• Informacje na temat:

  sitek agnieszka

Artykuły na temat: sitek agnieszka
 • Pamiętacie Weronikę ze "Złotopolskich"? Tak dziś wygląda Agnieszka Sitek, która ją grała!

  Agnieszka Sitek, czyli niezapomniana Weronika Złotopolska ze "Złotopolskich", przez kilkanaście ostatnich lat odmawiała udziału w jakichkolwiek programach telewizyjnych i jak ognia unikała imprez środowiskowych i... ścianek.

 • Agnieszka Sitek: Po odejściu ze "Złotopolskich" wybrała teatr

  Przed laty zagrała Weronikę w serialu "Złotopolscy"...

 • Agnieszka Sitek - co się z nią działo?

  Aktorka teatralna i telewizyjna, Agnieszka Sitek, 8 lipca obchodzi 42. urodziny. Zapamiętana przez telewidzów jako Weronika ze "Złotopolskich" zniknęła z ekranu na prawie 11 lat. Co się z nią działo?

 • "Złotopolscy": Ich romans śledziła cała Polska

  Któż nie pamięta sympatycznej pary - Marcysi i Waldka z serialu "Złotopolscy"? Ich miłosne perypetie od 1997 roku przez przeszło 10 lat śledziła cała Polska.

 • "Pierwsza miłość": Agnieszka Wielgosz założyła fundację produkującą spektakle teatralne

  ...- Nie zamierzam biernie czekać na propozycje ról - mówi Agnieszka Wielgosz. Aktorka postanowiła sama zadbać o swoją zawodową przyszłość i założyła fundację produkującą spektakle teatralne. Gwiazda serialu „Pierwsza miłość” chce w ten sposób zapewnić sobie role oraz zainteresować Polaków teatrem.

 • Yennefer odnaleziona

  Jak poinformowała agencja Inter Info, rolę pięknej czarodziejki Yennefer w planowanej ekranizacji książek Andrzeja Sapkowskiego o przygodach "Wiedźmina", ostatecznie zagra Grażyna Wolszczak. Tym sposobem rozwiano wcześniejsze plotki na temat obsady, mówiące, że w postać Yennefer wcieli się Agnieszka Sitek, znana z serial u "Złotopolscy".

 • "Złotopolscy": Ich romans śledziła cała Polska

  Wiejska dziewczyna, zakochana we wnuku Dionizego Złotopolskiego, długo czekała, aż Waldek odwzajemni jej miłość. Dopiero po śmierci jego żony Weroniki (w tej roli Agnieszka Sitek - kiedy w 2001 roku odeszła z serialu, scenarzyści wymyślili, że zginęła w zamachach na World Trade Center), dziewczynie udało się zdobyć serce ukochanego.

 • Kiedyś byli gwiazdami seriali...

  Co łączy Agnieszkę Robótkę-Michalską z pierwszej polskiej telenoweli "W labiryncie" z Joanną Osydą czy Renatą Gabryjelską? Kiedyś grały główne role w serialach, a potem nastąpiła nieoczekiwana przerwa w ich karierze. Co robią dziś?

 • Walka

  ...fabularyzowany, 22 min, Polska, 2016 Reżyseria: Grzegorz Waller Scenariusz: Monika Sitek Zdjęcia: Wojciech Oleksiejuk, Jacek Szatański, Łukasz Łasica Aktorzy: Tomasz Piątkowski (Góra), Agata Załęcka (Renata(...)), Anna Wysocka _ Jaworska (Basia), Agnieszka Miśkiewicz _ Krzyżanowska (matka), Bartłomiej Zdanowicz (ojciec), Marcin Michalak (Julian), Krzysztof Czapliński (sprzedawca)

 • Wiedźmin Żebrowski

  21 lipca zabrzmiał pierwszy klaps na planie "Wiedźmina", będącego ekranizacją opowiadań Andrzeja Sapkowskiego o przygodach wiedźmina Geralta: "Miecz przeznaczenia" i "Ostatnie życzenie". Choć realizacja filmu okryta jest tajemnicą, pojawiły się zdjęcia tytułowego bohatera, którego kreuje Michał Żebrowski.

Zdjęcia na temat: sitek agnieszka
Wideo na temat: sitek agnieszka
 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...

 • Lato w mieście

  Wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Na warszawskim osiedlu pojawia się kamper, w którym mieszka tajemniczy mężczyzna. Wśród mieszkańców rozchodzi się wieść, że wyszedł niedawno z więzienia, ale nikt nie wie dokładnie, co zrobił. Jego przybycie dużo zmienia w życiu młodej kobiety, która przeżywa poważny kryzys w małżeństwie oraz w życiu pewnej nastolatki, która nie może porozumieć się z matką. On okazuje się ważną osobą w życiu...

Dyskusje na temat: sitek agnieszka