• Informacje na temat:

  siostra uzdrowiona przez jana pawła ii

Artykuły na temat: siostra uzdrowiona przez jana pawła ii
 • Serialowy przewodnik

  ...ją poważne kłopoty. odc. 917: Weronika informuje Marcina, że za dwie godziny wylatuje z mężem na pół roku do Australii. Chce, by student na nią czekał w wynajętym przez nią mieszkaniu. To kusząca propozycja, zwłaszcza iż opłaciła czynsz za pół roku z góry. Marcin oświadcza Tomkowi, że się wyprowadza... Laura odwiedza Joannę i Pawła. Przy okazji zwraca im kolejną ratę długu. Jest też świadkiem...

 • Co wiosną w Jedynce?

  Nowe polskie seriale i kontynuacje już znanych przebojów, bogata oferta filmów fabularnych i nowa seria filmów dokumentalnych, premiery Teatru Telewizji, propozycje dla miłośników kulinariów, odmienione "Wiadomości" i wiele relacji "na żywo" z najważniejszych wydarzeń, w tym m.in. z uroczystości beatyfikacyjnych Jana Pawła II - to wszystko znajdzie się tej wiosny w programie TVP1.

 • Harmonia, świętość, przekleństwo

  Tylko trzy filmy zadebiutują w piątek, 2 maja, na ekranach naszych kin. Będą to: dokumentalny "Jan Paweł II - Santo Subito. Świadectwa świętości", amerykański horror "Diabelskie nasienie" oraz kazachski dramat "Lekcje harmonii".

 • "Pora umierać" kontra "Sztuczki"

  8 najnowszych polskich filmów znalazło się w Konkursie Filmów Polskich na festiwalu Camerimage. Komisja selekcyjna festiwalu ogłosiła tytuły, które znalazły się w Konkursie Filmów Polskich.