• Informacje na temat:

  skórzana spódnica

Artykuły na temat: skórzana spódnica
 • Botki w kreacjach gwiazd – znajdź swoją inspirację!

  Festiwal w Cannes czy gala wręczenia nagród MTV Video Music Awards to takie uroczystości, na których możemy śledzić nie tylko samo rozdanie nagród, ale też podziwiać piękne kreacje gwiazd. Nierzadko są one bardzo ekstrawaganckie, czasem szokujące – zawsze jednak mówi się o nich dużo. Czy jednak my same możemy ubierać się jak gwiazdy? Szukanie inspiracji modowych w czasie śledzenia tego rodzaju gal jest bardzo powszechnym zjawiskiem.

 • Agnieszka Fitkau-Perepeczko pomimo wieku czuje się bardzo młodo! Ignoruje oznaki starzenia

  Jedna z warszawskich restauracji. Agnieszka Fitkau-Perepeczko przyjeżdża na spotkanie z koleżanką. Opalona, uśmiechnięta, w rozpuszczonych włosach, i pełnym makijażu, zupełnie nie wygląda na swój wiek. Czarny top odsłania nagie ramiona i dekolt aktorki, powłóczysta bordowa spódnica do ziemi faluje na wietrze odkrywając skórzane sandały, ale nie tylko... Momentami widać kostki i łydki. Są wyraźnie...

 • Piotr Cyrwus: Rozwód wisiał na włosku!

  Gdy do małżeństwa Piotra Cyrwusa (52 l.) i Mai Berełkowskiej (51 l.) wkradła się rutyna, a potem niezdrowe fascynacje, omal się nie rozstali!

 • Anna Mucha: Tango desperado

  ...skórzanych rękawicach, uwiedzie telewidzów? Przecież jej patentem na popularność była dotąd spódnica mini, czerwona szminka i 12-centymetrowe szpilki! Czy za horyzontem "YCD" rzeczywiście czeka na...

 • Shakira z efektami

  Na zakończenie piłkarskich Mistrzostw Świata w RPA wystąpi Shakira z oficjalną piosenką FIFA World Cup "Waka Waka". Wiemy już, co na siebie założy kolumbijska wokalistka.

 • Anna Mucha: Tango desperado

  Anna Mucha króluje na każdej imprezie, czarując fanów, reżyserów i producentów. Zdaje sobie sprawę, że musi być o niej głośno, jeśli chce rozkręcić swoją karierę aktorską.

 • "Paryż-Manhattan": Woody Allen w "Amelii"

  Komedia romantyczna, w której Woody Allen gra samego siebie. "Paryż - Manhattan" to "najbardziej allenowski ze wszystkich, w których wystąpił Woody Allen!" - reklamuje obraz dystrybutor ITI Cinema.

Wideo na temat: skórzana spódnica
 • Spódnice w górę!

  Szalone romanse, burzliwe rozstania, huśtawki nastrojów, przyjaźń, seks, kaprysy i plotki. Francuskie kobiety są zmienne jak pogoda w Paryżu. Jedenaście kobiet, z których każda jest inna i każda, czego innego doświadczyła i o czym innym marzy. Tego lata ich pogmatwane losy splotą się ze sobą.

 • Niebo w gębie

  Film inspirowany prawdziwą, niezwykłą historią prezydenta Francji François Mitteranda i jego szefa kuchni w spódnicy. Hortense Laborie, mistrzyni kuchni z Dordonii, dostaje propozycję nie do odrzucenia. Obejmie stanowisko osobistego kucharza prezydenta i przejmie odpowiedzialność za menu w Pałacu Elizejskim. Pomimo zazdrości kolegów po fachu, którzy nie życzą nowej szefowej najlepiej, Hortense szybko zyskuje autorytet. Jej niezwykłe potrawy, trafiają nie tylko do podniebienia, ale i do serca...

 • Ambasador

  Duński dziennikarz i satyryk Mads Brügger ("Idioci w Korei") tym razem wyrusza w podróż do serca Afryki, aby pokazać przerażające oblicze głębokiej korupcji, jaka istnieje w tej części świata. Udaje przedziwnego, enigmatycznego i zdeprawowanego dyplomatę z Zachodu, który wygląda jak Henry Stanley i Karl Lagerfeld w jednym. Niedawno kupił na czarnym rynku paszport dyplomatyczny i został konsulem Liberii w Republice Środkowoafrykańskiej. Z cygarem w ręku i lśniącymi skórzanymi butami, gra...