowoleni(...), całą gromadkę zwierząt i jechać do pracy. Ale ogromną rekompensatą jest za to możliwość spotkania się z rodzicami, siostrami i moim chrześniakiem. Mogę także odnowić znajomości z koleżankami...

 • Liberace. I ani słowa więcej

  Biograficzny "Wielki Liberace", dramat "Dziś jestem blondynką", kryminał "Kobieta w klatce", thrillery "Call Girl" i "Ostatnie piętro", komedia "Ani słowa więcej", wojenny "Stalingrad", dokument "Abu Haraz" oraz animacja "Kraina lodu" - w tym tygodniu kinomani mają w czym wybierać.