• Informacje na temat:

  siostry jopek

Artykuły na temat: siostry jopek
 • Halina Kunicka (77 l.) wciąż wierzy, że uda jej się pogodzić dzieci. I że nadchodzące święta będą dla nich wszystkich czasem przebaczenia. Kiedy w wigilijny wieczór za oknem zabłyśnie pierwsza gwiazdka, z ekranu telewizora popłynie miodowy sopran Anny Marii Jopek (44). Piosenkarka lirycznie zaśpiewa kolędy w nastrojowej, gotyckiej katedrze w Pelplinie. Koncert nagrała kilka dni wcześniej, bo...

 • Pokrzyżowane zamiary wielu ludzi

  Miałem zamiar pisać ten felieton we wtorek rano, ale diabeł kazał mi poczekać do środy wieczorem. Pewnie chciał, żebym zobaczył, jak polski parlament wybiera sobie zabawnego marszałka i (jako bonus) funduje narodowi skazańca na stanowisko wicemarszałka. Miał też znacznie boleśniejszy zamiar - zapragnął, abym w trakcie pięknego, środowego wieczoru, pełnego ludzi i muzyki, dostał sms o treści: "Mira Kubasińska nie żyje".

 • "O mnie się nie martw": Joanna Kulig znów zaśpiewa w stolicy polskiej piosenki

  ...lubią pracować razem - zagrały w sztuce "Wassa Żeleznowa" w stołecznym Och-Teatrze oraz z spektaklu Teatru Telewizji "Kumulacja", wcieliły się w siostry w filmie "Los numeros". Justyna uwielbia oglądać Joannę na ekranie i cieszy się z każdego sukcesu siostry. Joanna z kolei mocno trzyma kciuki za Justynę i życzy jej wspaniałej, pełnej interesujących ról kariery. Joanna Kulig na opolskim festiwalu...

 • "Zaglądamy w głąb siebie"

  Anna Maria Jopek, po wydaniu w czerwcu 2005 roku anglojęzycznej płyty "Secret", już w październiku tego samego roku obdarowała fanów kolejnym pełnowymiarowym wydawnictwem. Płyta zatytułowana "Niebo(...)", opowiadają Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński, współautorzy płyty.

 • Kulisy śmierci Bogusława Meca

  Jopek), śpiewał największe przeboje: "Na pozór", "Mały biały pies" i przede wszystkim "Jej portret", piosenkę, od której na poważnie zaczęła się jego kariera. Bogusław Mec występował w zaprojektowanych...

 • Sistars wciąż na szczycie

  Polscy wykonawcy zdominowali czołówkę listy OLiS, przedstawiającej najlepiej sprzedające się płyty w naszym kraju. Pierwsze miejsce utrzymała grupa Sistars i jej debiutancki krążek "Siła sióstr", który został wydany niemal pół roku temu.

 • Gwiazdy na pokazie Przybylskiego

  Maria Jopek z Marcinem Kydryńskim, Beata Sadowska, Paulina Kurzajewska, Tomasz Jacyków, Marysia Niklińska, Sylwia Gliwa oraz Stefano Terrazzino.

 • Debiutant z "Szansy..." i "Tańca..."

  Michał Rudaś to wokalista, który śpiewał w programach telewizyjnych "Szansa na sukces", "Jaka to melodia" czy "Taniec z gwiazdami". Pod koniec maja zadebiutuje płytą "Shuruvath", którą zapowiada singel "Wiatr".

 • Jakim ojcem był Marek Jackowski?

  "Ojca nie było wtedy zbyt dużo" - tak Marka Jackowskiego wspomina jego syn ze związku z Korą, 41-letni Mateusz.

 • Co robił papież na Felicjanek 10?

  Film animowany, inspirowany dzieciństwem Karola Wojtyły, przygotowuje bielskie Studio Filmów Rysunkowych. Dyrektor studia Zdzisław Kudła powiedział we wtorek, że produkcja będzie nosiła tytuł "Felicjanek 10". Gotowa będzie w grudniu tego roku.