• Informacje na temat:

  skandal foto

Artykuły na temat: skandal foto
 • Nowa serialowa gwiazda?

  Producenci seriali dwoją się i troją, by przyciągnąć przed telewizory jak największą liczbę widzów. Twórcy "Pierwszej miłości" wykorzystali ostatnio do tego celu znaną z licznych skandali, wschodzącą gwiazdkę piosenki - Paulę Marciniak.

 • Kolejny foto-skandal 16-latki

  Nowe prywatne zdjęcia Miley Cyrus wyciekły do internetu. 16-letnia wokalistka znów wywołała burzę.

 • Hołdys: Dzień rockera

  Nie było to w Sali Kongresowej, nie było wielkich tirów ze sprzętem, setek ochroniarzy i wielkich świateł. Nikt, kto chciał robić zdjęcia, nie musiał mieć kamizelki z napisem "Foto". Wystarczyło wejść do podziemi wydziału architektury i usiąść na szerokiej kanapie, mając po lewej podłużny bar z uwijającymi się małolatkami, a przed sobą ekran rzutnika.

 • Dokumentalny "anty-Moore"

  Na 6. Festiwalu Filmowym Planete Doc Review w sekcji "Retrospektywa mistrza", w ramach której prezentowana jest twórczość najwybitniejszych reżyserów dokumentalnych, zostaną pokazane filmy Nikolausa Geyrhaltera. Festiwal odbędzie się w dniach 8-17 maja w Warszawie.

 • "Zdziczeliśmy jako ludzie"

  Włodi, jeden z filarów Molesty, postanowił zapuścić się w zupełnie nowe obszary muzyczne i tekstowe. Na wydanym jesienią 2003 roku albumie "...Jak nowonarodzonym", nie zabrakło mocnego, ulicznego rapu, opowieści o blokersach, paleniu "towaru" i walce o przetrwanie kolejnego dnia. Nawet tam, gdzie nie ma mowy o blokowiskach, w rymach pojawiają się uliczne, dosadne metafory. To już nie opowieść o erotycznych podbojach, jakich w polskim rapie pełno. Płytę produkował Włodi do spółki z Waco, a...

Dyskusje na temat: skandal foto