• Informacje na temat:

  siostry duff

Artykuły na temat: siostry duff
 • Hilary Duff w ciąży

  Hilary Duff (30 l.) spodziewa się drugiego dziecka - córki. Ojcem jest jej obecny partner Matthew Koma.

 • Karierę przepowiedział jej lekarz

  Walijska wokalistka Duffy debiutanckim albumem "Rockferry" zawojowała światowe rynki muzyczne, w tym polski - płyta uzyskała w naszym kraju status Platyny (za sprzedaż ponad 20 tysięcy egzemplarzy).

 • Ojciec Hilary Duff pójdzie siedzieć

  Bob Duff, ojciec aktorki Hilary Duff, został skazany na 10 dni więzienia za nieprzestrzeganie wyroku sądowego. Ponadto żona domaga się od niego zwrotu długów.

 • Cameron Diaz w MTV

  Cameron Diaz ( "Ostrożnie z dziewczynami" , "Gangi Nowego Jorku" , "Aniołki Charliego: Zawrotna szybkość" ) wystąpi w programie telewizji MTV. Gwiazda będzie bohaterką serial u podróżniczego w wersji reality . Kamery stacji będą towarzyszyć Diaz w czasie jej wizyt w różnych miejscach na świecie.

 • Miley Cyrus nie wybiera się na studia

  ..., wiele osób nadal postrzega ją jako małą dziewczynkę. "Nikt nie chce widzieć, jak ktoś dorasta" - żali się gwiazda. "To tak, jak Hillary Duff, gdy zaczęła dojrzewać. Każdy myślał, że jest...

 • Anjelica Huston w "Material Girls"

  Anjelica Huston ( "Podwodne życie ze Stevem Zissou" , "Genialny klan" ) dołączyła do obsady filmu "Material Girls", który przygotowuje Martha Coolidge, autorka komedii "Książę i Ja" oraz "Prawdziwy geniusz" . Przygotowania do produkcji rozpoczęły się 18 kwietnia w Los Angeles.

 • Ponad 150 filmów w Warszawie

  Ponad 150 tytułów - wśród nich nagrodzona Oscarem amerykańska "Zatoka delfinów" oraz przejmujący dokument "Gwałt na wojnie" w reżyserii holenderskich bliźniaczek, sióstr van Velzen - jest w programie 7. edycji Festiwalu Filmowego Planete Doc Review w Warszawie.

 • Viva la Coldplay!

  Trzeci tydzień z rzędu brytyjski zespół Coldplay utrzymuje się na 1. miejscu zestawienia najlepiej sprzedających się albumów świata.

 • Rewelacyjna Amy Winehouse

  "Back To Black" brytyjskiej wokalistki Amy Winehouse po raz kolejny okazał się najlepiej sprzedającym się albumem na świecie. Wyczyn jest o tyle imponujący, że płyta ukazała się jeszcze w październiku 2006 roku.

 • 17-latka woli karierę od nauki

  Nastoletnia gwiazda pop Miley Cyrus nie ma w najbliższych planach studiów. Piosenkarka ponad naukę przedkłada karierę.

Wideo na temat: siostry duff
 • THE DUFF [#ta brzydka i gruba]

  Bianka jest pewną siebie licealną luzarą, dopóki nie dowiaduje się, że jest też… the DUFF (Designated Ugly Fat Friend), czyli #tąbrzydkąigrubą. Jej "przyjaciółki" potrzebują kogoś takiego, żeby na jego tle wypadać lepiej, a ci, którzy chcą do nich dotrzeć – żeby mieć punkt zaczepienia. Rzecz w tym, że ona wcale nie ma na to ochoty. Brutalnie uświadomiona przez Wesleya postanawia rozprawić się ze szkolną rzeczywistością. Zanim jednak uda jej się przekonać świat, że jest pełnowartościową i do...

 • Siostra twojej siostry

  Emily Blunt w niezależnej komedii pełnej pomyłek i nieporozumień, skrywanych uczuć i niewypowiedzianych pragnień. Iris i Hanna to siostry. Jack jest najlepszym przyjacielem Iris. Ta trójka niespodziewanie spędzi razem kilka dni w domku na odludziu. Kto kogo kocha? Kto coś udaje? Kto kim manipuluje? I kto chce się z kim przespać? Doskonale przyjęta na festiwalach w Sundance i w Toronto komedia Lynn Shelton, w której współcześni trzydziestolatkowie muszą pod wpływem zbiegu okoliczności zrzucić...

 • Siostry wampirki

  Pewnego pięknego letniego dnia do domu na spokojnych przedmieściach Bindburga wprowadzają się nowi sąsiedzi - państwo Tepes z 12-letnimi bliźniaczkami: Silvanią i Dakarią. Matka wygląda całkiem normalnie, ale pozostała trójka jest blada i dziwacznie ubrana. Tepesowie od razu wzbudzają podejrzenia mieszkającego obok Dirka von Kombasta. Nie bez powodu - wkrótce okazuje się, że ojciec i dziewczynki to wampiry - i tylko matka, Elvira, jest człowiekiem. Przez dwanaście lat cała rodzina mieszkała w...