• Informacje na temat:

  sklepy muzyczne

Artykuły na temat: sklepy muzyczne
 • Zdzisława Sośnicka znów zachwyca!

  ...można powiedzieć, że niewiele ich... Wystarczy bowiem spojrzeć w biografię artystki, żeby przekonać się, jak wyjątkową jest osobą. Ma wszechstronne wykształcenie muzyczne. Ukończyła średnią szkołę muzyczną w Kaliszu w klasie fortepianu. Potem były studia na Wydziale Wychowania Muzycznego Państwowej Wyższej Szkoły Muzycznej w Poznaniu. Do tego dochodzą zdolności lingwistyczne. Zdzisława Sośnicka...

 • Błagam, posłuchaj mojej płyty

  Gwiazdy muzycznego show-biznesu tracą grunt pod nogami. Najpierw przyszło im pogodzić się z faktem, że już nie wzbogacą się na sprzedaży płyt. Ale to był dopiero początek złych wiadomości. Teraz przyszła pora na desperacką walkę o to, by ktokolwiek chciał ich w ogóle posłuchać. Immunitetem nie jest nawet status gigantów rocka.

 • Amerykański przemysł płytowy przeżywa obecnie potężny kryzys, a sklepy sprzedające płyty CD notują bezprecedensowy spadek obrotów. Jak się okazuje, fachowcy z branży są zdania, że sprzedaż DVD jest jedną z podstawowych przyczyn, dla której placówki owe nadal wiążą koniec z końcem. Handel DVD stanowi już niemal jedną czwartą całości obrotu sklepów muzycznych.

 • Sklepy muzyczne upadają

  Brytyjska sieć sklepów muzycznych HMV ogłosiła, że zamknie 66 placówek. Pracę straci 930 osób.

 • ZPAV: Grudniowe składanki

  Otrzymaliśmy zestawienie zamówień płyt składanych przez sklepy muzyczne przygotowane przez ZPAV. W grudniu najchętniej zamawiano składankę "Bravo Hits Zima 2005", która także od dłuższego czasu utrzymuje się na pierwszym miejscu listy OLiS, układanej na podstawie faktycznej sprzedaży. W sumie złożono na nią imponującą liczbę ponad 120 tysięcy zamówień.

 • Robbie Williams najlepszy w styczniu

  Styczeń był bardzo ciekawy pod względem sprzedaży płyt w naszym kraju. W pierwszych czterech tygodniach 2002 roku najchętniej zamawianym przez sklepy muzyczne albumem było ostatnie wydawnictwo Robbiego Williamsa, czyli "Swing When You're Winning". Dopiero na siódmej pozycji znalazł się dotychczasowy lider, płyta "ad.4" grupy Ich Troje.

 • Edyta Górniak najlepsza w marcu

  Płyta "Perła", najnowsze dzieło Edyty Górniak, w marcu była najchętniej zamawianym przez polskie sklepy muzyczne tytułem. W sumie w zeszłym miesiącu na półki trafiło 47.5 tys. egzemplarzy tego(...) zamawianych w marcu przez sklepy albumów, znalazło się aż 37 nowych tytułów.

 • Lato składanek

  W czerwcowym zestawieniu płyt najchętniej zamawianych przez polskie sklepy muzyczne dominują składanki. W pierwszej dwudziestce jest ich aż dziesięć, zaś palma pierwszeństwa należy do "Tylko wielkich przebojów na lato". Na radio wej kompilacji znalazły się przeboje m.in. Jeden Osiem L, Britney Spears, In-Grid, Limp Bizkit i Black Eyed Peas. Hurtownie opuściło niecałe 40 tysięcy egzemplarzy tego

 • Lista ZPAV: Stachursky najlepszy w kwietniu

  Zaledwie miesiąc Edyta Górniak utrzymała się na pierwszym miejscu zestawienia najpopularniejszych w naszym kraju albumów. W kwietniu tytuł ten przypadł Jackowi Łaszczokowi, lepiej znanemu jako Stachursky. Jego najnowsze dzieło zatytułowane "Finał" sklepy muzyczne zamówiły w sumie w ilości ponad 50 tysięcy egzemplarzy!!!

 • Shakira najlepsza w lutym

  Nie muzyka do "Władcy pierścieni", nie Anastacia i nie Alanis Morissette, ale Shakira uplasowała się na szczycie listy płyt najchętniej zamawianych w lutym przez sklepy muzyczne w Polsce. Ścieżka dźwiękowa do ekranizacji powieści J.R.R. Tolkiena znalazła się na miejscu drugim, wyprzedzając autorkę przeboju "Hands Clean".