• Informacje na temat:

  siostry williams

Artykuły na temat: siostry williams
 • Venus Williams nago na okładce!

  Venus Williams (34 l.) poszła w ślady swojej młodszej siostry, Sereny (32 l.), i zgodziła się na nagą sesję.

 • "Bliskość": Nowy serial HBO od 12 stycznia

  W poniedziałek, 12 stycznia 2015 - dzień po premierze amerykańskiej - rusza nowa produkcja HBO "Bliskość" (Togetherness). Tego samego dnia premiery będą miały także: czwarty sezon serialu "Dziewczyny" oraz drugi sezon serialu "Spojrzenia". Wszystkie produkcje będą również od 12 stycznia dostępne w serwisie HBO GO.

 • Robbie Williams znów będzie tatą!

  Robbie Williams (40 l.) pochwalił się, że po raz drugi zostanie ojcem!

 • Koncerty 2015: Ich dawno w Polsce nie było

  Od pewnego czasu Polska już nie jest koncertową białą plamą, a zagraniczne gwiazdy często od naszego kraju zaczynają przygotowywać swoje światowe trasy. W 2015 roku nad Wisłę przyjadą wykonawcy, którzy nie byli u nas jeszcze nigdy lub od dawna.

 • Urszula Radwańska wynoszona z klubu. Zabalowała!

  Efektowny tort, gromkie sto lat, a na koniec trudna droga do taksówki. Tak wyglądał wieczór sióstr Radwańskich z soboty na niedzielę w klubie przy placu Teatralnym w Warszawie. Według informacji "Super Expressu", panie bawiły się z trenerem Tomaszem Wiktorowskim, deblistą Mariuszem Fyrstenbergiem oraz trenerem Sereny Williams Patrickiem Mouratoglou, smakując wódkę i szampana za 820 zł oraz...

 • Krytycy o Led Zeppelin: Słabe, niewyszukane piosenki

  Na stronach Interii możecie przeczytać fragment książki "Robert Plant. Życie" autorstwa Paula Reesa. Rozdział opowiada o pierwszej trasie koncertowej Led Zeppelin w Ameryce Północnej, pierwszych, krytycznych recenzjach twórczości grupy i nieudanej próbie wykonania odlewu członka Roberta Planta.

 • "Kultowe seriale": Włoski Zorro z błyskiem w oku

  Guy Williams nigdy nie zapomniał, ile zawdzięcza Disneyowi. On to powierzył mu rolę Zorro, dzięki której Włoch stał się legendą. Właśnie mija 25 lat od jego śmierci.

 • Oscary 2015: Przedstawiamy nominowanych

  Na początku każdego roku Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej nominuje do swojego najbardziej prestiżowego wyróżnienia grono dwudziestu aktorów i aktorek. W tym roku to oni dostąpili tego zaszczytu.

 • Pippa nie jest grzeczną dziewczynką!

  ...oczarowała cały świat? Pippa, czyli Phillipa, wiodła dotąd rozrywkowe życie u boku swej starszej siostry. Nic dziwnego, ich matka Carole, eksstewardesa, jest właścicielką dochodowej firmy "Party(...) brakuje. W przeciwieństwie do Kate, która od 7 lat jest w stałym związku z Williamem, Pippa ma na koncie wiele romansów, m.in. z arystokratą Joshem Williamsem, który jednak rzucił ją po kilku...

 • Szokujące siostry Bronte

  Rozpoczęły się przygotowania do realizacji filmowej biografii słynnych XIX-wiecznych pisarek, sióstr Bronte - Charlotte, Emily i Anny. Główne role zagrają Michelle Williams ( "Tajemnica Brokeback Mountain" ), Bryce Dallas Howard ( "Osada" ) i Evan Rachel Wood ( "Dolina iluzji" ).

Zdjęcia na temat: siostry williams