• Informacje na temat:

  siwiec natalia piersi

Artykuły na temat: siwiec natalia piersi
 • Natalia Siwiec wcale nie zmniejszyła biustu! "Uwielbiam swoje piersi"

  Niedawno media obiegła informacja, jakoby Natalia Siwiec (32 l.) postanowiła zmniejszyć swój biust! Miało to być podyktowane chęcią zrobienia kariery aktorskiej. Fani celebrytki nie kryli smutku taką(...) doniósł, tak? Ci tajemniczy znajomi raz się pojawiają, raz znikają, ciężko udowodnić, że naprawdę istnieją. Ja uwielbiam swoje piersi i nie mam takiego pomysłu” – powiedziała Siwiec dla bloga...

 • "Taniec z Gwiazdami": Moro z Maserakiem najlepsi, Arlak i Hulboj odpadli

  Joanna Moro i Rafał Maserak udowodnili, że są jednymi z faworytów do wygrania "Tańca z gwiazdami". Ich taniec najlepiej ocenili zarówno jurorzy, jak i widzowie. Z programem po pierwszym odcinku pożegnała się już pierwsza para. Mimo niezłego występu z show odpadli Viola Arlak i Krzysztof Hulboj.

 • Karolina Malinowska oczarowana Natalią Siwiec. Nowa przyjaźń?

  Natalia Siwiec (31 l.) udzieliła szczerego wywiadu Karolinie Malinowskiej (32 l.). Czyżby w polskim show-biznesie pojawiły się nowe przyjaciółeczki?

 • Natalia Siwiec (31 l.) zdradziła sekret swojej idealnej sylwetki! Co z jej zdrowiem?

 • Natalia Siwiec

  ...", a w 2008 roku w teledysku "Superlover" zespołu Groovebusterz. Przyznała się, że w 2006 roku przeszła parę operacji plastycznych: powiększyła piersi i usta oraz skorygowała nos.

 • Natalia Siwiec prowadzi wykład na uniwersytecie! Przesada?

  Natalia Siwiec (30 l.) wcieliła się w rolę wykładowcy Uniwersytetu Wrocławskiego w ramach Social Media Day Poland. Czego uczyła studentów?

 • Chora Kora atakuje Natalię Siwiec? "Panna nikt"

  ...przez nich celebrytów. Przy okazji dostaje się... Natalii Siwiec (?)! "Dzisiaj normalne, prawe życie człowieka, który idzie do pracy, na spacer, ma swoje rozrywki, spotkania, nie ma już żadnej wartości...

 • Siwiec zrobiła wszystkich w konia?

  Natalia Siwiec (29 l.) została oficjalnie uznana za fenomen medialny: "Newsweek" poświęcił jej osobny artykuł, próbując dociec, dlaczego nowa celebrytka w okamgnieniu zrobiła nad Wisłą taką karierę(...) operację piersi" - wyznaje. "Brazylijskie dziewczyny mają wszystko porobione: piersi, twarze, nosy, policzki. Liczą się operacje plastyczne i chodzenie na siłownię" - opowiada o swoich inspiracjach...

 • Powiększyła piersi za pieniądze byłego. Teraz zagra w serialu!

  O dziewczynie zrobiło się głośno, gdy została pozwana przez byłego chłopaka - policjanta z Łomży, za to, że na jego koszt zrobiła sobie nowe piersi. Mężczyzna zażądał zwrotu 18 tysięcy. Cała sprawa(...) miała stanowić sporą konkurencję dla Natalii Siwiec, ale jej popularność bardzo szybko przygasła. Być może teraz coś w tej kwestii się zmieni. Pająk dostała właśnie drugą szansę. Pojawi się w serialu...

 • Operacje plastyczne polskich gwiazd. Zobacz jakie to koszty!

