• Informacje na temat:

  skin muzyk

Artykuły na temat: skin muzyk
 • "Synowie Anarchii": Courtney Love zagra w serialu na 50. urodziny!

  Mansona. Muzyk - podobnie jak Love - będzie ozdobą finalnej transzy serialu. Love wcieli się w postać przedszkolanki. Rola odbiegać ma znacznie od dotychczasowych dokonań artystki na polu aktorskim(...) płycie "Pretty On The Inside". Utrzymana w brudnej punkowej estetyce muzyka Love i jej wyrazisty wizerunek zjednały jej wielu fanów, w tym lidera grupy Nirvana, Kurta Cobaina. Obydwoje szybko...

 • Andrew Wood (Mother Love Bone): Pierwsza ofiara heroinowego amoku

  25 lat temu, 19 marca 1990 roku w wieku 24 lat zmarł Andrew Wood, wokalista grupy Mother Love Bone, której muzycy po tej tragedii utworzyli Pearl Jam.

 • Koncerty 2015: Ich dawno w Polsce nie było

  Od pewnego czasu Polska już nie jest koncertową białą plamą, a zagraniczne gwiazdy często od naszego kraju zaczynają przygotowywać swoje światowe trasy. W 2015 roku nad Wisłę przyjadą wykonawcy, którzy nie byli u nas jeszcze nigdy lub od dawna.

 • Lynyrd Skynyrd po raz pierwszy w Polsce

  3 maja 2015 roku w hali Torwar w Warszawie odbędzie się pierwszy polski koncert legendy southern rocka - Lynyrd Skynyrd.

 • Amerykańska policja nie lubi Springsteena

  Bruce Springsteen, żywa legenda amerykańskiego rocka, został określony przez oficera nowojorskiej policji "pier***nym worem na śmieci". Muzyk dorobił się tego czarującego epitetu, wykonując publicznie utwór "American Skin", który opowiada o tragicznej śmierci Amadou Diallo.

 • Rola w serialu na 50. urodziny

  Amerykańska wokalistka Courtney Love dostała nie lada prezent z okazji swoich 50. urodzin - angaż do serialu "Synowie Anarchii". Znana z porywczego usposobienia i kontrowersyjnych ról filmowych gwiazda zagra... przedszkolankę.

 • "Chyba jest w porządku"

  Dla krakowskiej grupy Thy Disease obecność na polskiej scenie metalowej zaczęła się ponad trzy lata temu, od przeróbki kompozycji "Frozen" Madonny, która znalazła się na pierwszej kasecie demo - "Art Of Decadence". Później przyszła debiutancka płyta "Devilish Art Of Creation", a jesienią ubiegłego ukazał się drugi album formacji, zatytułowany "Cold Skin Obsession". Album już zebrał sporo

 • Robert Plant nie potrzebuje Led Zeppelin?

  Na stronach INTERIA.PL możecie posłuchać fragmentów najnowszego albumu wokalisty Roberta Planta. Płyta frontmana legendarnych Led Zeppelin nosi tytuł "Lullaby And... The Ceaseless Roar" i trafi do sklepów 8 września.

 • Robert Plant "Lullaby And... The Ceaseless Roar": Posłuchaj przed premierą!

  Tylko u nas i tylko dzisiaj (1 września) możecie przedpremierowo posłuchać nowego solowego albumu legendarnego wokalisty Led Zeppelin - Roberta Planta!

Wideo na temat: skin muzyk
 • Justin Bieber. Believe

  Portret Justina Biebera, który spełnił marzenia i z nieśmiałego chłopca stał się gwiazdą muzyki pop oraz bożyszczem nastolatek.

 • Get on Up

  Droga na szczyt Jamesa Browna, który pomimo ubóstwa i przeciwności losu staje się jednym z najbardziej wpływowych muzyków w historii.

 • Eden

  Paul nie widzi świata poza muzyką. Jest młodym paryskim DJ-em, który rozpoczyna karierę w tym samym czasie co duet Daft Punk. Żyje pełną piersią: podróże, kluby, seks, narkotyki i szaleństwa młodości. Jednak to muzyka jest dla Paula wszystkim - jedyną miłością, prawdziwą pasją, sposobem na zabawę, szczęście i spełnienie. Na fali popularności nowego klubowego brzmienia szybko zyskuje rozgłos, a jego życie zmienia się w nieustająca imprezę. Kolejne romanse, kolejne kluby, kolejne próby...