• Informacje na temat:

  skiba z żoną

Artykuły na temat: skiba z żoną
 • Linia życia

  ...porozmawiać z Anną. Zgodzi się na jej wyjazd, jeśli ona wcześniej zostanie jego żoną. Ewa zwierza się Monice ze swojego romansu z Igorem Grabowskim. Mówi też o uczuciu, jakie łączyło jej siostrę, Klarę(...) Skiba. Na pierwszy rzut oka widać, że poprawiła sobie urodę skalpelem. Sandra gorąco namawia Monikę na zabieg. Zabiera ją na wizytę u profesora Baumana, który nie widzi żadnych przeciwskazań...

 • Serialowy przewodnik

  Sprawdź, co wydarzy się w serialach w tym tygodniu!

 • Madonna każe zaglądać pod spódnice

  Supergwiazda pop Madonna nie ma nic przeciwko temu, aby w czwartek, 21 grudnia, w katedrze w szkockim miasteczku Dornoch, oglądano chrzest jej czteromiesięcznego synka Rocco Ritchiego. Dokłada jednak wszelkich starań, aby z zamku Skibo, w którym poślubi Guy'a Ritchiego, nie przedostały się do brukowców żadne materiały dokumentujące ceremonię. Wydała jasne polecenie ochronie - mają zaglądać pod kilty zaproszonych gości i sprawdzać, czy nie ukryto pod nimi aparatów fotograficznych lub kamer.

 • Elton John zagra Madonnie

  Madonna, supergwiazda muzyki pop, poprosiła Eltona Johna, aby zagrał na jej ślubie, kóry odbędzie się już w piątek, 22 grudnia, instrumentalną wersję przeboju "Song For Guy". Ma to być prezent dla jej narzeczonego Guy'a Ritchiego. Nie obejdzie się rzecz jasna bez popisów wokalnych panny młodej, która napisała na tę wyjątkową okoliczność piosenkę dla 32-letniego reżysera.

 • Doda i Big Cyc to "Świry"

  Dorota "Doda" Rabczewska, wokalistka grupy Virgin, zespół Big Cyc, artysta kabaretowy Marcin Daniec i autor popularnego telewizyjnego show Szymon Majewski znaleźli się wśród laureatów studenckiego plebiscytu "Świry 2006". "Świrem za całokształt" nagrodzono satyryka i aktora Jacka Fedorowicza.

 • KFF: Import/Export

  Krakowski Festiwal Filmowy, jedna z najstarszych europejskich imprez filmowych, której 50. edycja odbędzie się w dniach 31 maja - 6 czerwca, to miejsce wymiany. Międzynarodowi goście przyjeżdżają zobaczyć najnowsze polskie dokumenty i krótkometrażówki, a polska publiczność ma okazję zapoznać się z najciekawszymi zagranicznymi tytułami.

 • Krótki poradnik prowokatora

  Zazdrościsz Dodzie popularności? Nie możesz zrozumieć, dlaczego publiczność wciąż spija każde słowo zesłane światu przez Michała Wiśniewskiego? Uważasz, że sam robisz dobrą muzykę i ktoś mógłby się w końcu tobą zainteresować? A może kiedyś już byłeś na świeczniku, lecz nie potrafisz na niego wrócić? Ten poradnik jest właśnie dla ciebie.

 • "T. Love to jest małe przedsiębiorstwo!"

  Muniek Staszczyk, wokalista i lider zespołu T. Love, opowiada nam o trudach bycia muzykiem. Artysta w rozmowie z portalem INTERIA.PL odniósł się do piractwa internetowego, opowiedział o koncertach na plenerowych imprezach, ale również o występach na zamkniętych bankietach dla firm. Ocenił też polskie media zajmujące się rodzimym show-biznesem.

Wideo na temat: skiba z żoną
 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…