• Informacje na temat:

  skandal związany

Artykuły na temat: skandal związany
 • Daniel Olbrychski: Żona aktora bagatelizuje skandal

  ...prawdziwa tragedia". Na taksówki bowiem ani jej, ani Daniela nie stać! Na szczęście wszystko skończyło się dobrze. Znajomi aktora obawiają się, czy aktor wytrzyma stres związany ze skandalem, jaki...

 • Ignacy Gogolewski: Małżeństwo mu nie służy!

  Ignacy Gogolewski, czyli niezapomniany Antek Boryna z "Chłopów", świętował w tym roku 60-lecie pracy artystycznej. 83-letni aktor żartuje, że nie chce jeszcze schodzić ze sceny, ale nie zamierza na niej... umrzeć!

 • Łukasz Jemioł wywoła tym skandal?

  Łukasz od lat projektuje kreacje dla znanych polskich celebrytek. Jego muzą od jakiegoś czasu jest Małgorzata "twarz chipsów" Socha, która na czerwonych dywanach wielokrotnie reklamowała jego ubrania. Projektant postanowił jednak swoimi projektami zwrócić uwagę na problem związany z brakiem tolerancji w naszym kraju. Okazją do tego stały się zbliżające się wielkimi krokami Walentynki. W końcu...

 • D'Angelo: "Czarny mesjasz" z bogatą kartoteką

  Na trzeci album swojego idola fani musieli czekać prawie 15 lat (polscy sympatycy wokalisty od 13 stycznia mogą cieszyć się fizyczną wersją "Black Messiah"). Dlaczego tak długo? Złożyło się na to wiele powodów.

 • Szykuje się skandal związany z "Azja Express 2"? W sieci krąży opinia, że w programie "promowano tortury" wobec zwierząt! Chodzi o konkurencję, w czasie której uczestnicy jeździli na słoniach.

 • Skandal w amerykańskim "Idolu"

  Amerykański dziennik "The Star" nazywa Kelly Clarkson, laureatkę amerykańskiej edycji "Idola", oszustką. Według gazety, młoda wokalistka oszukała producentów programu, gdyż w momencie rozpoczęcia konkursu miała już podpisany kontrakt płytowy.

 • Skandal przed koncertem Rolling Stones w Polsce. Mick Jagger zrozpaczony!

  ...kilkoro nieślubnych, powinien ograniczyć już podboje miłosne lub zrobić sobie wazektomię. Jagger spotykał się z Alfallah, będąc jednocześnie związany z Amerykanką, baleriną Melanie Hamrick (29

 • Sinead znów walczy z papieżem

  Targający irlandzkim kościołem katolickim skandal związany z seksualnym molestowaniem przez duchownych sprowokował Sinead O'Connor do kolejnej gniewnej wypowiedzi na temat papieża. Irlandzka wokalistka uważa, że list Benedykta XVI to za mało, a on sam powinien zrezygnować ze stanowiska.

 • "Kobieta ze stali": Bohaterowie pikantnych skandali

  ...- skomentował kilka tygodni po skandalu, a cztery miesiące później zapewniał: - Już nigdy więcej nie zrobię nic podobnego! Męska zemsta Seksskandale nie omijają również płci przeciwnej. W sierpniu 2010(...) w złym świetle, dlatego też nie będę promować brukowca swoim nazwiskiem. Wiem, jak było naprawdę. Reszta mnie nie obchodzi. Nigdy nie budowałam swojej kariery na skandalu i nie zamierzam tego zmieniać...

 • Maleńczuk w II lidze?

  Ostatnio polskim środowiskiem piłkarskim wstrząsnął skandal związany z II-ligowym meczem pomiędzy Kujawiakiem Włocławek a Łódzkim Klubem Sportowym. Sędzia tego spotkania wyrzucił z boiska czterech zawodników ŁKS-u. Mecz zostanie powtórzony, ale działacze łódzkiego klubu na znak protestu myślą o wystawieniu drużyny złożonej z artystów.

Zdjęcia na temat: skandal związany
Dyskusje na temat: skandal związany