• Informacje na temat:

  siostra papieża

Artykuły na temat: siostra papieża
 • "The Young Pope": Zobaczcie pierwszy zwiastun

  Stacja Sky Atlantic udostępniła pierwszy zwiastun nowego serialu, opowiadającego o życiu fikcyjnego papieża - Piusa XIII.

 • Nazwała papieża "nazistą"

  Amerykańska aktorka Susan Sarandon wywołała poruszenie nazywając papieża Benedykta XVI "nazistą".

 • Zakonnica wygrała we włoskim "The Voice"!

  Siostra Cristina zmiotła konkurencję i została zwyciężczynią kolejnej edycji "The Voice of Italy"!

 • Co robił papież na Felicjanek 10?

  Film animowany, inspirowany dzieciństwem Karola Wojtyły, przygotowuje bielskie Studio Filmów Rysunkowych. Dyrektor studia Zdzisław Kudła powiedział we wtorek, że produkcja będzie nosiła tytuł "Felicjanek 10". Gotowa będzie w grudniu tego roku.

 • Laura Łącz w żałobie. Straciła najważniejszą osobę swojego życia!

  W święta wielkanocne była już poważnie chora i leżąca - kilka dni temu mama aktorki zmarła we własnym domu na Saskiej Kępie. Dla gwiazdy to straszny cios. "Była taka piękna, bezkonfliktowa i pełna energii" - wspomina mamę Laura. "Byłyśmy ze sobą bardzo zżyte. Mama i jej siostra, która zmarła w zeszłym roku, mieszkały ze mną". O Halinie Dunajskiej mówiono, że jest świętsza od papieża. Nie piła...

 • Zakończono dubbing drugiego "Karola"

  Zakończyły się prace nad dubbingiem II części włoskiego filmu o papieżu "Karol - papież, który pozostał człowiekiem" - poinformował we wtorek, 19 września, dystrybutor filmu. Obraz wejdzie na ekrany polskich kin 13 października. Film jest kontynuacją znanego już polskim widzom "Karola - człowieka, który został Papieżem" . W roli głównej publiczność ponownie zobaczy Piotra Adamczyka.

 • Małgorzata Kożuchowska: Tata jest z niej dumny

  ...się z aktorstwem. Negatywne emocje, niepewne jutro czy nagość - wspomina siostra gwiazdy, Maja. Pierwsza próba dla Małgosi przyszła wraz z początkiem kariery. Do dziś aktorka doskonale pamięta swoje(...), ale zostaję w samych majtkach. Siedzieliśmy całą rodziną przy stole, umilkły rozmowy. Denerwowałam się. Ku mojemu zaskoczeniu pierwsza odezwała się siostra, Hanusia, przerwała straszną ciszę. A zaraz...

 • Zakonnica wygrała "The Voice of Italy"!

  Siostra Cristina Scuccia wyśpiewała sobie zwycięstwo we włoskiej edycji popularnego na całym świecie muzycznego show. Jej wykonanie piosenki "No one" Alicii Keys miało ponad 50 milionów odtworzeń na YouTube. O jej występach głośno było nawet w Watykanie.

 • Diane Keaton i Pius XIII

  Diane Keaton wcieli się w postać siostry Mary, zakonnicy ze Stanów Zjednoczonych od lat mieszkającej w Watykanie. Dla aktorki jest to pierwsza rola w telewizji od 1977 roku, kiedy pojawiła się w "The Godfather: A Novel for Television". "The Young Pope" to składający się z ośmiu odcinków miniserial, którego fabuła koncentruje się wokół szokujących losów fikcyjnego papieża - Piusa XIII. Według...

 • Śpiewająca zakonnica doceniona także w Watykanie

  Ponad 12 milionów internautów na całym świecie obejrzało występ 25-letniej włoskiej zakonnicy w programie "The Voice of Italy" w telewizji RAI. Słowa uznania pod adresem siostry, która brawurowo wykonała piosenkę Alicii Keys, popłynęły też z Watykanu.