• Informacje na temat:

  siostry pietruchy

Artykuły na temat: siostry pietruchy
 • Julia Pietrucha: Początek wojny z mężem?

  To była wielka miłość i to od pierwszego wejrzenia. Ale minęła! Zostały żale i bardzo poważne zarzuty...

 • "Galeria": Pietrucha za kratkami!

  Julia Pietrucha za kratkami. Iwona Guzowska w roli więźniarki, która ją pobije. Monika Kwiatkowska, Dorota Naruszewicz, Dorota Czaja-Bilska, Aleksandra Kisio, Ada Fijał, Krzysztof Wieszczek, Ignacy Gogolewski i wielu innych wspaniałych aktorów w zaskakujących kreacjach - wszystko w nowym, trzecim sezonie "Galerii". Nowe odcinki już od 28 stycznia w Jedynce.

 • Julia Pietrucha (28 l.) i Ian Dow (33 l.) tworzyli kolorową parę. Siedem lat temu wzięli ślub w obrządku buddyjskim. Niestety, piękna miłość się skończyła, a Ian chce pozwać byłą ukochaną do sądu.

 • Rodzeństwo gwiazd: Nie tylko Julia Pietrucha

  Choć można by sądzić, że znane rodzeństwo to nie lada kłopot, nasi rozmówcy udowadniają, jaka to fajna sprawa. Zawsze mogą na braci i siostry liczyć. O swoim rodzeństwie mówią m.in. Julia Pietrucha i Marcin Kwaśny.

 • Julia Pietrucha: Będzie bajkowy ślub?

  ...nudzę. Ma pani dwie siostry. Jaki macie ze sobą kontakt? - Wspieramy się, wzajemnie inspirujemy i nakręcamy do działania. Doskonale się uzupełniamy. Nigdy nie było między nami niepotrzebnej...

 • Julia Pietrucha: Będzie bajkowy ślub?

  Dojrzewała na naszych oczach. Dzisiaj jest jedną z najzdolniejszych i najbardziej rozchwytywanych aktorek młodego pokolenia.

 • Oto facet Julii Pietruchy

  "Blondynka" nie jest już samotna. Pół roku temu Julia Pietrucha (22 l.) spotkała na Węgrzech zwariowanego Amerykanina, Iana Dowa (27 l.).

 • "Marzenia się spełniają!"

  - Nie wierzę, wydaje mi się, że śnię. Przysięgam! - powiedziała nam Katarzyna Zielińska tuż po zakończeniu gali wręczenia nagród w plebiscycie "Tele Tygodnia". Bohaterka serialu "Barwy szczęścia" otrzymała Telekamerę w kategorii "najlepsza aktorka".

 • Pietrucha: Wychowywałam się bez ojca

  Julia Pietrucha , gwiazda seriali "Blondynka", wyznała, że wychowywała się bez ojca. Młodziutka aktorka nie ma jednak z tego powodu kompleksów. Wręcz przeciwnie. Uważa, że to uczyniło ją silniejszą.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": "Przerażający" Mariusz Totoszko

  W trzecim odcinku programu "Twoja twarz brzmi znajomo" wygrał Mariusz Totoszko, który wcielił się w "przerązającego" Marilyna Mansona.

Zdjęcia na temat: siostry pietruchy
Wideo na temat: siostry pietruchy
 • Oto siostra Pietruchy. Która ładniejsza?

  Natalia współpracuje zawodowo ze swoją siostrą Julią. Zajmuje się także pisaniem scenariuszy...

 • Siostra twojej siostry

  Emily Blunt w niezależnej komedii pełnej pomyłek i nieporozumień, skrywanych uczuć i niewypowiedzianych pragnień. Iris i Hanna to siostry. Jack jest najlepszym przyjacielem Iris. Ta trójka niespodziewanie spędzi razem kilka dni w domku na odludziu. Kto kogo kocha? Kto coś udaje? Kto kim manipuluje? I kto chce się z kim przespać? Doskonale przyjęta na festiwalach w Sundance i w Toronto komedia Lynn Shelton, w której współcześni trzydziestolatkowie muszą pod wpływem zbiegu okoliczności zrzucić...

 • Siostry wampirki

  Pewnego pięknego letniego dnia do domu na spokojnych przedmieściach Bindburga wprowadzają się nowi sąsiedzi - państwo Tepes z 12-letnimi bliźniaczkami: Silvanią i Dakarią. Matka wygląda całkiem normalnie, ale pozostała trójka jest blada i dziwacznie ubrana. Tepesowie od razu wzbudzają podejrzenia mieszkającego obok Dirka von Kombasta. Nie bez powodu - wkrótce okazuje się, że ojciec i dziewczynki to wampiry - i tylko matka, Elvira, jest człowiekiem. Przez dwanaście lat cała rodzina mieszkała w...

Dyskusje na temat: siostry pietruchy