• Informacje na temat:

  skomplikowane kroki

Artykuły na temat: skomplikowane kroki
 • "Wikingowie": Jak zostać wikingiem w ośmiu prostych krokach

  19 lutego na telewizyjne ekrany z czwartym sezonem powrócili "Wikingowie". A my mamy dla Was parę ciekawostek o serialu oraz rad, jak zostać wikingiem.

 • Kultowe lata 90.: 10 przebojów eurodance

  Połowa lat 90. to okres największego triumfu nurtu eurodance, który rozbijał się po dyskotekach w wielu krajach. Zapraszamy do sentymentalnej podróży, w której nie zabraknie skocznych rytmów, mało skomplikowanych tekstów i... dużej dawki erotyki.

 • Małgorzata Ohme i Jacek Borcuch: Są o krok od zaręczyn?!

  Oboje mają na swoim koncie nieudane związki. Ona rozwiodła się z mężem, psychologiem Rafałem Ohme, z którym ma dwoje dzieci. Relacje Jacka Borcucha z byłymi partnerkami są dużo bardziej skomplikowane. Sześć lat temu dla aktorki Olgi Frycz (29 l.) porzucił żonę, także aktorkę, Ilonę Ostrowską (41 l.), z którą ma córkę. Ilona długo dochodziła do siebie po rozstaniu. Nie obyło się bez pomocy...

 • Jan Kliment: Metryka nie ma znaczenia

  Nie wyobraża sobie życia bez tańca, choć na parkiet po raz pierwszy wyszedł jako 18-latek. Jan Kliment opowiada o przyjaźni ze swoją partnerką, aktorką Ewą Kasprzyk, z którą odpadli w ćwierćfinałowym odcinku show, oraz zdradza, z kim chciałby zatańczyć w kolejnej edycji.

 • Józef Oleksy: Lekarze stoczyli dramatyczną walkę o jego życie!

  Józef Oleksy (68 l.) niedawno przeszedł skomplikowaną operację. Później dowiedział się, że było o krok o tragedii!

 • Michalina Manios w "The Voice Of Poland". Jak jej poszło?

  Jedną z uczestniczek najnowszego odcinka "The Voice Of Poland" była znana z "Top Model" 25-letnia Michalina Manios.

 • Beata Kozidrak takiego rozczarowania dawno nie przeżyła

  Beata Kozidrak (58 l.) mocno wierzyła w to, że razem z Andrzejem Pietrasem stworzą jeszcze coś znaczącego. Niestety, sprawa nieco się skomplikowała.

 • "Taxi Teheran" : Przejażdżka obowiązkowa

  Trzeźwa ocena filmu Jafara Panahiego nastarcza problemów nie tylko dlatego, że twórca kręci swoje filmy nielegalnie (został skazany na 20 lat zakazu wykonywania zawodu). Problemem jest też to, że chociaż "Taxi" jest bogaty poznawczo, nie wnosi wiele nowego do sposobu opowiadania, który reżyser skrupulatnie rozwijał w filmach przed wyrokiem.

 • Na Wspólnej

  Żaneta jest całkowicie rozbita. Wojtek wciąż nie rozumie jej skomplikowanej sytuacji. Zarzuca jej, że przez cały czas go okłamywała… Podczas kolejnej rozmowy...

 • Piotr Banach i jego najlepsze piosenki

  5 marca 50 lat kończy Piotr Banach, gitarzysta i autor pierwszych przebojów grupy Hey (do 1999 roku), znany także m.in. z zespołów Indios Bravos, Ludzie Mili, Dum Dum, Kolaboranci i działalności solowej.

Zdjęcia na temat: skomplikowane kroki