• Informacje na temat:

  siostry johansson

Artykuły na temat: siostry johansson
 • Kolejne rozstanie znanej pary

  W ślad za Scarlett Johansson i Ryanem Reynoldsem, czy Courteney Cox i Davidem Arquette kolejna słynna para postanowiła się rozstać. W środę piosenkarka Ashlee Simpson złożyła pozew rozwodowy kończący jej małżeństwo z muzykiem Petem Wentzem .

 • Sekstaśma 2014: Najlepsze sceny erotyczne

  Erotyczna polifonia w "Nimfomance" Larsa von Triera, Scarlett Johansson jako naga kosmitka w filmie "Under the Skin", niesymulowany seks we francuskim "Nieznajomym nad jeziorem", seksapil Evy Green w "Sin City: Damulka warta grzechu", wreszcie - nieznana Alexandra Daddario w pamiętnym zbliżeniu w serialu "Detektyw"; oto najlepsze erotyczne sceny mijającego roku.

 • Polak odchudza hollywoodzkie gwiazdy

  Wyjechał z Polski za zachodnią granicę w 1986 roku, jeszcze jako uczeń prowadzonego przez siostry zakonne "gastronomika". Trenował bieganie. Dzięki pomocy wuja zaczepił się w klubie sportowym(...), Rihanna i Scarlett Johansson. Nie ma najlepszego zdania o tej ostatniej. Uważa, że wygląda ona jak kołek, nie ma figury. Madonna to okropność - niekobieca, za szczupła, wyżylona, "jak koń". Sam trenuje...

 • Scarlett Johansson rywalką Natalie Portman

  Scarlett Johansson ( "Wszystko gra" ) dołączy do obsady "The Other Boleyn Girl". W filmie obok Johansson pojawią się również Natalie Portman ( "Bliżej" ) i Eric Bana ( "Troja" ).

 • .... Media dowiedziały się, że jej synek urodził się pod koniec sierpnia w jednej z prywatnych klinik. Aktorka swojego pierworodnego nazwała Antoni. Scarlett Johansson (30 l.) wiosną zaręczyła się...

 • Historyczna Scarlett Johansson

  Ulubiona aktorka Woody'ego Allena Scarlett Johansson ( "Wszystko gra" , "Wyspa" , "Między słowami" ) coraz częściej przyjmuje propozycje ról w dramatach kostiumowych. Nie dość, że wciela się w postać Mary Boleyn w filmie "The Other Boleyn Girl", to jeszcze zdecydowała się na rolę w obrazie "Mary Queen Of Scots".

 • "Mentalista" od A do Z

  A jak Amanda Righetti, czyli rudowłosa piękność Grace Van Pelt. Od czasu premiery serialu, kariera 28-latki rozwija się coraz prężniej. Kilka dni temu pojawiła się informacja, że wystąpi w filmie "The Avengers" (budżet to ok. 150 mln dolarów), u boku m.in. Scarlett Johansson ("Vicky Cristina Barcelona") i Roberta Downeya Jr. ("Sherlock Holmes"). Prywatnie aktorka dorastała w miejscowości...

 • Weekend w kinie

  "Dziewczyna z perłą" , brytyjski dramat obyczajowy ze Scarlett Johansson i Colinem Firthem w rolach głównych, obyczajową opowieść "Moja matka woli kobiety" oraz dwie komedie - "The Cooler" i "Wariaci z Karaibów" trafią w piątek, 21 maja, na ekrany polskich kin.

 • Najseksowniejsza w Hollywood!

  Mimo młodego wieku, jest już długo obecna w show biznesie, dlatego bez końca można dyskutować i spierać się, w którym filmie stworzyła swoją najwybitniejszą kreację. W poniedziałek, 22 listopada, Scarlett Johansson obchodzi 26. urodziny.

 • Najpiękniejsze aktorki Allena

  "Woody Allen to najwybitniejszy reżyser kina kobiecego w Ameryce!" - napisał magazyn "Time" po premierze "Blue Jasmine". Opinię popularnego tygodnika potwierdzają Penelope Cruz, Scarlett Johansson i Cate Blanchett - gwiazdy ostatnich hitów słynnego nowojorczyka.