• Informacje na temat:

  skandal na festiwalu w opolu

Artykuły na temat: skandal na festiwalu w opolu
 • Organizatorzy 53. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu ogłosili plebiscyt "Złote Opole", w którym wyłoniony zostanie "hit hitów" wszystkich dotychczasowych festiwali. Sęk w tym, że wśród pięćdziesięciu trzech propozycji są utwory, które hitami nigdy nie były, do tego nigdy (!) nie zabrzmiały na scenie opolskiego amfiteatru. Czyżby realizacja interesów wytwórni płytowych?

 • Atrakcyjny Kazimierz: Jako mąż i nie mąż...

  "On wciąż / Jest sprawcą wielu ciąż / Jako mąż i nie mąż" - w 1992 roku te słowa z Atrakcyjnym Kazimierzem śpiewało pół Polski. Drugie pół trzęsło się z oburzenia.

 • Skandal przed festiwalem w Opolu. Kolejni artyści zostaną zdyskwalifikowani?

  Festiwal w Opolu jeszcze się nie zaczął, a już wywołuje spore emocje. Po zdyskwalifikowaniu piosenki Natalii Sikory pod znakiem zapytania stoi udział w konkursie "Premier" jeszcze co najmniej dwóch artystów.

 • Skandal w Opolu!

  "Jest to coś absolutnie niedopuszczalnego!" - powiedział Grzegorz Turnau za kulisami amfiteatru opolskiego na temat pomyłki organizatorów podczas ogłaszania wyników konkursu premier.

 • Kolejny skandal przed festiwalem w Opolu. To są już kpiny!

  Konkurs Premier 56. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu przejdzie do historii prawdopodobnie jako kompromitacja Rady Artystycznej, która kwalifikowała piosenki do koncertu. W skład rady wchodzą dyrektor Muzeum Polskiej Piosenki w Opolu Jarosław Wasik, dziennikarz TVP Artur Orzech, reżyser Konrad Smuga, członek zarządu Telewizji Polskiej Mateusz Matyszkowicz, naczelnik Wydziału Kultury...

 • Skandal z biletami na Opole!

  Nawet kilkakrotnie więcej trzeba zapłacić u "koników" za bilety na koncerty 45. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

 • Maryla Rodowicz: Jubileusz w Opolu tuż-tuż. Szykuje się skandal?

  Maryla Rodowicz (71 l.) przygotowuje się do jubileuszu na festiwalu w Opolu, który organizuje Telewizja Polska. Niestety, na koncercie nie zobaczymy wielu zaproszonych przez nią w czerwcu artystów. Czy impreza w ogóle dojdzie do skutku?

 • Maleńczuk: W Opolu się lansuję

  O występie na koncercie "Premier" w Opolu rozmawialiśmy z Maciejem Maleńczukiem. Krakowski artysta podczas festiwalu zaprezentuje utwór "Niewiele ci mogę dać" .

 • Olga Bończyk w Opolu oddała hołd Wodeckiemu piosenką "Więcej niż kochanek"! Ludzi zamurowało!

  Zbyszek trzyma za mnie kciuki" - mówiła.  Na 56. Festiwalu w Opolu Bończyk pojawiła się za to z nową piosenką, którą zadedykowała właśnie Wodeckiemu. Jej tytuł był dość wymowny: "Więcej niż kochanek(...), nalegań i powoływania się na wolę Zbyszka, nie udało się tego zmienić" - żaliła się w "Rewii" Bończyk. Córka Wodeckiego wywołała też spory skandal, gdy ostentacyjnie nie podała Oldze ręki po jednym...

 • W Cannes wpadka jak w Opolu

  Skandal na rozdaniu francuskich nagród NRJ Music Awards! Piosenkarka Katy Perry otrzymała nagrodę, która miała trafić do rąk Rihanny.

Wideo na temat: skandal na festiwalu w opolu
 • Prawdziwa historia króla skandali

  Nowy film Michaela Winterbottoma z Anną Friel, Imogen Poots i Stevem Cooganem w rolach głównych.

 • Handlarz cudów

  Film opowiada pełną emocji historię Stefana (Borys Szyc), pielgrzymującego do Lourdes i dwójki dagestańskich dzieci-uchodźców chcących dotrzeć do ojca, który czeka na nie we Francji. Wspólna podróż sprawi, że pokonają bariery kulturowe, społeczne i religijne i na chwilę staną się rodziną. To opowieść o akceptacji, drodze do odpowiedzialności za drugiego człowieka i drodze do samego siebie przez drugiego człowieka. Z racji uniwersalnego tematu film został doceniony na Festiwalu Polskich Filmów...

 • Rok przestępny

  Laura ma 25 lat, jest dziennikarką freelance, mieszka i pracuje w małym mieszkanku w mieście Meksyk. Jej codzienność to nudne wywiady dla prasy ekonomicznej, rozmowy telefoniczne z matką i bratem oraz okazyjne wyjścia do sklepu. Wszystko w życiu dziewczyny jest szybkie i jednorazowe - jada obiady instant prosto z plastikowego kubka, a smutki odreagowuje ostrym seksem z przypadkowo poznanymi mężczyznami, których przyprowadza do domu. Rodzinę i znajomych mami opowieściami o pasjonującym życiu w...