• Informacje na temat:

  siostry natalia

Artykuły na temat: siostry natalia
 • Natalia Siwiec pokazała mamę Wyglądają jak siostry!

  Natalia Siwiec (36 l.) ma szerokie grono wielbicieli, którzy zachwycają się jej niecodzienną urodą. Teraz już wiadomo, po kim to odziedziczyła!

 • Natalia Przybysz: Nosowska powiedziała mi, że jestem głupia (wywiad)

  Natalia Przybysz po sukcesie płyty "Kozmic Blues" z utworami Janis Joplin postanowiła tym razem stworzyć całkowicie autorski materiał "Prąd". Wokalistka opowiedziała nam o nowej płycie, o możliwości reaktywacji Sistars oraz o spięciu z Maciejem Maleńczukiem.

 • Siostry Godlewskie przesadziły? Natalia Kukulska zainterweniuje?

  Jak czytamy w jednym z tygodników, Natalia Kukulska (42 l.) jest poruszona tym, w jaki sposób wykorzystano przebój jej mamy, Anny Jantar (†29 l.). Siostry Godlewskie do utworu „Tyle słońca w całym mieście” wystąpiły… na wpół nagie.

 • Natalia Nykiel "Lupus Electro": Finalistka "The Voice Of Poland" z płytą

  "Lupus Electro" to tytuł pierwszej płyty Natalii Nykiel, finalistki telewizyjnego show "The Voice of Poland". Album promuje singel "Wilk", który powstał we współpracy z liderem grupy Pogodno - Budyniem.

 • "M jak miłość": Przyjazd siostry

  W 1450. odcinku "M jak miłość" Natalia da Uli pewną radę...

 • Natalia Przybysz z nowym teledyskiem ("Miód")

  Do sieci trafił najnowszy teledysk Natalii Przybysz "Miód", który zwiastuje czwarty album studyjny wokalistki " Prąd". Premiera płyty przewidziana jest na listopad 2014 roku.

 • "M jak miłość": Natalia wróci do Australii?

  ...​Przez lata wspólnej pracy Iga Krefft i Marcjanna Lelek zżyły się ze sobą jak prawdziwe siostry. Ponieważ Piotr Nerlewski odszedł z ekipy, już nie zobaczymy Natalii w towarzystwie jej serialowego męża.

 • Adrian Makar, zwycięzca "Mam talent": Na pewno pomogę siostrze

  Nie ustają komentarze po zwycięstwie 15-latka z domu dziecka w siódmej edycji programu "Mam talent".

 • "Na Wspólnej": Ona wygląda jak Natalia!

  Do obsady "Na Wspólnej" po krótkiej przerwie wróci Laura Breszka, której bohaterka Natalia została jakiś czas temu uśmiercona. Teraz aktorka pojawi się jako Lena, siostra Popławskiej. To pierwszy w historii polskich seriali taki zabieg dramaturgiczny. Siostry będą różniły się jedynie fryzurą. W końcu to bliźniaczki... Wystarczyło więc, że aktorka po powrocie na plan nałożyła perukę przygotowaną...

 • "Wataha": Bieszczadzki hardcore

  Sześcioodcinkowy serial "Wataha" to najnowsza produkcja HBO. Opowieść o strażnikach granicznych w Bieszczadach zadebiutuje na HBO 12 października. W rolach głównych zobaczymy: Leszka Lichotę, Bartłomieja Topę oraz siostry Magdalenę i Aleksandrę Popławskie.

Zdjęcia na temat: siostry natalia
 • Piotr i Natalia Kukulscy
Wideo na temat: siostry natalia
 • Siostry Przybysz o udziale w "Bitwie na głosy"

  Jak Paulina i Natalia zamierzają okiełznać swoją drużynę?

 • "M jak miłość": "Nie jesteś już moją siostrą..."

  Ula postanawia zapytać wprost Franka, co do niej czuje. Jedzie do chłopaka do leśniczówki i porusza interesującą ją kwestię. Niestety, Zarzycki odpowiada, że jego serce należy do innej, choć nie chce zdradzić imienia wybranki. Niedługo potem Ula słyszy rozmowę dziadków, z której wnioskuje, iż Franek zakochał się w Natalii. Od razu robi siostrze awanturę i... wsiada do autobusu do Londynu. Marek jest przygnębiony takim obrotem sprawy. Postanawia pojechać za córką i nakłonić ją do pogodzenia...

