• Informacje na temat:

  sistars-rodzice

Artykuły na temat: sistars-rodzice
 • Anna Lewandowska przeprowadziła wywiad z żoną znanego muzyka. Intymna rozmowa chwyta za serce!

  Bartek Królik był jednym z założycieli zespołu Sistars. Od kilku lat współpracuje głównie z Agnieszką Chylińską. Prywatnie jest mężem Karoliny i ojcem dwóch córek. Szczególnie o narodzinach jego najmłodszej pociechy było głośno w mediach - u córki wykryto zespół Downa. Para nie zdecydowała się jednak na aborcję i mała Jagoda przyszła na świat.  W rozmowie z Anną Lewandowską Karolina...

 • Natalia Przybysz: Nosowska powiedziała mi, że jestem głupia (wywiad)

  Natalia Przybysz po sukcesie płyty "Kozmic Blues" z utworami Janis Joplin postanowiła tym razem stworzyć całkowicie autorski materiał "Prąd". Wokalistka opowiedziała nam o nowej płycie, o możliwości reaktywacji Sistars oraz o spięciu z Maciejem Maleńczukiem.

 • To był dla nich niezapomniany rok! Cudowna wiadomość o ciąży, wybór imion dla dzieci, szykowanie wyprawki i wreszcie powitanie na świecie długo wyczekiwanego potomstwa. Te chwile przeżywali popularni rodzice związani z show-biznesem. Anna i Robert Lewandowscy, Cristiano Ronaldo i Georgina Rodriguez, Weronika Rosati i Robert Śmigielski, Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka, Beyonce i Jay...

 • Przyziemna rozmowa

  Natalia "Natu" Przybysz po dwóch świetnie przyjętych albumach autorskich wydała płytę z piosenkami legendarnej Janis Joplin. Starsza z sióstr Przybysz (razem z Pauliną występowała w Sistars) to ambasadorka weganizmu i kontaktu z naturą. - Lubię też rodzić dzieci - deklaruje w rozmowie z INTERIA.PL mama 3-letniej Anieli i rocznego Jeremiego.

 • Chylińska już platynowa!

  Taneczny album "Modern Rocking" Agnieszki Chylińskiej po trzech tygodniach od premiery uzyskał status Platynowej płyty (ponad 30 tysięcy sprzedanych egzemplarzy).

 • Wojewódzki kontra Sistars

  Wokalistki popularnej ostatnio grupy Sistars będą gośćmi Kuby Wojewódzkiego w jego popularnym talk-show w niedzielę, 15 lutego. Tego samego dnia w "Popliście" pojawi się trójmiejska grupa Kevin Arnold. Oba programy, jak zwykle, nada telewizja Polsat.

 • Jarre zdetronizował Depeche Mode

  Płytowy zapis pamiętnego koncertu Jean Michel Jarre'a ze Stoczni Gdańskiej zadebiutował na 1. miejscu najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Francuz zepchnął na 4. pozycję grupę Depeche Mode, której album "Playing The Angel" przez dwa tygodnie był numerem 1.

 • Finał Coke Live

  Drugi i ostatni dzień Coke Live Music Festival potwierdził, że imprezę tę można zaliczyć do wyjątkowo udanych. Największymi gwiazdami wieczoru byli Common i Rihanna.

 • Sistars u Hołdysa

  We wtorek, 4 listopada, o godz. 17:20 w programie "Hołdys Guru", nadawanym przez telewizyjną Dwójkę, gościem Zbigniewa Hołdysa będzie zespół Sistars. "One po prostu są skazane na sukces" - twierdzi Hołdys.

 • Hiphopowe Opole

  Od wielkiego święta polskiego hip hopu rozpoczął się tegoroczny festiwal w Opolu. W czwartek, 27 maja, na scenie ustawionej przy Placu Kopernika, zaprezentowali swoje umiejętności czołowi przedstawiciele rodzimej sceny rapowej. W tym roku szczególną szansę na wykazanie się dostali pozostający zwykle w cieniu producenci.

Wideo na temat: sistars-rodzice
 • Wizyta

  Film opowiada historię przeciętnej amerykańskiej rodziny, w której dzieje się coś złego. Coś naprawdę złego... Brat i siostra po tygodniu spędzonym u dziadków zaczynają zachowywać się dziwnie. Wkrótce matka odkrywa, że jej rodzice mają pewien mroczny sekret.

 • Dziewczynka z kotem

  Aria ma dziewięć lat, kiedy staje się mimowolnym świadkiem burzliwego rozstania rodziców. Czuje się odrzucona i niekochana, gdyż sławni rodzice bardziej skupiają się na własnych karierach i walce między sobą. Dziewczynka za wszelką cenę próbuje skupić na sobie ich uwagę, ale bezskutecznie. Dlatego pozostaje jej samotnie przemierzanie ulicami głośnego Rzymu, wierząc, że jej aniołem stróżem jest czarny kot o imieniu Dac.

 • Grobowiec Świetlików

  Wstrząsający film, którego scenariusz powstał na podstawie biograficznej powieści Akiyukiego Nosaki. Rozgrywająca się pod koniec II wojny światowej w Japonii historia 14-letniego chłopca i jego młodszej siostry, których rodzice zginęli podczas nalotu. Rodzeństwo jest zdane tylko na siebie, próbując przetrwać w świecie ogarniętym koszmarem wojny...