• Informacje na temat:

  siostry miss

Artykuły na temat: siostry miss
 • Natalia Siwiec pokazała mamę Wyglądają jak siostry!

  Natalia Siwiec, gdy zaistniała w show-biznesie, została okrzyknięta "Miss Euro 2012". Od tego momentu nie zniknęła z mediów ani na chwilę, nawet wtedy, gdy zaszła w ciążę.  Wciąż robi karierę fotomodelki i chętnie bywa na imprezach branżowych.  Niejednokrotnie wytykano jej liczne operacje plastyczne, ale nie da się jej odmówić intrygującego wyglądu. Teraz okazuje się, że jej uroda, to nie...

 • Rozalia Mancewicz w "Celebrity Splash!"

  Rozalia Mancewicz, Miss Polonia 2010, pojawi się w drugim odcinku "Celebrity Splash!". Jak sama przyznała, najważniejsze decyzje jeszcze przed nią. "Nie wiem jeszcze, czy skoczę" - stwierdziła. Jej popisy widzowie Polsatu zobaczą w sobotę, 14 marca.

 • Miss Hondurasu Maria Jose Alvarado i jej siostra Sofia Trinidad zostały znalezione martwe.

 • Trzy premiery w Teatrze Telewizji

  Do końca maja Telewizja Polska pokaże aż trzy ważne premiery teatralne. 18 maja (o godz. 20:25) TVP1 wyemituje "Zaręczyny" w reżyserii Wojciecha Nowaka. Dzień później (o godz. 20:30) TVP Kultura pokaże sztukę "Polacy" w reżyserii Gabriela Gietzky'ego, a 24 maja (o godz. 22:55) Studio Teatralne Dwójki zaprasza na "Miss HIV" w reżyserii Krzysztofa Czeczota.

 • Marcelina Zawadzka przedstawiła wybranka siostrze! Jej zdanie jest dla niej bardzo ważne!

  Marcelina Zawadzka (28 l.) zdążyła już zapomnieć o związku z Mikołajem Roznerskim (34 l.) i wpadła w ramiona przystojnego modela. Najwyraźniej robi się poważnie, bo była Miss Polonia przedstawiła go jednej z najważniejszych osób w swoim życiu.

 • Klaudia Halejcio: Nadal tańczę

  Klaudia Halejcio biega, ćwiczy na siłowni, zdrowo się odżywia, zażywa relaksacyjnych kąpieli i stosuje naturalne kosmetyki - niektóre nawet sama robi. "Muszę dbać o to, jak wyglądam - to jest nieodłączny element zawodu, który wykonuję" - przekonuje aktorka.

 • "Ojciec Mateusz": Miss w roli zakonnicy

  W Sandomierzu pojawia się siostra Manuela. W tę rolę wcieliła się Davina Reeves-Ciara... Miss Nowego Jorku 2010. Davina jest aktorką i modelką. Od kilku lat mieszka w Polsce, do której przeprowadziła się z miłości do przystojnego wałbrzyszanina, Irka. Jak poradziła sobie w "Ojcu Mateuszu"? Przekonamy się w czwartek, 2 czerwca  o 20.25 w TVP 1.

 • Joanna Jabłczyńska: Z ekranu na salę sądową

  Niektórzy żartują, że Joanna Jabłczyńska urodziła się w studiu dubbingowym. Rzeczywiście, miała 5 lat, kiedy Kasia z "Tajemnicy zielonej skarbonki" przemówiła jej głosem.

 • ...25-letnia Iwona Cichosz zdobyła tytuł Miss Świata Osób Niesłyszących!

 • Agata Młynarska: Bez pracy nie mogę żyć, ale...

  Wracając wspomnieniami do rodzinnego domu, pachnącego chlebem i ukochanym "Mama Sosem", Agata Młynarska opowiedziała o wigilijnym menu. Jak się okazuje, popularna dziennikarka, która miała w tym roku poważne problemy ze zdrowiem, zasiądzie do Wigilii... bezglutenowej. "Mam coraz większy dystans do pracy, a mój pobyt w szpitalu i choroba przewartościowały pewne sprawy" - przyznaje.

Zdjęcia na temat: siostry miss
Wideo na temat: siostry miss
 • Rozalia Mancewicz wróciła do Białegostoku!

  Rozalia Mancewicz wraz z siostrami wzięła udział w świątecznej kampanii reklamowej torebek Sabriny Pilewicz. Sesja zdjęciowa z udziałem trzech sióstr ma oddawać rodzinny charakter zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Była Miss Polonia nie kryje, że rodzina jest dla niej bardzo ważna, i że to z jej powodu wróciła do Białegostoku, gdzie razem z siostrą Natalią pomaga rodzicom prowadzić

Dyskusje na temat: siostry miss