• Informacje na temat:

  sipowicz syn

Artykuły na temat: sipowicz syn
 • Chcieli spalić Korę i Sipowicza!

  Anonimy, groźby, wyzwiska - Kora (62 l.) i Kamil Sipowicz (59 l.) muszą mieć naprawdę grubą skórę.

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Kora bardzo przeżyła zamach terrorystyczny. Był tam jej syn!

  Kora (66 l.) przekonała się, co znaczy drżeć o bliskich. Jej młodszy syn Szymon (41 l.) był w Barcelonie, kiedy w sierpniu zamachowiec wjechał furgonetką w tłum na ulicy La Rambla.

 • Kto odziedziczy spadek po Marku Jackowskim?

  Wtorkowy (21 maja) "Fakt" zajmuje się spadkiem po zmarłym w sobotę (18 maja) Marku Jackowskim.

 • Kora wyjawiła prawdę

  ...35-letni dziś syn Kory, Szymon, o tym, że jego ojcem nie jest Marek Jackowski, jak sądził, a Kamil Sipowicz, dowiedział się przypadkiem, po jednym z występów swojej znanej mamy.

 • Zbigniew Ziobro pisze do Kory

  Lider SP Zbigniew Ziobro w liście do znanej wokalistki Kory zaapelował, by przestała brać udział w akcji promowania narkotyków. Wokalistka jest oskarżona o posiadanie marihuany.

 • Kora okradziona przez sąsiada?

  Kora miała zamieszkać w pięknym domu na Roztoczu z Kamilem Sipowiczem , ojcem jednego z dwóch swych synów. Teraz myśli tylko o tym, jak pozbyć się willi...

 • Wiecznie młode babcie

  Święto Babci obchodzone 21 stycznia to tradycja, która niedługo liczyć będzie w Polsce pół wieku. Wiele się przez ten czas zmieniło. Dziś pojawienie się wnuków nie oznacza wcale nadejścia jesieni życia.

 • Kora odebrała wyniki ostatnich badań lekarskich. Co z jej zdrowiem?

  Nowy rok zaczął się dla Kory pomyślnie. Jak zdradza tygodnikowi "Życiena gorąco" jej małżonek Kamil Sipowicz, gwiazda czuje się świetnie i ma dobre wyniki badań. Ale to nie wszystko. Kora poświęca teraz wiele czasu najbliższym.  - Przyjechali syn i wnuk - mówi mąż piosenkarki i dodaje, że ta wizyta sprawiła im wiele radości. - My nigdzie nie wyjeżdżamy na ferie. Mieszkamy na Roztoczu, więc po co...

 • Kora nie kryje wdzięczności. Fani na jej lek zebrali już pokaźną sumę!

  Marka - przyznała po latach. Owocem krótkiego romansu był syn Szymon (40). Sipowicz wyjechał do Niemiec, a Kora trzymała w tajemnicy, kto jest ojcem jej drugiego dziecka. Prawdę ujawniła dopiero(...). Nikt nam o tym w szpitalu nie powiedział. Musiałem walczyć, by Kora je dostała - mówi Sipowicz. Jest tak bardzo związany z żoną, że czuje się współchorym. - Ja bym tego nie wytrzymał. My, faceci...