• Informacje na temat:

  siostry uczyć

Artykuły na temat: siostry uczyć
 • Obrzydliwy atak na siostrę Szpaka! Michał zabroni jej dalszego śpiewania?

  ...i uparta, ale to chyba nasza domena” – napisał pod udostępnionym linkiem. Utwór siostry podzielił jednak jego fanów. Jedni byli zachwyceni, inni twierdzili: „głos do śpiewania przy ognisku, bo na pewno nie na miarę solistki” albo „śpiew zostaw swemu bratu”. Pan Michał nie skomentował hejterskich głosów. Nie zachęca jednak siostry do szybkiego wejścia w świat show-biznesu, nie dzieli się kontaktami...

 • "Dziewczyna i chłopak": Kto pamięta taki serial?

  Serial "Dziewczyna i chłopak" - pogodna opowieść o zwariowanych wakacjach siostry i brata, którzy musieli zamienić się rolami - bawi do dziś. I przyciąga kreacjami Teresy Lipowskiej, Barbary Sołtysik, Stanisława Mikulskiego oraz Michała Sumińskiego.

 • Ewa Pacuła wzruszona. Słynna siostra sprawiła jej chorej córce ogromną niespodziankę!

  Ewa Pacuła (45) i jej córka Nicole Saleta (23) szykują się do podróży do Hollywood! Nie zamierzają jednak robić tam kariery. Jadą do siostry modelki, Joanny Pacuły (60), która jest matką chrzestną(...). Chciałaby, żeby pobyt był dla nich pełen wrażeń. Zwłaszcza dla Nicole.  Sama nie ma dzieci, więc jest dumna z chrześnicy, która, mimo poważnej choroby nerek, stara się normalnie żyć, uczyć się...

 • O pracę z nią zabiegał Brad Pitt

  Perfekcjonistka, elegancka od zawsze, o współpracę z nią przy filmie zabiegał m.in. Brad Pitt - tak o nominowanej do Oscara za kostiumy do "Czarownicy" Annie Biedrzyckiej-Sheppard mówi w wywiadzie jej siostra, również znana kostiumograf, Magdalena Biedrzycka.

 • "Siostry": Maria Pakulnis uczyła się od mistrzów

  Jej serialowa bohaterka, siostra Prudencja, zdobyła serca widzów. Na co dzień aktorka dużo gra w teatrze i tę pracę traktuje priorytetowo. Medialny rozgłos jej nie interesuje.

 • Poznaliśmy zwycięzcę siódmej edycji "Mam talent"!

  Adrian Makar wygrał siódmą edycję programu "Mam talent"! Śpiewający 15-latek z domu dziecka zgarnął nagrodę główną - 300 tysięcy złotych. Do płaczącego ze szczęścia Adriana dołączyła po ogłoszeniu wyników jego siostra.

 • Siostry Godlewskie otwierają... szkołę muzyczną

  Siostry Godlewskie myślały, myślały i wymyśliły...

 • Ks. Bartczak: Nigdy nie wystąpię w talent show

  Ostatniego czasu rapujący ksiądz miał sporo pytań na temat tego, czy ma zamiar pojawić się na castingu do "The Voice of Poland" lub "Must Be The Music". Ks. Jakub Bartczak zdecydowanie zaprzeczył.

 • Księżna Beatrycze w żałobie. Nie żyje jej siostra

  To trudny czas dla byłej królowej Holandii, księżniczki Beatrycze (81) i jej rodziny. 16 sierpnia po ciężkiej chorobie, w wieku 72 lat, zmarła jej najmłodsza siostra, księżniczka Christina. – Była wyrazistą osobowością o ciepłym sercu. Dzięki muzycznej pasji i talentowi potrafiła wpłynąć na wiele osób. Mamy z nią mnóstwo pięknych wspomnień – napisali na Twitterze księżniczka Beatrycze oraz jej syn król Holandii Willem-Alexander i jego żona, królowa Maxima.

 • Zbigniew Buczkowski jako bodyguard Jacqueline Kennedy

  Aktor Zbigniew Buczkowski grał wiele ról. Jedną zapamiętał na zawsze: przez kilka godzin był bodyguardem Jacqueline Kennedy. - "Madame, please" - powiedziałem wprowadzając ją do tramwaju - wspomina aktor.

Zdjęcia na temat: siostry uczyć