• Informacje na temat:

  skandal w idolu

Artykuły na temat: skandal w idolu
 • Dąbrowska: Skandalu nie będzie

  Twoja płyta "Ania Movie" świetnie się sprzedała. Jak można tego dokonać bez skandali, plotek? Ania Dąbrowska: - Nie jestem i nigdy nie byłam skandalistką. Jestem spokojną, ustatkowaną osobą, a na(...) słuchać tego, co śpiewam, daje mi poczucie spełnienia. Gdy startowałaś w "Idolu" (2002 r.) czułaś, że odniesiesz sukces? A.D.: - Szczerze mówiąc, cała moja kariera jest dla mnie wielkim zaskoczeniem...

 • Skandal w amerykańskim "Idolu"

  Jermaine Jones, rosły uczestnik 11. edycji amerykańskiego "Idola", został usunięty z programu w związku z oszustwami, jakich się dopuścił.

 • Skandal w amerykańskim "Idolu"

  Amerykański dziennik "The Star" nazywa Kelly Clarkson, laureatkę amerykańskiej edycji "Idola", oszustką. Według gazety, młoda wokalistka oszukała producentów programu, gdyż w momencie rozpoczęcia konkursu miała już podpisany kontrakt płytowy.

 • Skandal w amerykańskim "Idolu"

  Jurorka Mariah Carey jako jedyna nie raczyła na stojąco oklaskiwać występu Jennifer Lopez. Wszystko to przez konflikt dwóch amerykańskich diw.

 • Wdowa po liderze Nirvany w "Idolu"?

  Courtney Love poważnie rozważa ofertę wzięcia udziału w telewizyjnym programie "American Idol". Wdowa po Kurcie Cobainie miałaby zastąpić w jury Paulę Abdul.

 • Marlon Kozaky: Skandalista z "Idola"

  Marlon Kozaky ma na koncie udziały w trzech pierwszych edycjach "Idola", który powrócił na ekrany. Polska zapamiętała go przede wszystkim za skandal jaki wywołał podczas drugiej edycji programu. Wtedy zaskoczonym jurorom i telewidzom pokazał pośladki.

 • Paulina Sykut-Jeżyna nie lubi rywalizować

  Paulina Sykut-Jeżyna poprowadzi dwa koncerty podczas Sopot TOPtrendy Festiwal. Chociaż w zasadzie mogłaby też na nim zaśpiewać.

 • Kuba Wojewódzki był dokładnie taki sam podczas nagrania międzynarodowego finału "Idola", jak w czasie polskiej edycji tego programu. W Londynie, we wtorek, 16 grudnia, polski juror nie okazał się pobłażliwy dla uczestników finałowej imprezy, w tym Alicji "Alex" Janosz. Wokalistka powiedziała później, iż go nienawidzi. Koncert pokaże telewizja Polsat w Boże Narodzenie.

 • Kuba Wojewódzki: Niesforny jubilat

  Dziennikarz, showman, prowokator i skandalista - Kuba Wojewódzki, kończy w piątek 50 lat. Jak zapowiada, nie zamierza zwalniać tempa, ale jego fani mogą spodziewać się wielu zmian...

Wideo na temat: skandal w idolu
 • Prawdziwa historia króla skandali

  Nowy film Michaela Winterbottoma z Anną Friel, Imogen Poots i Stevem Cooganem w rolach głównych.

 • Szpieg

  W Cyrku działa głęboko zakonspirowany podwójny agent. Kuzyni nie byli w stanie pomóc w jego identyfikacji. Zawiedli szperacze, inkwizytorzy i ciecie. W końcu matka, artyści uliczni i latarnicy zostali wciągnięci do akcji. Kto jest persilem?* * alfabet szpiega To znakomita ekranizacja bestsellerowego thrillera szpiegowskiego Johna le Carré w oscarowej obsadzie. Po raz pierwszy brytyjski wywiad zdradza tak wiele tajemnic, z pracy swoich najlepszych agentów. Przygody Jamesa Bonda przy tym...

 • Melancholia

  Kolejny po głośnym, prowokacyjnym Antychryście film Larsa von Triera. Tym razem autor Przełamując fale i Tańcząc w ciemnościach pragnie zrealizować bardzo osobiste, psychologiczne kino katastroficzne i piękny film o końcu świata. Głównymi bohaterkami Melancholii są dwie siostry grane przez Kirsten Dunst i Charlotte Gainsbourg. Młodsza wychodzi właśnie za mąż, gdy okazuje się, że do Ziemi niebezpiecznie zbliża się inna planeta, grożąc końcem świata. Przyszłego męża zagra Alexander Skarsg?rd,...