• Informacje na temat:

  siostry lady

Artykuły na temat: siostry lady
 • Królowa Elżbieta II zniszczyła miłość siostry?

  ...osób. Wszystkie oczy zwrócone są na młodą królową. Wszystkie, oprócz jej młodszej o 4 lata siostry Małgorzaty. Księżniczka patrzy bowiem tylko na kapitana brytyjskich sił lotniczych Petera Townsenda(...), a wszystko za sprawą drobnego, ale znaczącego gestu, którego dopuściła się księżniczka właśnie podczas koronacji swojej siostry. Wykorzystując chwilowe zamieszanie przed przyjazdem Elżbiety do opactwa...

 • Gwiazdy czytają złośliwe komentarze na swój temat

  Jimmy Kimmel do kolejnego odcinka segmentu "Mean Tweets" zaprosił gwiazdy muzyki. Artyści odczytywali przed kamerą złośliwe docinki z Twittera.

 • Pippa Middleton trafiła do szpitala! Urodzi lada moment!

  Ciążą Pippy, która 20 maja 2017 roku wyszła za mąż za Jamesa Matthewsa, wywołała w Wielkiej Brytanii niemalże tyle emocji, co ciąża jej siostry Kate. Pociecha Philippy i Jamesa nie będzie kolejnym(...) złotych, jednak to nie stanowi dla nich żadnego problemu. Teraz przyszli rodzice skupiają się na przyjściu na świat ich pierwszego dziecka, a Philippa z pewnością może liczyć na wsparcie siostry...

 • "Zimowy sen" : Wiosna nie nadejdzie nigdy

  "Zimowym snem" Nuri Bilge Ceylan wszedł do panteonu reżyserów wybitnych. Zdobyta przez niego Złota Palma na tegorocznym festiwalu w Cannes jest ostatecznym potwierdzeniem jego talentu.

 • Siostra Kulig przerwała milczenie. To dlatego zmieniła nazwisko

  .... Joanna Kulig (36) i Justyna Schneider (31), o czym mało kto wie, to rodzone siostry.  Kilka lat temu młodsza z nich podjęła decyzję o zmianie nazwiska na Schneider, które nosiła ich prababka.  Chciała(...) zdrowotnymi, a siostry pomagają mu finansowo… "Choć na co dzień nie spotykamy się tak często, bo każdy ma swoje życie i rodzinę, wspieramy się, możemy zawsze na siebie liczyć. Wszyscy jesteśmy bardzo...

 • Disco nad Wisłą, głosy w głowie

  Pełna gwiazd filmu i muzycznej sceny komedia "Disco polo", dramat "Dwa dni, jedna noc", z nominowaną do Oscara Marion Cotiilard w roli głównej, oraz thriller "Głosy", pierwsza anglojęzyczna produkcja Marjane Satrapi - to najgłośniejsze z premier tego tygodnia.

 • Księżna Kate czuwa przy siostrze! Opuści ważną uroczystość!

  Jeszcze niedawno Brytyjczycy świętowali ślub księcia Harry’ego (33 l.) i księżnej Meghan (36 l.), a już rozpoczęły się przygotowania do kolejnego ślubu. Sakramentalne „tak” powiedzą sobie księżniczka Eugenia i jej narzeczony Jack Brooksbank. Jednak na tej uroczystości zabraknie samej księżnej Kate (36 l.)!

 • Oscary 2015: "Ida" z Oscarem!

  "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego otrzymała nagrodę Akademii w kategorii "najlepszy film nieanglojęzyczny"! Największym triumfatorem oscarowej gali okazał się "Birdman", który zdobył cztery statuetki.

 • "Daleko od noszy": Doktor Kidler i siostra Basen wracają?

  Dobra wiadomość dla fanów „Daleko od noszy”! Twórca serialu – Krzysztof Jaroszyński – poinformował właśnie, że trwają rozmowy w sprawie kontynuacji uwielbianego przez widzów sitcomu. Czy doktor Kidler (Paweł Wawrzecki), ordynator Łubicz (Krzysztof Kowalewski) i siostra Basen (Hanna Śleszyńska) wrócą przed kamerę?

 • Taylor Swift: Bo serce nie sługa...

  Tylko na stronach Interii możecie przeczytać fragmenty książki "Taylor Swift" - taka jak ty!" Chasa Newkey-Burdena, która w środę, 4 lutego, trafiła do polskich księgarń.

Dyskusje na temat: siostry lady