• Informacje na temat:

  skandal na egzaminie

Artykuły na temat: skandal na egzaminie
 • Beata Tyszkiewicz: Skandal na maturze otworzył jej drzwi do kariery!

  ...sióstr niepokalanek w Szymanowie dawno już wstały.  Podekscytowane dziewczyny zakładały przygotowane dzień wcześniej mundurki, wygładzały białe kołnierzyki, by schludnie wyglądać na egzaminie.  Beata(...) dziewczyna, która grała w filmie. Beata Tyszkiewicz trafiła do szkoły w Szymanowie w aurze skandalu. Wcześniej została wyrzucona z gimnazjum w Warszawie. Kiedy okazało się, że ma na świadectwie aż 11

 • Joanna Jabłczyńska: Skandal z niczego

  Dla mediów moje życie jest nudne, więc robią skandal z niczego - uważa Joanna Jabłczyńska. Twierdzi, że jej propozycja muffinek w zamian za zrobienie zdjęcia w kancelarii była tylko żartem, niepotrzebnie rozdmuchanym przez media. Aktorka zapewnia, że praca w jej kancelarii jest żmudna, ale daje jej mnóstwo satysfakcji.

 • Trudne chwile syna Kamila Durczoka!

  Kamil junior (17 l.) zdaje w tym roku egzamin dojrzałości. Jak radzi sobie ze skandalem, który wywołał tygodnik "Wprost"?

 • 111 filmów na Warszawskim Festiwalu Filmowym

  111 produkcji z prawie 60 krajów, m.in. "Serce, serduszko" Jana Jakuba Kolskiego i "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego, znajdzie się w programie 30. edycji Warszawskiego Festiwalu Filmowego - poinformował jego szef Stefan Laudyn. Impreza potrwa od 10 do 19 października.

 • "M jak miłość": Skandaliczny romans - rozmowa z Julią Wróblewską

  Właśnie została studentką iberystyki, planuje studia na psychologii i kryminologii, ale nie rezygnuje z aktorstwa. Ostatnio ma dużo wrażeń na planie "M jak miłość", bo Zosia, którą gra w serialu, wywoła skandal obyczajowy. W najbliższych odcinkach zakocha się w o wiele starszym od siebie Eryku i zbuntuje się przeciwko Asi!

 • Jan Jakub Kolski: Aby widzieć, warto zachować dystans

  Pełna światła historia o marzeniach, które na pierwszy rzut oka mają małą szansę na spełnienie - tak "Serce, serduszko" opisuje reżyser Jan Jakub Kolski. Film trafił do kin w piątek, 21 listopada. W obsadzie są m.in. Julia Kijowska i Marcin Dorociński.

 • Ariadna Gierek: Wielkość i upadek "czerwonej księżniczki"

  ..., a Ariadna po rozpoczęciu studiów medycznych związała się z 8 lat starszym adiunktem uczelni, Jeremim Czaplickim, który oblał ją na egzaminie z histopatologii. Ich małżeństwo trwało parę miesięcy. Dwa lata(...): coraz częściej widywano ją w pracy pod wpływem alkoholu. Skandal wybuchł w 2007 r., kiedy dziennikarz przeprowadzający z nią wywiad wezwał policję. Wcześniej zadał kilka niewygodnych pytań...

 • Swoje imperium zbudował na seksie

  Milioner, przedsiębiorca, skandalista, "Król Soho" - Paul Raymond jest bohaterem najnowszego filmu Michaela Winterbottoma "Prawdziwa historia króla skandali". Brytyjska prasa już zachwyca się tą ekranową biografią potentata kontrowersji.

 • Artem Manuilov, aktor z serialu "Leśniczówka", pobity, bo rozmawiał przez telefon po ukraińsku

  .... "Dzieje się to w kraju, w którym senator mówi o 'oczyszczaniu kraju z niegodnych ludzi', arcybiskup mówi o 'prześladowaniu Kościoła', gdy na jaw wychodzą pedofilskie skandale, a na Jasnej Górze...

 • Zostaje w "Na Wspólnej"

  Joanna Jabłczyńska, odtwórczyni roli Marty Konarskiej, opowiada o dziesięciu latach pracy na planie serialu "Na Wspólnej".

Zdjęcia na temat: skandal na egzaminie