• Informacje na temat:

  sir olivier laurence

Artykuły na temat: sir olivier laurence
 • Branagh jako sir Laurence Olivier

  Kenneth Branagh ("Henryk V", "Wiele hałasu o nic") ma wielką szansę na Oscara za występ w drugoplanowej roli w filmie "Mój tydzień z Marilyn", u boku - również nominowanej do Oscara - Michelle Williams ("Tajemnica Brokeback Mountain").

 • Najwspanialsi brytyjscy aktorzy

  Sir Anthony Hopkins ( "Milczenie owiec" ), Kenneth Branagh ( "Henryk V" ), Sir Ian McKellen (trylogia "Władca Pierścien ) i Daniel Day-Lewis ( "W imię ojca" ) znaleźli się na liście dziesięciu najwspanialszych brytyjskich aktorów wszech czasów. Kto pokona rywali i zdobędzie pierwsze miejsce w tym zestawieniu okaże się 11 lipca. Tego dnia na antenie British TV odbędzie się ogłoszenie wyników

 • Michael Caine w nowym "Detektywie"

  Sir Michael Caine ( "Wbrew regułom" , "Spokojny Amerykanin" ) potwierdził swój udział w realizacji filmu "Sleuth". W psychologicznym dreszczowcu, będącym nową wersją znanego z polskich ekranów "Detektywa", obok dwukrotnego zdobywcy Oscara zagra Jude Law ( "Sztuczna inteligencja" , "Droga do zatracenia" ).

 • Najgorsze akcenty wszech czasów

  Jedno z brytyjskich pism filmowych dokonało zestawienia najbardziej rażących uszy widzów ról, w których aktorzy starali się mówić z obcym sobie akcentem. Na samym czele stawki znalazł się Szkot Sean Connery, za "irlandzki" występ w "Nietykalnych" (1987) Briana De Palmy. Autorzy rankingu nie oszczędzili pań - w czołowej dziesiątce znalazły się aż trzy znane hollywoodzkie aktorki.

 • Hermiona w filmie o Marilyn Monroe

  Emma Watson, gwiazda serii filmów o "Harrym Potterze", prowadzi negocjacje w sprawie występu w dramacie "My Week With Marilyn".

Dyskusje na temat: sir olivier laurence