• Informacje na temat:

  siwiec wszystko

Artykuły na temat: siwiec wszystko
Zdjęcia na temat: siwiec wszystko
 • Natalia Siwiec
Wideo na temat: siwiec wszystko
 • Natalia Siwiec przyznaje. Nie jest wcale kolorowo...

  Natalia Siwiec (35 l.) potwierdziła to, co obecnie najgorsze dla jej rodziny – plany mieszkaniowe nie wypaliły. Obecnie celebrytka z mężem i córeczką żyją z w „mieszkaniu przejściowym”. Opuścili poprzednie lokum, a nowe nie jest jeszcze gotowe, więc są jakby w zawieszeniu. W ich wyobrażeniach wszystko miało wyglądać inaczej. Niestety, rzeczywistość zweryfikowała ich oczekiwania. Koniec złudzeń

 • Dla niej wszystko

  Russell Crowe ("Robin Hood", "Gladiator") w najnowszy filmie Paula Haggisa, twórcy znakomitego dramatu "Miasto gniewu" ("Crash"), nagrodzonego trzema Oscarami w tym za najlepszy film i scenariusz oryginalny (autorstwa Haggisa). "Dla niej wszystko" to historia zwykłego człowieka postawionego w niezwykłej sytuacji. Spokojne życie profesora Johna Brennana w jednej chwili zostaje wywrócone do góry nogami, gdy policja aresztuje jego ukochaną żonę pod zarzutem morderstwa. Brennan od początku nie...

 • Natalia Siwiec wystąpi w "Azja Express 2"?

  Natalia Siwiec nie dostała na razie propozycji udziału w drugiej edycji „Azja Express”. Twierdzi jednak, że musiałaby ją dobrze przemyśleć, nie jest bowiem pewna, czy podołałaby wszystkim wyzwaniom(...) Lifestyle. – Na pewno jeżeli bym pojechała, to pojechałabym z mężem, żeby wszystko ogarnął.

 • Powiem ci wszystko

  Maarit (Leea Klamola) od lat udaje się prowadzić podwójne życie - jest inteligentną i atrakcyjną kobietą, która… urodziła się w ciele mężczyzny. Jak wiele transseksualnych osób, za swoje nowe życie Maarit musiała zapłacić wysoką cenę. Porzuciła żonę i córkę (choć niczego nie pragnie bardziej, niż utrzymania relacji z dzieckiem), pracuje jako sprzątaczka w gabinecie psychoterapeuty i niezmiennie czuje się w swoim otoczeniu obco i niepewnie, jakby nieustannie stąpała po cienkim lodzie.

Dyskusje na temat: siwiec wszystko
 • Re: ​"M jak miłość": Ciąże wysokiego ryzyka

  Ile zesmy smietany natrzepali ogladajac muche lub siwiec w seminarium ho ho, jakby co 10 strzal byl zaliczony to juz dawno nie byloby nizu demograficznego, a tak wszystko poszlo w doophkie.

 • Re: "M jak miłość": Julia Wróblewska robi sobie rok przerwy!

  Nawet i tu z takiej pseudo gwiazdy robicie aktorkę ! Mama z Tatą i pewnie ktoś jeszcze jej wszystko w życiu załatwili a Wy jak konkurencyjny portal który (dla wielkiej forsy) wylansował na siłę niejaką Siwiec wciskacie nam tą gówniarę. Skończy szkołę aktorską to aktorką będzie. Więc nie nazywajcie tej laluni aktorką. Po jej wypowiedziach widać że tylko szmal się w życiu liczy i nie ważne że

 • Re: Natalia Siwiec w swoim serialowym debiuc...

  Dla mnie to ona jest za stara i wcale nie jest urodziwa. A sztuczne wymiona to nie wszystko. Z sylwetki zwyczajna. A w głowie pustka. A charakter najgorszy jaki tylko baba może mieć.

 • Re: Natalia Siwiec w swoim serialowym debiuc...

  ~koneser - Dzisiaj (20:03) Ona ma bardzo wiele wspólnego z facetem z wyglądu. >>>>>>>>>>>>>>>>> Ty jesteś jakiś popieprzony. Niechybnie cię jakiś pedofil molestował i wszystko ci się z facetem z kosmatymi łapami kojarzy. Idyty w 3,14zdu.

 • Re: Natalia Siwiec w swoim serialowym debiuc...

  I co się dziwisz? Teraz kobieta jest uważana za piękną jak ma prawie wszystko sztuczne. Nawet może mieć oczy pustaka, nos jak klama, usta karpia, twarz męską w rysach, sztuczne wymiona zbyt wielkie(...) wszystko da się sprzedać. Nawet takie nic.

 • Re: Natalia Siwiec zagra w "M jak miłość"?

  Bo w tym durnym kraju tak jest, trzeba sobie wszystko zalatwiac

 • Re: Natalia Siwiec w swoim serialowym debiuc...

  To zacznij się oglądać za facetami. Ona ma bardzo wiele wspólnego z facetem z wyglądu. Jak tego nie widzisz już po Tobie. Mózg masz zlasowany. Tak męskiej gęby, to jak żyję nie widziałem u kobiety. A o reszcie, to już nawet się nie wypowiadam. Odbiera mi ochotę na seks ta pokraka. A ty to jesteś pozbawiony gustu i wszystko ci się podoba co można bzyknąć.

 • Re: Natalia Siwiec zagra w "M jak miłość"?

  jak w M jak Miłość to od razu będzie ją pukał Marek, bo Marek puka już wszystko

 • Re: Natalia Siwiec w swoim serialowym debiuc...

  Ona ma bardzo wiele wspólnego z facetem z wyglądu. Jak tego nie widzicie już po was. Mózgi macie zlasowane. Tak męskiej gęby, to jak żyję nie widziałem u kobiety. A o reszcie, to już nawet się nie wypowiadam. Odbiera mi ochotę na seks ta pokraka. A wy jesteście pozbawieni gustu jak wszystko wam się podoba co można bzyknąć. Albo jesteście na takim głodzie, że nawet ją byście chcieli. Żałośni

 • Re: Natalia Siwiec zagra w "M jak miłość"?

  GRA TEJ PANI BYŁA BY OSTATNIM GWOZDZIEM DO TRUMNY TEGO SERIALIKU!!! ALE PATRZAC NA "OBSADE AKTORSKA" TEJ SUPER PRODUKCJI WSZYSTKO JEST MOZLIWE!