  ...jednak w stanie z dużym prawdopodobieństwem oszacować, jakie to koszty. Kliniki medycyny estetycznej udostępniają swoje cenniki dla wszystkich w internecie. Natalia Siwiec nie ukrywa swojego zamiłowania do poprawiania urody. W swoich wypowiedziach wręcz zachęca inne kobiety do zrobienia sobie operacji plastycznej, jeśli czują taką potrzebę. Sama poprawiła sobie kształt ust i powiększyła piersi...

Zdjęcia na temat: siwiec natalia piersi
Wideo na temat: siwiec natalia piersi
 • Natalia Siwiec dementuje: Nie zmniejszyłam piersi

  Modelka zaprzecza, że przeszła operację zmniejszenia piersi. Jej zdaniem to jedna z najgłupszych medialnych plotek na jej temat. Natalia Siwiec twierdzi, że jedyny zabieg jakiemu się ostatnio poddała to operacja zatok.

 • Puzzle

  Usłużna gospodyni, przykładna żona i troskliwa matka - oto Maria del Carmen, mieszkanka Buenos Aires. Jej synowie są już niemal dorośli, a małżeństwo całkiem znośne, choć dalekie od idealnego. Jednak za sprawą urodzinowego prezentu - puzzli z portretem Nefretete - Maria niespodziewanie odkrywa nowy świat przyjemności i talent, o którego istnieniu nie miała pojęcia... W obawie przed reakcją męża i rodziny, będzie go rozwijała nocami i w tajemnicy. Dzięki niemu nie tylko spojrzy na swoje życie...

 • Warsaw by Night

  Cztery kobiety w różnym wieku - Helena, Iga, Maja, Renata - poszukując bliskości, przemierzają Warszawę. Przypadkiem i nieświadome siebie nawzajem mijają się w klubie "Warsaw by Night". W ich nocnej przejażdżce po Warszawie towarzyszą im nowo spotkani ludzie, a także zawsze ten sam taksówkarz.

Dyskusje na temat: siwiec natalia piersi
 • Re: - Robiłam piersi, poprawiałam i usta, gó...

  NATALIA SIWIEC brzydka?? to chyba slepy pisze ze jest brzydka to piekna kobieta lalka po prostu sliczna idealna sama chcoiala bym byc tak piekna jak opna :)

 • Re: Natalia Siwiec w swoim serialowym debiuc...

  Piękna kobieta! Polki są piekne. Nie zazdrośccie urody tylko wspierajcie! Piekne Polki podobaja sie w całej europie. Mają ładne buzie, piersi i biodra. Dobrze, że w tym kraju mamy ładne Panie! Pozdrawiam piekne Polki i wszystkie też!

 • Re: Natalia Siwiec w swoim serialowym debiuc...

  Ależ te nasze Poleczki są śliczne! Tylko wargi i piersi sobie niepotrzebnie nadmuchała. Ale to i tak była naturalnie ładna dziewczyna, nawet bez makijażu :) Zbędne były jej te plastik-operacje bo urodę od losu to ona dostała!

 • Re: Natalia Siwiec w swoim serialowym debiuc...

  Ale zagra faceta? Przecież ona ma twarz typowego faceta, który tylko sobie usta powiększył i piersi. Ale to facet z rysów twarzy. Nie widzicie tego? To może wam już całkiem wzrok odebrało. Nigdy nie chciałabym jej męskiej twarzy mieć i tyle sztuczności w sobie. I nie będę tego serialu oglądała. Ona jest odrażająca we wszystkim.

 • Re: Natalia Siwiec w swoim serialowym debiuc...

  Z której strony pryszczu? Bo ma gębę taką samą jak Ty masz? Męską w 100 %. I co te karykaturalne usta i tak samo karykaturalne piersi tak ci się w niej podobają? Te oczy pustaka i nos jak klama. I ten brak talii? (wcięcia brak) oraz ta wychudzona sylwetka Ale masz tragiczny gust i jesteś tak samo szpetny jak ona. Współczuję brzydalu.