 • Oto siostra Pietruchy. Która ładniejsza?

  Natalia współpracuje zawodowo ze swoją siostrą Julią. Zajmuje się także pisaniem scenariuszy...

Dyskusje na temat: siostry natalia
 • Re: Sławne siostry wielkich gwiazd

  mam upławy ropno serowe o zapachu rybnym, czy jakiś POwiec może mnie liznąć?

 • Re: "Na Wspólnej": Ona wygląda jak Natalia!

  Hm... Pomyślmy. Może matka ją powiadomiła o śmierci siostry? :P

 • Re: "Na Wspólnej": Ona wygląda jak Natalia!

  Polska Dynastia !! Brat z bratem siostra z bratem męża , ojciec z córką , dziadek z wnuczką córki żony siostry , matka z dziadkiem kuzynki !!! Istna patologia lub GLBT !

 • Re: "Barwy szczęścia": Szok! Sebastian i Natalia będą parą?

  pretensje do niej, że była, jaka była. A na koniec propozycja związku dla siostry swojej byłej żony, bo się dogadują. Masakra.

 • Re: "Na Wspólnej": Niebezpieczne zabawy

  niestety, ale dziś liczą się lajki, bowiem to media promują głupotę! kto to jest Natalia Siwiec, siostry Godlewskie czy Grycanki, nawet nie wiem i nie znałbym ich nazwisk, gdyby nie Wy.

 • Re: „Barwy szczęścia”: To już koniec małżeństwa Magdy i Sebastiana?

  Ciekawe co napisze w pozwie rozwodowym? Że za jej plecami rozmawiał z jej siostrą? Scenarzyści chyba nie mieli pomysłu i postawili na idiotyczny wątek.Lubiłam Magdę i Sebastiana,rokowali bardzo dobrze,mieli problemy jak każdy,a tu taka porażka.Coś te siostry z Zakrzewia nie maja szczęścia w miłości,ani Magda,ani Natalia ani Malwina,ale oglądam serial od zawsze,regularnie,i powiem więcej BARDZO GO

 • Re: "M jak miłość": Po wakacjach Natalka zmieni plany na przyszłość!

  Natalia nie rób tego Frankowi.zapomniałaś już jak bardzo Ci pomógł ? tak kibicowałam wam obojgu..................chyba,że chcesz powrotu Franka do siostry i wtedy ona wróci do Polski z Londynu .

 • Re: "Barwy szczęścia": Marta i Artur pojednają się w Wigilię!

  potrwa długo bo Marta odchodzi z tego serialu. 2.Mam nadzieje że Natalia będzie w stanie stworzyć trwały związek z Wilkiem oraz że go będzie wspierała choć nie lubię Natalii od kąt wciela się w nią Maria Dejmek ani nie lubię Małgorzaty Matki Natalii i Magdy oraz Pawła uważam że Magda jest 100 razy lepsza od swojej mamy i swojej siostry. 3.Szkoda że Klara na razie nie wróci Mam nadzieje że kiedyś się

 • Re: "M jak miłość": Iga Krefft ma ochotę na romanse!

  jakie siostrzyczki?Natalia i Ula są adoptowane i genetycznie nic ich nie łączy, a nawet rodzone siostry nie muszą się zachowywać tak samo.Jakby tak było to ten serial byłby nie do oglądania, wystarczy, ze rodzone siostry Maria i Marta wciąż mają problemy i skwaszone miny, az brzuch boli od ich jęczenia i patrzenia na ich facjaty!Dobrze , że choć Kożuchowska z tej rodzinki uciekła w kartony, bo

 • Re: Rodzinna tradycja: aktorstwo

  ), Tomasz Stockinger, syn Andrzeja, i Robert, syn Tomasza, który nie za bardzo sprawdził się w "Klanie", Aleksander Chmielewski, syn Katarzyny Figury, własnie mama usiłuje wkręcić go do filmu, Natalia Niemen, córka Czesława, nieudana próba artystyczna, Natalia Kukulska, córka Jarosława i Anny Jantar, Patrycja Markowska, córka Grzegorza, młody Sobociński, syn znanego operatora filmowego i aktorki