• Informacje na temat:

  siostry bliźniaczki

Artykuły na temat: siostry bliźniaczki
 • Jan Englert: jego siostry spotkał tragiczny los. Zmarły niedługo po urodzeniu

  Jan Englert (73 l.) wychowywał się w kulcie Powstania Warszawskiego, choć jego rodzinę dotknęła w tym czasie straszna tragedia. Jego malutkie siostry umierały w cierpieniu. Warunki były takie, że nic nie można było zrobić!

 • The Veronicas "If You Love Someone": Bliźniaczki wracają!

  Australijskie bliźniaczki występujące pod szyldem The Veronicas szykują trzeci album i prezentują nowy singel.

 • Victoria Beckham pokazała siostrę!

  ...o stwierdzenie, że "są jak bliźniaczki". A Wy, co sądzicie? Dostrzegacie podobieństwo między nimi? *** Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów...

 • Stanley Kubrick: Bliźniaczki z "Lśnienia" w Krakowie!

  Od 5 maja do 14 września w Muzeum Narodowym w Krakowie można oglądać wystawę "Stanley Kubrick". W ramach wydarzeń towarzyszących ekspozycji, w weekend 26-27 lipca, w obecności gości specjalnych - bliźniaczek Grady z "Lśnienia" - fani Stanleya Kubricka będą mieli okazję uczcić 86. rocznicę urodzin jednego z najwybitniejszych twórców światowego kina.

 • "Paulina": Jak się gra bliźniaczki?

  Kiedy w 1997 roku Salvador Mejía zaangażował do swojej nowej telenoweli wenezuelską aktorkę Gabrielę Spanic, wiele osób nie wróżyło mu sukcesu. W końcu meksykańscy widzowie woleli, gdy główne role grali ich rodacy. Dlatego początkowo w bliźniaczki miała się wcielić Thalia, ale odmówiła. Wtedy Carlos Romero zaproponował kandydaturę Spanic. Szybko okazało się, że serial stał się...

 • Bliźniaczki Jamesa Bonda

  To z pewnością miła niespodzianka dla Jamesa Bonda. W 22. części słynnej serii agent 007 będzie miał aż dwie dziewczyny. Siostry Mary-Kate i Ashley Olsen to pierwsze bliźniaczki - dziewczyny brytyjskiego superagenta.

 • Maria Winiarska wspomina zmarłą siostrę: Brakuje mi jej bardzo

  Należy pani do znanego aktorskiego klanu. To zobowiązuje? Maria Winiarska: - Oczywiście. Mój mąż Wiktor Zborowski to siostrzeniec Jana Kobuszewskiego. Jego żoną jest aktorka Hanna Zembrzuska. Tą drogą podąża też szwagier, Paweł Wawrzecki, mąż mojej ukochanej Basi, z którą tworzyłyśmy słynny duet Sióstr Winiarskich. Brano was za bliźniaczki. - Byłam rok starsza. Ale mama ubierała nas...

 • Bliźniaczki Scorupco i Jovovich

  Izabella Scorupco ( "GoldenEye" , "Ogniem i mieczem" , "Granice wytrzymałości" ) wystapi u boku Milli Jovovich ("Piąty element", "Joanna D'Arc" , "Million Dollar Hotel" ) w filmie zatytułowanym "Twins". Aktorki zagrają siostry bliźniczaki rozdzielone w dzieciństwie, po śmierci rodziców.

 • Żądza odwetu

  Klientkę detektywów prześladuje chłopak jej nieżyjącej siostry-bliźniaczki. Próbował się nawet włamać do domu rodziców klientki, z którymi kobieta mieszka....

 • Danuta Stenka zagrała... bliźniaczki

  "To było niezwykłe doświadczenie. Nie tylko zawodowe, ale i ludzkie" - mówi Danuta Stenka o swoich rolach w najnowszej komedii Koneckiego i Saramonowicza. Aktorka po raz pierwszy w swojej karierze zagrała... siostry bliźniaczki. Każda z nich nosi w sobie wielką tajemnicę, której rozwiązanie poznajemy w finale filmu. "Idealny facet dla mojej dziewczyny" w kinach od 30 stycznia.

Zdjęcia na temat: siostry bliźniaczki
Wideo na temat: siostry bliźniaczki
 • Gwiazda "Mad Men" gościnnie... w roli bliźniaczek!

  Znana z serialu „Mad Men” piękna Christina Hendrix wystąpi w piątym odcinku serialu „Anatomia prawdy”. Zagra siostry bliźniaczki. Niestety jedno z wcieleń Christiny spotkamy martwą na stole autopsyjnym. Wielka szkoda. Zobaczcie pierwszy sneak peek z odcinka "Dead Man Walking".

Dyskusje na temat: siostry bliźniaczki