• Informacje na temat:

  siostry celebrytki

Artykuły na temat: siostry celebrytki
 • Siostra Godlewska została aresztowana!

  Siostry Godlewskie zaistniały w mediach dzięki koszmarnym popisom wokalnym, które stały się hitem sieci.  Celebrytki nie zwalniają tempa i próbują wykorzystać swoje "pięć minut" jak najintensywniej.  Niedawno zagroziły, że nagrają prawdziwy teledysk i planują ruszyć w trasę koncertową.  Na razie ruszyły w trasę po programach telewizyjnych. Po śniadaniówkach przyszedł czas na show Polsat News...

 • Kim Kardashian odwiedza Armenię, kraj swoich przodków

  Czołowa amerykańska celebrytka, Kim Kardashian, w której żyłach płynie armeńska krew, właśnie odwiedza kraj przodków. W podróży do Armenii towarzyszą jej mąż Kanye West, córka North i siostra Khloe.

 • Khloe Kardashian: Szokująca „dieta” celebrytki!

  Nie jest tajemnicą, że siostry Kardashian mają obsesję na punkcie swojego wyglądu. Trzem najstarszym Kardashiankom daleko do ideału, zatem chwytają się wszelkich metod, byleby wyglądać szczuplej. Okazuje się, że nie cofną się przed niczym! Jakiś czas temu amerykańskie media informowały o operacji wycięcia dwóch żeber, której rzekomo poddała się Kim, by prezentować się korzystniej. Jej...

 • Kim Kardashian : Naga pupa na okładce

  Kim Kardashian słynie z eksponowania swoich wdzięków. Tym razem celebrytka zdecydowała się na odważny krok i pochwaliła się... pupą.

 • Siostry Godlewskie przesadziły? Natalia Kukulska zainterweniuje?

  Jak czytamy w jednym z tygodników, Natalia Kukulska (42 l.) jest poruszona tym, w jaki sposób wykorzystano przebój jej mamy, Anny Jantar (†29 l.). Siostry Godlewskie do utworu „Tyle słońca w całym mieście” wystąpiły… na wpół nagie.

 • Kim Kardashian: Kolejna kontrowersyjna okładka

  Nowy rok Kim Kardashian zaczyna od kolejnego skandalu. Celebrytka ubrana w kolekcję Prady na okładce magazynu "LOVE" wygląda jak czarnoskóra kobieta.

 • Awantura w samolocie! Siostry Godlewskie pobiły się na pokładzie?

  Pasażerowie czegoś takiego jeszcze nie widzieli. Lot z Warszawy do Amsterdamu miał spore opóźnienie. Wszystko przez polskie celebrytki...

 • Ciąża w finale "Z kamerą u Kardashianów"

  Największa gwiazda reality show "Z kamerą u Kardashianów" spodziewa się drugiego dziecka ze swoim mężem Kanye'em Westem. Po wielu miesiącach starań North West w końcu zostanie starszą siostrą. Odcinek show, w którym Kim ogłasza nowinę, obejrzymy już 14 czerwca o godz. 20 tylko na kanale E!

 • Siostry Godlewskie odgryzają się Ewie Farnej!

  Ewa Farna (24 l.) zakpiła z sióstr Godlewskich na antenie radia RMF FM. Celebrytki nie pozostały jej dłużne...

 • Dubbing jak z bajki! Takich krasnoludków jeszcze w kinie nie było!

  Mistrza olimpijskiego Tomasza Majewskiego, dziennikarza Wojciecha Mann, wokalistę Czesława Mozila. muzyków Afromental: Barona i Tomsona, aktorkę Sonię Bohosiewicz i Agatę Młynarską usłyszymy w polskim dubbingu animacji "Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę".

Zdjęcia na temat: siostry celebrytki
Wideo na temat: siostry celebrytki
 • Kylie Jenner ukończyła szkołę średnią!

  Najmłodsza z Kardashianek ukończyła szkołę średnią. Kylie Jenner pochwaliła się dyplomem na Instagramie. Kim Kardashian najwyraźniej pęka z dumy, bo również zamieściła w sieci zdjęcia młodszej siostry. Z okazji uzyskania dyplomu, celebrytki zorganizowały imprezę. (źródło: x-news)

 • Sara Boruc ostro o stylu Kaczyńskiego!

  Sara Boruc oraz jej siostra Ines oceniły styl polityków. Celebrytki stwierdziły, że prezes Kaczyński może podobać się jedynie starszym kobietom, które na niego głosowały. "Na tego pana staram się nie patrzeć za długo" - stwierdziła z obrzydzeniem żona Boruca. Siostry odniosły się również do ubioru reszty polityków komentując, że "nic już im nie pomoże". (Videoportal/x-news)

 • Sablewska skromnie o sobie: Każdy, kto mnie zna, wie, że mam dobre serce!

  znam budżetu, portfela, nie znam zainteresowań" – mówi Sablewska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Zdaniem celebrytki ludzi nie powinno się krytykować. Gdy zgłaszają się do niej po radę, zawsze