• Informacje na temat:

  skomplikowana operacja

Artykuły na temat: skomplikowana operacja
 • Edyta Górniak przeżywa operację

  ...rozpamiętywać dawne urazy i analizować, że nie zawsze jej relacje z córką były idealne. Dała za to Edycie pewność, że ta w każdej chwili może znaleźć schronienie w rodzinnym domu w Opolu. - Operacja pana Zdzisława była bardzo skomplikowana i niebezpieczna, ale udała się. Kiedy wydobrzeje, pewnie wszyscy wybiorą się do Londynu, gdzie mieszka jego córka Małgosia z nowo narodzoną córeczką - mówi informator...

 • "Focus" : Kurs na złodziejkę

  Ukraść portfel tak, żeby właściciel zorientował się dopiero po jakimś czasie. Pozbawić kogoś drogiego zegarka w mgnieniu oka. Sztuczki kieszonkowców to w filmie "Focus" domena prawdziwego mistrza tego fachu. Oprócz drobnych akcji król złodziejaszków uwielbia skomplikowane operacje, w których bierze udział kilkadziesiąt osób. Swoje ofiary "czyści" bez cienia wyrzutów sumienia. Zawsze tylko bogatych, bo w jego otoczeniu biedni po prostu nie istnieją.

 • Łuszczykiewicz nie może chodzić! Czeka go operacja!

  Wojciech Łuszczykiewicz (38 l.), lider zespołu „Video” i członek jury programu „Idol”, miał wypadek. Zdarzenie było na tyle poważne, że czeka go operacja i żmudna rehabilitacja.

 • Miłość i medycyna. Ostatni odcinek "Lekarzy"

  Tam, gdzie jest medycyna, nie może zabraknąć... ostrej strzały Amora. Dawno już ugodziła serca Elżbiety i Krzysztofa. Teraz para powie sobie "tak". Zapraszamy na ostatni odcinek "Lekarzy".

 • Wiktor Zborowski i Maria Winiarska: Przed nimi operacja

  Znany z pasji do gry w golfa Wiktor Zborowski (67 l.) na jakiś czas będzie musiał zrezygnować z ukochanej aktywności. Powód? Poważna kontuzja lewego kolana. Aktora czeka operacja, a nawet dwie, bo drugie kolano również nie jest w najlepszej kondycji.

 • Michalina Manios w "The Voice Of Poland". Jak jej poszło?

  Jedną z uczestniczek najnowszego odcinka "The Voice Of Poland" była znana z "Top Model" 25-letnia Michalina Manios.

 • Katarzyna Figura zrezygnowała z operacji, bo musi walczyć o dzieci!

  ...jej córek. Z pomocą przyszedł jej starszy syn z poprzedniego związku, który zaproponował, by matka wprowadziła się z jego przyrodnimi siostrami do jego apartamentu w Warszawie. Taka skomplikowana(...) skarżyć się na ból w chorej ręce. Pojawił się więc pomysł operacji, ponieważ w medycynie wykorzystywane są już nowe sposoby leczenia schorzenia aktorki. Operacja oczywiście wiąże się z długą...

 • Tomasz Barański: Nowy start

  Miłośnicy "Tańca z Gwiazdami" pasjonują się nie tylko walką toczoną na parkiecie. Pilnie śledzą też życie prywatne uczestników. W polsatowskiej odsłonie tanecznego show szczególną uwagę zdobył Tomasz Barański.

 • Anna Dymna: Czeka ją kolejna operacja?

  Jak informuje "Życie na Gorąco", ciało odmawia Annie Dymnej (66 l.) posłuszeństwa. Aktorka każdego dnia zmaga się z bólem...

 • Olga Bołądź: Co w życiu jest ważne?

  To był dla niej niezwykle ciekawy zawodowo rok. Zagrała dwie ważne role: zagubionej agentki i delikatnej lekarki.

Zdjęcia na temat: skomplikowana operacja